Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

BB cim hayırlısı buymuş Canım...atlatırsın inşallah bu günleride Zeynep'im senin kaç embriyon genetiğe gitti Canım şimdiye kadar ben bir tane sağlıklı var diye hatırlıyorum sonra bir tane daha gönderdiniz ama sonuç gelmemişti şimdi üçüncü kez mi gidiyo..
Kıs İstanbul sen Nasıl korkaksın bence değilsin hep korkağım deyip duruyorsun bak büyük bi cesaretle doğal deniyorsun gebeliği allah gönlünüze göre verir inşallah sonunda üzülmezsiniz inşallah kızmayın bana ama bile bile lades diyorsunuz önce elinizden gelen imkanları deneyin sonra tevekkül edin derim ben kayıp,kürtaj çok yıpratıcı

Bilmiyorum bir hafta geçer mi..gerçi bi rahatlık geldi bana:KK73:cumartesi büyük gün o_Oiçimde olumlu ya da olumsuz hiçbir his yok..belirtide yok şimdilik herşey normal..hayırlısı olsun Hakkımızda..(kızlar sigara içen var mı aranızda ben içiyordum ama çok değil beş altı tane günlük tabi ki bıraktım transfer günü:110:o gün bugündür aklıma gelmiyor desem yalan olur :KK70:ama içmeyecem tabiki :KK20:bunu da paylaşmak istedim nedense sizlerle:KK3:

Çok gecmis olsun canim,moralini bozma yine denersin sonunda olur Allah'in izniyle.İns en yakin zamanda saglikli bebeklerine gebe kalirsin.
Aminn canım inş..açıkçası dün paramparçaydım ama bugün daha iyiyim..en çok üzüldüğüm ark.larımın çocuklarını sevdikçe gördükçe eve geldiğimde evin ne kadar sessiz oluşu:KK43: oyaski kkadar çok seviyrm ki çocukları öyle imreniyorum ki..inş bi gün bende o günleri görürüm..

BB cim hayırlısı buymuş Canım...atlatırsın inşallah bu günleride Zeynep'im senin kaç embriyon genetiğe gitti Canım şimdiye kadar ben bir tane sağlıklı var diye hatırlıyorum sonra bir tane daha gönderdiniz ama sonuç gelmemişti şimdi üçüncü kez mi gidiyo..
Kıs İstanbul sen Nasıl korkaksın bence değilsin hep korkağım deyip duruyorsun bak büyük bi cesaretle doğal deniyorsun gebeliği allah gönlünüze göre verir inşallah sonunda üzülmezsiniz inşallah kızmayın bana ama bile bile lades diyorsunuz önce elinizden gelen imkanları deneyin sonra tevekkül edin derim ben kayıp,kürtaj çok yıpratıcı

Kesinlikle katılıyorum canım..bile bile lades demek olmaz bnece çünkü sebebini biliyrz ve teknoloji var artık..kendini yıpratmaya değer mi? Hee korunuyrm dediğim halde hamile kalıp özürlü bi çocuk doğsa Allahın takdiri bu demekki bu da benim imtihanım derim..ama tedbiri de neden almayayım ki dimi..

Yazmismiydim kis daha once unuttum ilk 3 tane gitti bir tane saglikli cikti simdi 4 taneyi gonderdik buda sondu zaten insallah hepsi saglikli cikar

Bilmiyorum bir hafta geçer mi..gerçi bi rahatlık geldi bana:KK73:cumartesi büyük gün o_Oiçimde olumlu ya da olumsuz hiçbir his yok..belirtide yok şimdilik herşey normal..hayırlısı olsun Hakkımızda..(kızlar sigara içen var mı aranızda ben içiyordum ama çok değil beş altı tane günlük tabi ki bıraktım transfer günü:110:o gün bugündür aklıma gelmiyor desem yalan olur :KK70:ama içmeyecem tabiki :KK20:bunu da paylaşmak istedim nedense sizlerle:KK3:
Cok degil dedigine bi bakin kislar napalim simdi bu panikliyi:KK67:Yok bide icseydin

Aminn canım inş..açıkçası dün paramparçaydım ama bugün daha iyiyim..en çok üzüldüğüm ark.larımın çocuklarını sevdikçe gördükçe eve geldiğimde evin ne kadar sessiz oluşu:KK43: oyaski kkadar çok seviyrm ki çocukları öyle imreniyorum ki..inş bi gün bende o günleri görürüm..
Canim ben dokuz yildir yasiyorum bu duyguyu panikli daha cok alisiyo insan napalim sen kac yillik evlisin

Canim kusura bakma daha önce de sylemissindir ama bircok arkadas benzer sorunlar yasayinca unutuyorum.Sen daha önce nasil bir sorunla karsilasmistin?Hani ben de acaba dogal düsünebilir miyim diye de merak ediyorum.İnsallah bundan sonra hersey istedigin gibi olur.
canım benim bebeğimde iskelet anamolisi vardı ve 20.haftada gebeliğim sonlandırıldı. eşim ve bende tek gen hastalığı taşıyıcığı çıktı. doktor %75 sağlıklı %25 hasta bebek olur doğal da da sansınb düşük değil dedi bende doğal deniyorum şuan.

Cemre sizde problem kimdeydi CNm off belki sormuş olabilirim kusuruma bakma canım unutuyor insan bende normal üç hamilelik geçirip düşürdüm benden istemediler hitereskopi vardır bi bildikleri canım hayırlısı benimde ilk tüp ve pgt denemem
benim 1 ve 19 nolu kromozom canım sorun .2 düşük oldu :KK43: normaldır bende unutuyorum bazen kim neydi sorunu diye. bende bu olay cıkınca anneme babama da bakıldı annemden bana gecmıs .

Canim sabredelim olacagina inaniyorum.İlk günkü gibi olmaz ruh halin,insan herseye alisiyor zamanla.Yeni tedaviye hazirlanirsin yavas yavas..

Son düzenleme:
canım benim bebeğimde iskelet anamolisi vardı ve 20.haftada gebeliğim sonlandırıldı. eşim ve bende tek gen hastalığı taşıyıcığı çıktı. doktor %75 sağlıklı %25 hasta bebek olur doğal da da sansınb düşük değil dedi bende doğal deniyorum şuan.
Ay canim insallah hayirli güzel sonuclar alirsin.Allah yardimcimiz olsun.11.haftada test yapilacak degil mi?İnsallah su günler cabucak gecer de bebislerimizi kucagimiza aliriz. :)

Canim bizde öle düşünüyorduk ama embriyolardan en baştan almislar hücre sakliyolarmis bizi aradilarki vakti geciyor genetige gonderecekmisiniz diye biraz emrivaki oldu ama neyse nasil olsa gondericektik
inşallah sağlıklı çıkarda iki tane transfer olur o zaman canım dondurulmuşlarda olsun inşallah bol bol :KK76:

Ay canim insallah hayirli güzel sonuclar alirsin.Allah yardimcimiz olsun.11.haftada test yapilacak degil mi?İnsallah su günler cabucak gecer de bebislerimizi kucagimiza aliriz. :)
amin canım. evet 11. haftada cvs yaparız dedi doktor ama eğer hamile kalırsam risklibir durum ultrasonda görülmediği sürece cvs düşünmüyorum . çünkü eğer bebek sağlıklı ise birşey olur diye korkuyorum. eğer risklibirsey görülürse amniyosentez yaptırırım.

X