Lazer Epilasyon Philips lazer epilasyon aleti kullanan var mi

xsxans

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
9
0
Merhaba philips epilasyon aleti çikarmiş yeni alıp kullanan varmi fiyatıda 1000 tl düşündüğünde bna mantıklı geldi kullanan tavsiye eden var mi bn almayı düşünüyorum dışarda epilasyon fıyatları iyi muhitlerde yüksek kampanyali yerler arastırdım hep makinalar eski yardımcı olursaniz sevinirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba philips epilasyon aleti çikarmiş yeni alıp kullanan varmi fiyatıda 1000 tl düşündüğünde bna mantıklı geldi kullanan tavsiye eden var mi bn almayı düşünüyorum dışarda epilasyon fıyatları iyi muhitlerde yüksek kampanyali yerler arastırdım hep makinalar eski yardımcı olursaniz sevinirim

merhaba philips kulanıyorum bende 1 yıl önce almışdım eski model artık yanide senin alacağın nasıl bir makinede 1000 tl fiyatı var şimdi duş altında olanları var en pahalısı 400 tl bende yeni almayı düşünüyorum bakıyorumda braun falan 400 e senin bahsettiğinin ne özellikleri var

merhaba philips kulanıyorum bende 1 yıl önce almışdım eski model artık yanide senin alacağın nasıl bir makinede 1000 tl fiyatı var şimdi duş altında olanları var en pahalısı 400 tl bende yeni almayı düşünüyorum bakıyorumda braun falan 400 e senin bahsettiğinin ne özellikleri var

Canım bnm dediğim yeni çıktı int bir bak istersen bu epilasyon aleti kullandıkça tüylerin azalıyor ve birdaha çikmiyor biraz bekliyorum suan daha yeni çıktı kullanıp memnun olan varmi dıye oyüzden sordum

epilasyonu arkadaslar epilatör sanıyor. philips lazer epilasyonu bende gördüm ama kullanıcı yorumlarına baktım bir şey bulamadım. konu açtığın iyi olmuş ama görüyorum ki burda da kullanan yok. sanırım yeni çıktığından.. konu sahibi arkadasım alırsan mutlaka yaz..

Ya ben de iki gün önce satn aldm philps lumea ya yı nasl oldugunu bilmıyorum ama kötü diyen de yok yani

Bende Philps lumea 2003 var ve 4 aydir kullaniyorum. Siyah tuylerde calisiyor. Yuzumde kullandim ve ufak bir yavaslama hissettim tuylerin cikisinda. Koltuk altlarimdada kullandim ve tekrar cikan killar seyrek gelmeye basladi. Ama uzun sure uzatirsan seyrek yerler yeniden kapaniyor. Bence calisiyor ama surekli kullanman lazim. 5-6 senelik omru var aletin. Sanirim 100.000 vurus kadar ömrü var.

Butun profesyonel ve amator lazer aletleri kalici tuyden kurtarmiyor maalesef. 5-6 sene sonra geri geliyorlar ama gelmeyenlerde oluyor.

Bence cok kıllı yerlere lazer, diger özen gerektiren yerlere igneli epilasyon

Son düzenleme:
Lazerler bel baglamayın derim. Lazer sadece azaltiyor ve 5-6 sene icinde geri gerebilir. Bazilarinda 2-3 sene icindede gelebiliyor. Lazer kalici degil maalesef. Tek kalici cozum igneli blendi metotu.

Merhaba arkadaslar
Araniza yeni katildim %) 4 gun onc.lumea.aldim ve killarimi jiletle kestim suanda 1 yada 2 milimetre uzunlugundalar lazer epilasyon yapmak icin killarin nekdr uun olmasi gerekio jilet yapar yapmazmi lazer uygulamaliyim bide lazer uyguladiktan.sonra kil tekrar uzayip jilet yapip oylemi lazer uygulamaliyim deneyimlerinizi paylasirsaniz sevinirim.simdiden tesekkurler

Kıllarını jiletle tümden al ondan sonra yap

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

3-4 gün öncede alsanda olur,ucu hafif çıkmasından bişi olmaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bikini bolgem cok yogun killi ve siyah renkte bnde beyaz tenliyim lumeayi killarimi jilwtle aldiktan 4 gun sonra uyguladim killain uzunlugu 2 milim falan ucu cikmis durumdaydi yani ama uyguladigim yerdeki 5 kilda 3u dokuldu 2 si kaldi o kalanlari tekrar jiletleyip 3 4 gun sonra tekrar uygulasam bisi olurmu cilt yuzeyine zarar verirmi ayni yere kisa sure arayla lazer yapmak

arkadaslar ben dun arastırak için magazaya gıttım.. phılıps ın lazer epılasyon cıhazı c2006/11 65.000 ampulluk maksımum 4 kişinın tuylerını yok edebılme omrune sahıp..ama daha verım alabılecegınız bır urun soylıyım..remıngtonun en son cıkan modeli ıpl6000f daha etkılı ve kullanan arkadaslarım var.ayrıca soylede bır artısı var bu urunde alpum degısıklıgı senelerını alacaktır.ampulun bedelı 39.99 tl... phılıps te ampul degıstırmek gıbı bır durumunz yok malesef tuyler bıttıgınde kı bıtırebılırse cöpe atmanız gerekecek....

Bu ürün hakkında bi kaç yorum okudum farklı yerlerde ürünün tüyleri azaltmadığını söylüyorlar bende almayı düşünüyordum ama yorumları görünce bi durdum!!!

arkadaslar ben dun arastırak için magazaya gıttım.. phılıps ın lazer epılasyon cıhazı c2006/11 65.000 ampulluk maksımum 4 kişinın tuylerını yok edebılme omrune sahıp..ama daha verım alabılecegınız bır urun soylıyım..remıngtonun en son cıkan modeli ıpl6000f daha etkılı ve kullanan arkadaslarım var.ayrıca soylede bır artısı var bu urunde alpum degısıklıgı senelerını alacaktır.ampulun bedelı 39.99 tl... phılıps te ampul degıstırmek gıbı bır durumunz yok malesef tuyler bıttıgınde kı bıtırebılırse cöpe atmanız gerekecek....
Canım philips tede ampül değiştirebiliyosun ama remington kadar kısa aralıklarla değiştirilmiyor diye biliyorum yani ampülün ömrü philipste daha uzun bende alıcam cok olumlu yorumlar okudum ama marka konusunda kararsızım

Bende lumea almayı düşünüyorum. Göbek ve Göğüs Bölgesi'ne uygulanabiliyor mu? Bilgisi olan var mı acaba?

Konu Sahibi böyle bi konu açtığınız için teşekkür ederim bende bu konuyu açmak için yazacaktım bende dün netten bi arastrma yaptım lumea hakkında hiç yorum yok maalesef yeni olduğu için olabilir aranızda kullanan olursa lütfen yardımcı olur musunuz? Yoksa o alete o kadr para vermeyelm

Arkadaslar konu acilali baya olmus ama kullanan varmi bende guzellik merkezinde epilasyon yaptiriyordum diger yontemlere gore cok cok iyi ama artik zmn kisitli oldugu icin gidemiyorum.bu alet evde kullanim icin uygunmu acaba cvp verirseniz sevinirim

buradaki yorumları okuyun isterseniz fikir verebilir.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2256000/philipsin-tuy-alma-sistemi-lazerle-epilasyon-degil

X