Pet şişeye idrar yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acaba karşıdaki yansıtma mı yapıyor

Yani tepki mi ölçüyor o damacana ile pantolonlar ile

Sizin pinti olduğunuzu düşünüp bunun boyutunu mu anlamaya çalışıyor

Bir de YouTube video önerisi nasıl bir şey izlersin sevdiğin bir şeyler öneriler gelir yanda bakarsın

Herkes böyle öneri mi yapıyor şu güzel , bunu izle diye

konuşurken sohbette geçer de mesaj atıp sıkıldım YouTube video öner demek çok ilginç geldi

benim bildigim oyle bir sey olmaz yani kolay kolay oyle bir hata yapilmaz. cunku zaten ip adreslerine gore birlestiriyor, alakasiz uc hesabi hmm konu icerikleri ayni diye ipleri farkli olsa bile niye birlestirsin adam kac yillik site sahibi.

hatta bizim is yaptigimiz bazi sitelerde ayni ip olmayanlari birbirine ekleyemiyoruz istesek bile, teknik detaya bogmayayim ama hic sanmam oyle bir hata olacagini.
Haklı çıkmanın gururunu yaşıyor musun ajdhhahs :KK70:

Hadi diyelim ki şaka yaptı geyiğine olabilir. Hani samimi arkadaşınla bunun geyiğini yaparsın.

Fakat bu şakayı boyle henüz sevgili olmadığı bi kıza yapıp onun yanlış anlayabileceğini, kendisi hakkında olumsuz düşünebileceğini düşünememek normal olmadığını gösteriyor.
Erkekler yeni tanıştığı veya etkilemek istediği kıza , kendilerinin en iyi versiyonunu sunarlar ama böyle anormal tipler hariç.

İkincisi de 50 yaşına gelince zaten intihar ederim gibi laflar bu da aynı anormallik...

Zaten farkındasın, bu insanla iletişimi kesmelisin bundan bi cacık olmaz, umut yok bunda hiç

Ben kocama pinti derim ki bana göre pinti zaten.
Bir şey alırken en dip fiyatu aradığı için derim bunu.
O arayışa bile tahammülüm yok.

Ayrıca sifon meselesinde, duvara gömme rezervuar değil ise, içerisine 2 lt pet şişe koyup, o alanın daha az su dolmasını sağlıyorlar.
Bu olabilir evet, eski tip sifonlarda az çok seçeneği yok çünkü ve ülkede su sıkıntısı çekerken, daha az suyla aynı işi halletmeye tamamım, mantıklı da hatta.
Kocan eşittir kocam. Ben de hiç sevmezdim bu huyunu taaa ki Boyner’de aldığımız north Face sweat (kasaya daha gitmemiş bakınıyorduk) için dur bi sitesinden fiyatına bakayım dediğinde yarı fiyat farkı oldugunu görene kadar. Elimizdekini usulca bırakıp netten iki tane almıştık çifte kâr dkfkföö

O tür programları izlemiyorum. İçimi sıkıntı basıyor ve anormal şeylerden sağlıklı bir insan olarak asla keyif almıyorum. Kaldı ki bir de bunu yapayım diye beğeneceğim... bence bu adam normal değil, uzak durmanızı tavsiye ederim

Hayatımda duyduğum en mide bulandırıcı şeylerden biri. İdrarı biriktirmek ne ya?!
Zaten pinti insanlardan da nefret ederim. Tutumlu olmak başka şey, pinti olmak başka şey.
Hiç hoşlanmam.

Merhaba,
Bir erkek profili hakkında yorumlarınızı rica ediyorum. Bu kişi okumuş, eğitimli, devlette çalışan bir sağlıkçı. Güzel bir çocukluk geçirmemiş. Babası sorumsuz birisiymiş, babalık yapmamış. Annesi ise kendi tabirine göre cahil bir kadınmış. Anne ve babasından biyolojik anne, biyolojik baba olarak bahsediyor. Kendisini yetiştirmiş, öğretmenleri de destek olmuşlar, bir yerlere gelmiş bu sayede. Gayet kibar, anlayışlı, her görüşe saygılı, açık fikirli, bana karşı çok saygılı birisi. Buraya kadar her şey güzel gibi aile sorunları dışında.

Bahsettiğim kişi ile bir süre görüştük. Sevgili değildik ama arkadaşlığın bir tık üstü diyebiliriz. (Ben böyle istedim.) Bazı davranışlarından dolayı kendisinden aniden soğudum ve iletişimi kestim. Aşırı pintiler diye bir program varmış sanırım. Bu programı izleyip bana da gönderiyordu. Ne kadar mantıklı fikirler diye. Artık ben de böyle yapacağım diyordu.
Bir bölümde bir kadın kavanoza idrarını yapıp biriktiriyormuş. Bana bunu anlattı ve 5 litrelik pet şişe resmi gönderdi işte idrar kabım diye. Şaka yapıyor herhalde dedim. Neyse sonra birkaç bölüm daha gönderdi.
Sonrasında kendisine almayı düşündüğü pantolon fotoğraflarını gönderdi bana. Hangisi sence diye. Birkaç öneri verdim. Aralarından en ucuzunu seçmiş. Ben de onu beğenmemiştim. Şimdi bunu alırım diğerleri ile arasındaki fiyat farkına da kendime şampuan falan alırım dedi.

