Pendik civarı tavsiye edebileceğiniz kadın doğum doktorları ve hastaneler varmı??

cms0773

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2010
99
2
slm kızlar 6 hafta 5 günlük hamileyim ancak doktor ve hastane konusunda sıkıntı yaşıyorum bugün 2. doktorudabıraktım gitmiycem yani oraya hayatımda böyle bi doktor görmedim bugün ilk kez gittim oraya ama sonda oldu pendik hospital da aysel hanım hiç konuşmuyo hiç bişeye cevap vermiyo güven uyandırmıyo çıldırttı bugün beni kendinde değil sanki doktor bi acayipti tabi verdiğim parada cabası sadece bi ultrasona girdim ve 55 tl daha önceki doktorda bana çocuğun olmaz senn demişti şimdi 3 .doktoru arıyorum yardımcı olabilirsenz sevinirim fiyat olarak ta uygun biyer olursa çok daha iyi olur benimle konuşabilecek sorularıma cevap verecek beni rahatlatacak bir doktor olursa sevinicem hamile olduğumu öğrendiğimden beri doğru düzgün bi doktor bulamadım arkadaşlar moralim çok bozuk

slm kızlar 6 hafta 5 günlük hamileyim ancak doktor ve hastane konusunda sıkıntı yaşıyorum bugün 2. doktorudabıraktım gitmiycem yani oraya hayatımda böyle bi doktor görmedim bugün ilk kez gittim oraya ama sonda oldu pendik hospital da aysel hanım hiç konuşmuyo hiç bişeye cevap vermiyo güven uyandırmıyo çıldırttı bugün beni kendinde değil sanki doktor bi acayipti tabi verdiğim parada cabası sadece bi ultrasona girdim ve 55 tl daha önceki doktorda bana çocuğun olmaz senn demişti şimdi 3 .doktoru arıyorum yardımcı olabilirsenz sevinirim fiyat olarak ta uygun biyer olursa çok daha iyi olur benimle konuşabilecek sorularıma cevap verecek beni rahatlatacak bir doktor olursa sevinicem hamile olduğumu öğrendiğimden beri doğru düzgün bi doktor bulamadım arkadaşlar moralim çok bozuk

bende pendik civarı iyi bir kadın doğum uzmanı arıyorum.herkes bişi diyor nereye gideceğimi şaşırdım.2 seneden sonra hamile kaldım.bilgisi olanlar yardımcı olsun lütfen..

Bir çok arkadaşım Pendik Bölge hastanesine gitti ve tavsiye ettiler. Bende yaptığım araştırmalar sonucunda iyi bir hastane olduğunu öğrendim. İlk kez çift çizgiyi gördüğümde Selda Hanım'a gittim. Ancak kendisi biraz ilgisiz davrandı. İkinci muayenemi Mustafa Özbek'e gittim ve kendisinden gerçekten çok memnun kaldım. Bundan sonrada ilgisi ve tavrı değişmez ise Mustafa Bey'e gitmeye devam edeceğim. Tavsiye ederim.

Mustafa beyi ben de duydum fakat erkek olduğu için çekiniyorum.hastanenin ücretleriyle ilgili bilginiz var mı.her ultrasondan ücret mi alınıyor cevaplarsanız sevinirim.

Mustafa beyi ben de duydum fakat erkek olduğu için çekiniyorum.hastanenin ücretleriyle ilgili bilginiz var mı.her ultrasondan ücret mi alınıyor cevaplarsanız sevinirim.

Çekinceni bilemem ama benim için önemli olan tek şey bana güven verebilmesi, sorularıma üşenmeden cevap vermesi ve ilgilenmesidir. Benim beklentilerimi şu an karşılamış durumda... Özel sağlık sigortam olduğu için para ödemiyorum. Ama SGK için muayene ücreti 25 TL.

kesinlikle dr Hülya Aydoğmuş u tavsiye ediyorum. çok ilgili bir dr. Doğumum onun sayesinde kolay, daha az sancılı ve normal oldu.

X