Pembe nişanlığa hangi renk damatlık gider?

selgiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2012
156
12
Merhabalar. Mayıs da nişanım olacak. Uçuk pembe nişanlık diktiriyorum. Damat hangi rengi giyebilir takım elbise olarak bana fikir verebilir misiniz? Parliment mavisi düşündüm içi yelekli ne dersiniz?

Uçuk pembeyle parlament mavisi biraz ağır kaçar gibime geldi. Gri birşeyde çok mu boğar acaba? Yada siyah düz alsın mendiliydi kravatıydı onlar pembemsi bir renk olsa, ben mi yanlış düşündüm acaba:KK45:

Uçuk pembeyle parlament mavisi biraz ağır kaçar gibime geldi. Gri birşeyde çok mu boğar acaba? Yada siyah düz alsın mendiliydi kravatıydı onlar pembemsi bir renk olsa, ben mi yanlış düşündüm acaba:KK45:

Gri bana da boğar geldi. Siyah en iyisi sanırım ama fazla da siyah olmayacak gibi. kravat normal olacak sanırım pembe el çiçeğimden yaka çiçeği yaparım.

Gri bana da boğar geldi. Siyah en iyisi sanırım ama fazla da siyah olmayacak gibi. kravat normal olacak sanırım pembe el çiçeğimden yaka çiçeği yaparım.
Olabilir tabii ama koyu gri, füme pembeye daha iyi uyum sağlar diye düşünüyorum ben. Herşey gönlünce olur inş :)

benim nişanlığımda uçuk pembeydi canım nişanlım da lacivert takımıyla beyaz gömlek giydi ve elbisemin renginden kravat-mendil taktı gayet güzel oldu

Buyur sana bizden bir örnek :)) düşündüğün şekilde giydik ve çokta uyumlu oldu....

Siyah lacivert gri takım diye bir kavram kalmadı,Damatlıklar da renkli iddialı artk...

Biz düğün için damatlığını bile nişanda bu renk giymesine ragmen yine bu tonlarda aldık...

İşte nişanımızdan örnek... (ucuk pembe, parlement uyumu)

IMG-20160217-WA0018.jpg
IMG-20160217-WA0015.jpg

Merhabalar. Mayıs da nişanım olacak. Uçuk pembe nişanlık diktiriyorum. Damat hangi rengi giyebilir takım elbise olarak bana fikir verebilir misiniz? Parliment mavisi düşündüm içi yelekli ne dersiniz?

Alıntılamayı untmsm :)))

Canım merhaba. çok güzel olmusunuz maşallah. benim de nişanlığım bu renk. maşallah allah mutluluğunuzu daim etsin. çok güzel çıkmısınız. bayıldım :)

Canım merhaba. çok güzel olmusunuz maşallah. benim de nişanlığım bu renk. maşallah allah mutluluğunuzu daim etsin. çok güzel çıkmısınız. bayıldım :)

Tatlım çok teşekkürler :KK15: klasik renklere kaçma marjinal takımlara bakın artık damatlarda dikkat çekici olmayı seviyo :)

X