PGT Yöntemi İle Sağlıklı Gebelik Elde Eden Varmı

simge_wxyz

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
1.567
7
Selam ardakadaşlar. ben tüp bebek tedavisi görüyorum. ama maalesef aynı zamanda genetik bozukluk olduğunu öğrendik. bu nedenle PGT işlemi yapılacak. ama çok tedirginim sonuçları nasıl-hangi merkezler bu konuda iyi tam karar veremedim. bu nedenle eğer bu yolla hamile kalanlar varsa bana yardımcı olursa sevinirim....

Amerikan hastanesi bu konuda iyi diye biliyorum bir araştirin istersneiz.ustelik sonuclarda agyet basarılı.hic merak etmeyin.ben bir arkadasımdan duymustum cocuk son derece sagliklii ve zekiymiş:))

inşallah dediğiniz gibi olur. aslında korkmuyor değilim. ama allah büyük belki hiç sorun yaşamadan olur.

Merhaba simge, ben de bu ay icersinde Memorialda PGT tedavisine baslayacagim.Benim hikayem uzun ve üzücü,anlatmasi uzun yani.Bu ilk denemem olacak,umarim basariyla sonuclanir.Biz bu konuda Memorialin iyi oldugunu duydugumuz icin oraya karar verdik.Elimizden hayirlisi olsun demekten baska bi sey gelmiyor...

Merhaba simge, ben de bu ay icersinde Memorialda PGT tedavisine baslayacagim.Benim hikayem uzun ve üzücü,anlatmasi uzun yani.Bu ilk denemem olacak,umarim basariyla sonuclanir.Biz bu konuda Memorialin iyi oldugunu duydugumuz icin oraya karar verdik.Elimizden hayirlisi olsun demekten baska bi sey gelmiyor...

merhaba asteriks hanım, çok yakın akrabam da 3 kez bebeği anne karnında indüklendi.problem gen hastalığı olabilir.sizin hikayeniz nedir ve ne yapmaya karar verdiniz? Umudunuzu kaybetmeyin ve Allahın verdiği her şeyin hayır olduğunu unutmayın canım sevgiler.

herkese merhaba allah sağlıkla bebeğimizi kucağımıza alırız inş.bendede dushenne kas hastalığı taşıyıcılığı var.bebeğim erkek olursa hasta olucak bunun için pgt yöntemi ile tüp bebek yaptık 4tane embriyo vardı pgtde 2 tane erkek 2si kız ama kromozam eksikliği çıktı bunlardada çok üzüldüm hiç beklemiyodum.şuan ne yapacm ne düşünücem bilmiyorum.2. tüp bebeğimi denesek diye düşünyorum kafam çok karışık.

X