Pendik Kartal ve çevresinden boşanma avukatı

Deren_taylan

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
4
0
35
Merhaba arkadaşlar. Pendik, Kartal ya da yakın çevresinde boşanma için bir avukata ihtiyacım var. Nafaka, tazminat, velayet gibi bir çok konuyu kapsayacak bir dava olacak. Maddi olarak çok zorlamayan, işinde iyi bir avukat bildiğiniz varsa lütfen bilgi verin. İnanın duacı olurumm

Eş dost akraba tavsiyesi ile bulabilirseniz daha iyi olur. Avukatlık ilişkisi karşılıklı güvene dayanan bir iş ilişkisi olduğu için buradan bizlerin vereceği isimler sizi yanıltabilir.
Ben size birden çok isim verebilirim ama benim tavsiyeme yada bana güvenebilecek misiniz?

Boşanma davalarında iyi, müvekkilinin arkasında duran, güvenilir biri olduğunu düşündüğünüz varsa neden olmasın. Gidip görüşeceğim sonuçta kafama yatarsa neden olmasın. Olur tabii
Eş dost akraba tavsiyesi ile bulabilirseniz daha iyi olur. Avukatlık ilişkisi karşılıklı güvene dayanan bir iş ilişkisi olduğu için buradan bizlerin vereceği isimler sizi yanıltabilir.
Ben size birden çok isim verebilirim ama benim tavsiyeme yada bana güvenebilecek misiniz?

Burdakileri okuyunca bende Nihan Hanıma gittim. Gerçekten çok anlayışlı ve konusunda uzman bir avukat. Hem beni boşadı hem de tazminatlarımı aldı.Tavsiye ederim.

X