penyedeki saç boyası nasıl çıkarılır?

jean

xoxo
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
6.482
1.417
kızlar saç boyası tişörtüme damladı hiç çıkarmaya uğraşmadım öyle kurudu sizce nasıl çıkarabilirim?yoksa o artık çöpe mi gitmeli?
 
E

EU3

Ziyaretçi
Benim bahsettiğin şekilde 2 penyem çöpe gitmişti.oriel damladımı affı yok:)))))))))))
 

glzclli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
148
0
kızlar bnde bişi sorucam annem buz rengi kotumu yıkadı bugün kotların hani arkasndaki marka yazan küçk kızmı oluo ya deri oluo hani orası kotumu boyamıs arkasını nası cıkarblrm onu ltfn yardm edn cok seviodm o kotumu yaa :KK43:
 

egeninhamsisi

Guru
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
2.141
1.276
ya benmde oxxo'dan aldığım en sevdiğim kıyafetime kuaför boya damlattı.. yıkandıktan sonra farkettm.. gittim aynısını almak için zaten bulamadım da... çöpe atmaya da kıyamadım.. bi şekilde kumaşını değerlendiricem artık.. malesef kurtarmanın bir yolu yok..
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-08-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 123 gün kaldı.

Bebeğinizin elleri ve bacakları tarafından yapılan hareketleri rahatca hissedebilirsiniz. Bu ilk hareketlere çabuklaşma denir. Ultrason görüntülemesi hariç, hamile annelerin bebekleri ile direk iletişim kurdukları ilk etkileşimleri budur. Bu günlerde babalar da bebeğin hareketlerini gözlemleyebilir ve hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

_laylaylom_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
5.915
24
malesef saç boyası lekesi hiç çıkmayan lekelerdendir bundan önce oturduğumuz evde boyarken saçımı kapıya sıçramışdı:kedi: neler denediysek çıkartamadık...ben boya sırasında sadece boyarken giyidiğim eski bir penyemi giyiyorum...ve etrafı gazetelerle felan çevreliyorum...