Pharmaton kilo aldırıyor mu?

DevrimGzde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2006
178
2
Zihin ve fiziki yorğunluğa iyi gelecek ama kilo aldırmayacak bir vitamin kullanmak istiyorum. Pharmaton düşünüyordum kilo aldırır dediler. Doğru mudur? başka bir öneriniz var mı?

Desibel

Okeyin dörtlüsü...
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
3.927
10
Pharmaton iştah açıyor bu nedenle kilo aldırabilir ama düzenli egsersizle kilo almayabilirsiniz...cidden yararları küçümsenemez...

phrmcst

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
825
2
Arkadaslar bu pharmaton zıhınsel gelısıme unutkanlıga gercekten faydalı mı??
Unutkanlık problemım var bunun ıcın kulllanmak ıstıorumm

avenerica

ikinci kuşum geliyor...
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2006
2.032
1.177
yok cnm uutkanlık için değil aşırı yorgunluk ve uykulu halde gezmemek için bu

3-4 yıldır sürekli değil ama ara ara kullanıyorum yogun oldugum dönemlerde yani bazen gun aşırı alıyorum
ama hiç kilo aldırmadı bendehatta iştahımı bile açmadı çok memnunum ben verdiği performanstan

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 613 gün geçti.

huysuzvetatlikiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
239
0
35
arkadaşlar bu pharmaton içinde 30 tane var ve şu anki fiyatı 35 tl civarı. bana çok pahalı geldi. vitaminler mi böyle yoksa pharmatona özel bişi mi ? daha ekonomik aynı değerleri içeren vitamin var mı ?

pempe_panter

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
944
5
39
hiç kilo aldırmıyor tam tersine verdiği enerji sayesinde tatlıdan uzak durmamı sağladı kilo verdim sayesinde:)fyatı da normal araştırırsan görürsün multivitaminler genelde böyle

pasifkalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2009
54
0
kilo aldırıyor ya nasıl aldırmıyor her gün içersne eğer iştah açıcı etkisi var iştah açtığı içinde kilo aldırma durumu oluyor ben kullandım aşırı zayıfken şimdi normal kiloma geldim onun sayesnde iki ay boyunca hergün bitane içtim

eloss35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2010
286
39
bende şuan kullanmaktayım aklıma geldkçe içerim tok karnına tbii. ama sanmıyorum kilo aldırdığınıı bnde kilo almak için başlamılştım aama yorgunluğa çk iyi geliyorr

sutsuznuriye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2010
16
0
Pharmaton kilo aldırmaz. Fakat eğer vitamin eksikliğinden kaynaklanan bir iştahsızlık söz konusu ise düşük bir ihtimalle etki edebilir. Bunun yanında metabolizmayı hızlı çalıştırdığı için belki de kilo verdirebilir de...

Bende nedense etkisi olmuyor. Canlandırdığı falan da yok. Plasebo etkisi gibi geliyor bence insanlara. Ama hava değişikliklerinde, soğuk algınlıklarında falan daha hızlı iyileşmeme yardımcı oluyor.

solidio

Sevgi neydi sevgi emekti!
Pro Üye
15 Ağustos 2008
3.031
994
düzenli olarak bir kutu içmiştim...kiloda aldırmadı enerjide vermedi..tamamen fiyaskoyduakannehir

dewey

kozmetikasigi.blogspot
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2010
1.016
14
bende bir dönem kullanmıştım.hiç kilo aldırmadı ama yorunluğmu,uykumu flnda almadı:/