Kendisi otuzlu yaşlarında ve şimdiye kadar hiç cinsel birlikteliği olmamış. Bu konuda bilgili olduğunu fakat pratikte bilgili olmadığını söyledi. Evleneceği kişinin de bu şekilde daha önce hiç cinsel ilişki yaşamamış olmasını istiyormuş.

Ailesi ile görüşmek istemiyor. Hatta kız istemeye bile annesini çağırmayacakmış. (Artık öyle bir ihtimal yok ama.)

Ameliyatımla ilgili bir konu paylaşmıştım. Kendisi her şeyden haberdardı ve hep beni destekledi. Hatta bir kontrolüme birlikte gitmiştik. En son kontrolümden sonra bana nasıl olduğumu sormak yerine (Sorup geri silmiş.) benden youtube videosu önerisi istemiş. Kafam attı tabii ki bunu görünce. Bu da soğuma sebeplerim arasında.

Bu pintilik muhabbetinde kendisinden aşırı bir şekilde soğudum. Bana yazdı cevap vermedim. Sonradan böyle de ayıp oldu diyerek soğuduğumu ve bir daha görüşmek istemediğimi belirten bir mesaj gönderdim kendisine. Şaka yaptığını ama beni zorlamak istemediğini söyledi. Pek de inanmadım aslında. Zaten öncesinde de birkaç sefer bazı sebeplerden dolayı görüşmeyelim demiştim. Her seferinde de tamam demişti. İnsan bir çaba görmek istiyor açıkçası. (Buradan linç yerim kesin :) )

Aramızın pek de iyi olmadığı bir zamanda ilerisi için hayalim bir araba almak ve gezmek, sonra 50 yaşına gelince de intihar ederim demişti. Hem evlilik düşünüp hem de böyle bir şey düşünmesi biraz zoruma ve tuhafıma gitmişti.

Sürekli parasızlığından yakınırdı. Devlette çalışan bir sağlıkçı az para almıyordur herhalde diye düşünüyorum. Kendi evi var, annesi de çalışıyor. Başka sorumluluğu yok ama sürekli sanki geçinemiyormuş gibi laflar ediyordu.

Böyle bir insan ile evlilik yoluna gidilir mi? Ailesi ile sorunları olan kişiler evliliklerinde de sorunlar yaşarlarmış gibi geliyor bana. Pintilik konusu da çok sıkıntılı, böyle bir ömür geçmez diyorum. Şu an zaten görüşmüyoruz ama bana yazar yakın zamanda eminim. Sadece fikir almak istedim, teşekkürler.​
Adam bulunmaz Hint kumaşı. Lütfen bu adamla evlenip cogalin. Bu eşsiz kişilik çoğalarak ülkeye yayılması👻👻

Evet her seferinde sifon çekmek yerine 5 litrelik şişeye yapıp topluca imha etmekten bahsediyordu. Yapmadı sanırım, şişe boştu, kendi söylemine göre şakaymış ama bir acaba dedim doğrusu.
Bu nasıl bir konu gerçekten böyle insanlar var mi yaşayıp nefes alıyor mu
Hayvanlar bile toprağı esip işleri bitince üstünü örtüyor

Tobe yarabbi bu adam evlenir se vay ki eşinin haline vaY ki vay

O pet şişeyi imha ederken kendini de imha etse de dünya bir densiz pis birinden kurtulsa

İki hatta bazıları üç hesap kullanıyor ne zaman bu hesaplar birleştiriliyor hatalı kullanım veya ceza puanı takla atılmak istendiğinde.

Birleştirilen üç hesapta aynı kişiye aittir ya da aynı cihazdan giriş yapılmıştır. İlginçtir ki e-posta adreslerinde ki bir kelime hepsinde ortaktır.

İşi hiç bir zaman şansa bırakmam şimdi çıkar biri ablam, iş arkadaşım hatta annem diyebilirsiniz bende derim ki ablanız ceza alınca bu hesapla siz siteye neden giriyorsunuz ?

konu bizim için kapanmıştır.

Kazen Kazen beyden cevap bekliyorum ben birkaç gündür.

Bu konuda da düzeltme yapayım bana değil Mune Mune 'ye yazdınız. Mune size konuyu Kazen'e yazın dedi ama siz yazmadınız ya da ben diye başkasına yolladınız.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X