Sivilceli Ciltler pembe maske

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben forumda okuyup almıştım,sadece kandırmaca,hiç bir işe yaramadı.verdiğim paraya yanıyorum.maske hazır halde geliyor.krem şeklinde.eşimi dinlemediğim için üzgünüm:KK43:kandırmaca olduğunu söylemişti.merak edenlere...
cnm bu maske sadece fazla yağlanmadan dolayı olan sivilce sorununu çözüyormuş yani hormonal yada kadın hastalıklarından dolayı sivilcelerde işe yaramıyormuş...seninki de mi böle bişeyden kaynaklanıyor yoksa?

Son düzenleme:
beyaz kil aldım uyguladımrengi pembe falan olmadı onu söyleyeyim bildiğimiz kilrengi oldu ama yüze canlılık veriyo bunu söyleyebilirm zaten bi kerede mucize beklemiyodum 1 ay yapıcam bakalım sivilceler neolcak

2 yemek kaşığı kil 1 tatlı kaşığı gül yağı kayısı yağı avokado yağı badem yağı gül suyu bunları iyice karıştırıp sürüyosun yüzünüza gazlı bez serip maskeyi üzerine sürersenizkolay çıkıyo 20dakika bekliycek ben badem yağı koymadım

Aslında internetten almak istiyorum ama aklıma şey geliyor. Bu Seanslara ünlü birisi gittikten sonra moda olur ve her önüne gelen internet sitesi pembe maske diye milleti dolandırmaya başlar. Bu sitelerden alıpta sivilceleri geçen varmı?

arkadaşlar o dizi oyuncusunun sahne aldığı sırada yüzüne dikkatli bakarsanız fotoshop uygulandığını hemen anlarsınız, biraz dikkatli bakın lütfen. ayrıca bu bahsettiğiniz sitede satılan ürün tamamiyle kar amaçlı, iyileştirme özelliği olmayan bir üründür. bu konu hakkında daha öncede başlık açıldı. bende bu siteden ürün alıp, iptal ettirenlerdenim. lütfen daha dikkatli olun.

bugün seda sayanın programında pembe maskeyi uygulayan bayan maskenin tarifini verdi ve uyguladı deniycem bende bilginize

seda sayan ın programında bunun tarıfını veren kadın kımdı..enes guzellık merkezıın kurucusu olan yanı bu pembe maskenın orjınal sahıbımı yoksa baska bır kadın mı?

Temmuzda evlenicem arkadaşlar ve yüzümde hiç çıkmadığı kadar çok sivilce çıktı kötü bir tipe büründüm şu aralar ...stresten diye zannediyorum ama bunların düğünüme kadar gitmesi lazım:KK59: bu PEMBE MASKE nerede satılıyor yapıldığı yerden başka bilen var mı acabaa?? seansı çok pahalıymış çünkü şuara veremem :KK50: bilen varsa yazabilir misiniz??

nette satılıyor canım pembe maske diye girersssen 150ml lik pembe maske 79tl ama bir tüp bir maske içinmi bilmiyorum ama bende almayı düşünüyorum da acaba o bahsettikleri içeriğe mi sahip oda muamma hani...

2 yemek kaşığı kil 1 tatlı kaşığı gül yağı kayısı yağı avokado yağı badem yağı gül suyu bunları iyice karıştırıp sürüyosun yüzünüza gazlı bez serip maskeyi üzerine sürersenizkolay çıkıyo 20dakika bekliycek ben badem yağı koymadım

acaba ne kadar sürelerde kullanııyor haftada 1mi 2mi 5 seanstan sonra tedavi bitiyormu??

Temmuzda evlenicem arkadaşlar ve yüzümde hiç çıkmadığı kadar çok sivilce çıktı kötü bir tipe büründüm şu aralar ...stresten diye zannediyorum ama bunların düğünüme kadar gitmesi lazım:KK59: bu PEMBE MASKE nerede satılıyor yapıldığı yerden başka bilen var mı acabaa?? seansı çok pahalıymış çünkü şuara veremem :KK50: bilen varsa yazabilir misiniz??

sen pembe maskeyi bırak yeşil kil oluyo beyazda diyorlar bu kile onu al maske yap peeling yap çok iyi geliyo.. ben peeling yaptığım zaman cildimin nefes aldığını hissediyorum.. Sivilcelerimede iyi geldi ama kırmızı lekeleri gidermem lazım:S

X