Pepper Time (Biber Hapı) Kullanarak Zayıflayan Var mı?

1111lacrimosa

Zayıflıyorum, günlüğüme katılabilirsiniz
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2017
82
114
27
ayda beş kiloya kadar verdiriyormuş. İlaç değil. Ben kullanmaya basladım yanında bol su içip diyet yaoıyorum kullanan var mı??

Ne demek ilaç değil? Canınızı seviyorsanız kullanmayın derim. Biraz ağzınızı tutsanız 5 kiloyu verirsiniz bence :KK66:

Eski moda olmadi ki ilac. Millet catir catir oldu onun yuzunden. Her sene hisey buluyorlar yok biber hapi yok altincilek yok gojiberry. Her yaz basinda moda oluyor 1 2 aya millet olmeye başlayınca piyasadan kalkıyor. Sonra obur yaz yeni isim yeni ambalaj.. kullanmayin kesinlikle...

Başlığı görünce kilitlenmemiş olmasına sevindim. Ben bu hapı kullandım ve KESİNLİKLE tavsiye ETMİYORUM.

2010 yılında 73 kilo ile 4 5 kutu bu hapı kullandım ve 50 kiloya düştüm. Hapın o kadar çok zararı oldu ki... evimin yolunu kaybedip, yolun ortasında ben nerdeyim diye kriz geçirince kullanmayı bıraktım. Bunu okuyan arkadaşlar lütfen verilen kiloya takılıpta , zararlarını boş verip kullanmayı düşünmesin. Ben çok şanslıymışım ki ölmedim. Ama hala taşıdığım kalıcı hasarları var.

İlk 15 gün kadar bir zararını görmedim; lakin sonra panik atak, kalp çarpıntısı (basit değil , kriz geçirdiğinizi sanacak kadar) , iştahın tamamen kapanması ve unutkanlık gibi korkunç düzeyde zararlarını gördüm.

İlacın hala kalan bendeki en kötü yan etkisi unutkanlık oldu. Basit unutkanlıklardan bahsetmiyorum. Nerde oturduğunu, evinin yolunu kaybettirecek kadar , yada memleket, anne baba adı , kendi telefon numaranı söyleyemecek kadar unutkanlıklar. Keşke kullanmasaydım, çok pişmanım...

Hap gıda takviyesi adı altında basit bir ürünmüş gibi geçiyor ama değil. İçerisinde uyuşturucu maddelerinin etken maddesi var. Kullanırken hiçbirşey yiyemeyecek duruma getirtip susatıyor. Zaten bıraktıktan bir süre sonra iştahınız yerine geldiğinden aynı kiloyu geri alıyorsunuz.

Daha sonrasında tekrar kilo alınca dukan rejimiyle 15 kilo verdim ben arkadaşlar 3 ayda. Yapılabilecek bir sürü rejim var. Biri size mutlaka uyacaktır. Ben meyve sevmediğim ve proteinsel ürünleri sevdiğim için dukan bana çok uymuştu. Yada hızlı vermeniz gerekiyorsa 800kcal'lik diyetler var en kötü, onları yapın. Sizde kendinize uyan bir rejim yapın gözünüzü seveyim. Zayıflama çayıydı, takviyesiydi bunlar çok tehlikeli. Ya işe yaramaz paranızdan olursunuz, yada işe yararsa sağlığınızdan veya canınızdan olursunuz.

Umarım bu mesajı okuyup deneme fikrinizden vazgeçersiniz. Zararlarını farkedince bırakırım diye düşünmeyin. Zararları belli olmaya başladığında iş işten geçmiş oluyor. Lütfen kullanmayın.

Ben 2010 yilinda kullanmistim bi 8-10 kilo verip birakmistim gercektende spor yaparak vermis gibi fit bi görünümüm olmustu ama sonrasinda kalp ritim bozuklugum oldu. 10 yil sonra internetten bulup siparis ettim bi 5-6 kilo verip birakmayi dusunuyorum acikcasi. Korkmuyor da degilim o zamanlar bekardim coluk cocuk yoktu allah korusun ama bogazimida tutamiyorum 😔

G gutku bence hiç kullanma derim. Birde çoluk cocuk var demişssin. İştah kesen doğal otlar var mesela mate çayı. İnan zaten 3 5 gün yemeyince gidiyor iştah. En fazla 1 hafta dayan. Sonra verirsin.:cool:

X