Pharmaton kilo aldırıyor mu?

DevrimGzde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2006
178
2
Zihin ve fiziki yorğunluğa iyi gelecek ama kilo aldırmayacak bir vitamin kullanmak istiyorum. Pharmaton düşünüyordum kilo aldırır dediler. Doğru mudur? başka bir öneriniz var mı?

Pharmaton iştah açıyor bu nedenle kilo aldırabilir ama düzenli egsersizle kilo almayabilirsiniz...cidden yararları küçümsenemez...

Arkadaslar bu pharmaton zıhınsel gelısıme unutkanlıga gercekten faydalı mı??
Unutkanlık problemım var bunun ıcın kulllanmak ıstıorumm

yok cnm uutkanlık için değil aşırı yorgunluk ve uykulu halde gezmemek için bu

3-4 yıldır sürekli değil ama ara ara kullanıyorum yogun oldugum dönemlerde yani bazen gun aşırı alıyorum
ama hiç kilo aldırmadı bendehatta iştahımı bile açmadı çok memnunum ben verdiği performanstan

arkadaşlar bu pharmaton içinde 30 tane var ve şu anki fiyatı 35 tl civarı. bana çok pahalı geldi. vitaminler mi böyle yoksa pharmatona özel bişi mi ? daha ekonomik aynı değerleri içeren vitamin var mı ?

hiç kilo aldırmıyor tam tersine verdiği enerji sayesinde tatlıdan uzak durmamı sağladı kilo verdim sayesinde:)fyatı da normal araştırırsan görürsün multivitaminler genelde böyle

kilo aldırıyor ya nasıl aldırmıyor her gün içersne eğer iştah açıcı etkisi var iştah açtığı içinde kilo aldırma durumu oluyor ben kullandım aşırı zayıfken şimdi normal kiloma geldim onun sayesnde iki ay boyunca hergün bitane içtim

bende şuan kullanmaktayım aklıma geldkçe içerim tok karnına tbii. ama sanmıyorum kilo aldırdığınıı bnde kilo almak için başlamılştım aama yorgunluğa çk iyi geliyorr

Pharmaton kilo aldırmaz. Fakat eğer vitamin eksikliğinden kaynaklanan bir iştahsızlık söz konusu ise düşük bir ihtimalle etki edebilir. Bunun yanında metabolizmayı hızlı çalıştırdığı için belki de kilo verdirebilir de...

Bende nedense etkisi olmuyor. Canlandırdığı falan da yok. Plasebo etkisi gibi geliyor bence insanlara. Ama hava değişikliklerinde, soğuk algınlıklarında falan daha hızlı iyileşmeme yardımcı oluyor.

düzenli olarak bir kutu içmiştim...kiloda aldırmadı enerjide vermedi..tamamen fiyaskoyduakannehir

bende bir dönem kullanmıştım.hiç kilo aldırmadı ama yorunluğmu,uykumu flnda almadı:/

ben 1 aydır kullanıyorum,kilo falan aldırmadı, ve acaip zinde hissediyorum kendimi psikolojik olduğunu da düşünmüyorum ve dr ların tavisye ettiği en iyi vitaminlerden..

Son düzenleme:
çok güzel bi vitamin dinç tutuyor bağışıklık sistemini güçlendiriyor ama her vitamin kilo aldırır zaten

bende kullandım 1 kutu bitince bıraktım ilaca alıştım herhalde ki bırakınca kollarımda halsizlik oldu sadece 1 hafta kadar

Zihin ve fiziki yorğunluğa iyi gelecek ama kilo aldırmayacak bir vitamin kullanmak istiyorum. Pharmaton düşünüyordum kilo aldırır dediler. Doğru mudur? başka bir öneriniz var mı?

Arkadaşım, pharmaton ve benzeri vitaminler kullanmaktansa bol bol meyve sebze yesen daha iyi gelir, hem de kilo kontrolü yaparsın.

Onun dışında hala devam eden yorgunluk durumun olursa bence stimol kullan. bana en zor anlarımda çok yardımcı oldu. kilo da aldırmıyor.

kızlar dün doktora hormon için cıktım vitamın b 12 normal değerleri 187-883 arasıymıs benim değerim ise 83 cıktı cok dusuk dedi doktor bunu verdı ve gercekden sabahları zorla kalkıyorum insallah bu ilaç banada etkı eder doktor bunu önerdi faydasını görmeyı cok istiyorum her dakıka uyuyacakmısım gibi dolsamakdan bıktım yaw:KK50:

X