Saç Kesim Şekilleri permaLı saçlar ? brezilya fönü ? yaptıranlar yardım ??

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Nerede kuaförünüz acaba ?e

Siz nerede ne kadar a yaptırıyorsunuz

Iller beyın fıyatları genelde pahalı olur ne kadara yapmıştır

ceylini hanım ben hatay iskenderun da kuaföre yaptırıyorum saçlarım baya uzun olduğu için belime kadar işlem ücretide kabarıyor haliyle seans başına 400 ödüyorum

brezilya fonu de perma da yaptirdim ikisinde de saclarim cok yiprandi arkadaslar onermiyorum... ha brezilya fonu yaptirdigim yer becerememistir belki onu bilemem

ya kızlar ben geçen sene perma yaptırdım annem de yaptırırdı ondan hevesim vardı ama sonuç hüsran yıpranmaktan felan değil ama olmadı :KK43: şöleki; eskiis gibi makineye felan sokma olmuyomuş artık soğuk perma varmış neyse yaptırdık bekledik felan on numara çıktım kuaförden çok yakıştı sevindirik oldum felan , tabi sonra akşama yıkadım saçlarımı yattım sabah bi kalktım saçlar dümdüz :KK43:
az da kabarıkk sonra hemen kuaförde aldım soluğu gel dedi yıkadı bugiyle köpükle kuruttu kıvırcık oldu ama ilk günkü gibi olmadı tabi sen yapmayı bilmiyon bakmazsan kıvırcık olmaz dedi hevesimi alamadan düzeldi saçlarım aktı gitti şimdi gene yaptırmak istiyorum ama o kadar para vericem ya olmazsa sıkımı sardırsamki bu sefer?yardı edinn...

pERMA HAKKINDA COGUNLUKTA HEP OLUMSUZ YORUMLAR VAR, BEN YAPTIRMAK COK İSTİYORUM SİZCEDE YAPTIRAYIMMI NISAN 26 DA DÜĞÜNÜM VAR HANI GUZEL OLSUN BIDAHA SACLA UGRASMIYIM FARKLILIK ISTIYORUM NE DERSİNİZ
canım ben perma yaptırdım 1 yıl oldu hala kıvırcık
yanma olmadı ilk zamanlar biraz döküldü ama sora geçti hatta 2-3 ay sorada üzerine röfle yaptırdım süper oldu

X