Lazer Epilasyon Philips Lumea Prestige IPL kullanıcı tecrübeleri ve yorumları

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.747
48
20201124_165714.jpg

4 yıl kadar önce evde ıpl cihazı için hangisini alayım,alacağım, alıyorum derken ancak geldi beklenen doğum günü hediyem...:KK48:Arayış içinde olanlar için bununla ilgili açılmış konum mevcut

Ev Tipi Lazer Epilasyon Cihazları :KK56::KK56:

Philips Lumea Prestige IPL cihazını yı tercih etmemde ki sebepler:

- Philips markasına ait olması
- Bu alanda çıkan ilk cihaz olması
- Kablosuz olması
- En son üretilen model olması
- Genel olarak kullanıcıların memnuniyeti

Lazer için mevsimsel en uygun olan bu dönemde kullanmaya başlayıp tecrübelerimi burda sizlerle paylaşacağım..

20201125_150412.jpg

20201125_145334.jpg

20201124_172350.jpg

Son düzenleme:
İlk uygulamamı 28 Kasım da koltuk altı bölgesine yaptım.Aradan 10 gün geçti ve şu an işlemden etkilenmiş olanlar dökülme aşamasında.Etkilenmeyenler ise çıkıyor ...

İlk uygulama aralıkları 2 hafta .Dolayısı ile 12 aralıkta 2.seansı uygulayacağım..Koltuk altı bölgem çok yoğun değil ama olanların yerlerini çok iyi tespit edemediğimden bütününe uyguladım.İşlemden 1 gün önce jilet ile bölgeyi temizledim.Ertesi gün ise uygulamayı yaptım.2.seansı uygulamak bir anlamda kontrol uygulaması olacak.Yani ilk işlemde gözden kaçıp atış yapılmayanlar için yapılacak aslında.Böylece seans aralarınıda tüysüz olarak rahat geçireceğim.Ama amacımız kalıcı bir etki olduğu için asıl sonucu ancak tüm seanslar bittikten sonra söyleyebilirim...

Son düzenleme:
Cihazın şarj edildikten sonra kablosuz kullanımı 15 dakika.Kullanımı oldukça kolay ve acısız..Ama asıl etkiyi genital bölgede görmek istiyorum.Çünkü koltuk altı ve bacak tüyleri genital bölgeye göre daha ince ve açık renkte oldu için acı olmaması normal...
Eskiden yani hemşire olarak çalıştığım zamanlarda lazer epilasyon uyguluyordum .Ve salon tipi cihazların enerjileri daha yüksek olduğundan etki etmeside o derece yüksek oluyordu.Ama bu tarz ev tipi cihazların enerjileri çok fazla olamıyor risk açısından .O yüzden alınacak sonucu merakla bekliyorum..

Son düzenleme:
Bugün 2.seans koltukaltı ve ilk seans genital bölge uygulamalarını yaptım.Koltukaltı uygulaması normalde 2 gün önceydi ve cep telefonuma indirdiğim kişiye özel uygulama ile aslında iki gün önceden hatırlatma yapılmıştı fakat fırsat bulamadım ama sık sık hatırlatma mesajı aldım.Çünkü epilasyondan iyi sonuç almada seans aralıklarına özen göstermek çok önemli olduğu için bunu sık sık hatırlatması oldukça iyi oldu...

Benimde philips lumea advanced bri921 var. Ama bi türlü düzenli kullanamadım. Tekrardan başlayacağım. Ama aynısını kullanan bir tanıdığım var çok memnun. Sadece o 2 hafta da bir değil de çıktıkça kullanmış. Hemen etki etmiş bende şimdi haftada bir kullanmaya başlayacağım 🤗

Bugün 2.seans koltukaltı ve ilk seans genital bölge uygulamalarını yaptım.Koltukaltı uygulaması normalde 2 gün önceydi ve cep telefonuma indirdiğim kişiye özel uygulama ile aslında iki gün önceden hatırlatma yapılmıştı fakat fırsat bulamadım ama sık sık hatırlatma mesajı aldım.Çünkü epilasyondan iyi sonuç almada seans aralıklarına özen göstermek çok önemli olduğu için bunu sık sık hatırlatması oldukça iyi oldu...
Ben de özel bölge için yorumunuzu merak ediyor konuyu takibe alıyorum🌸

Merhaba, bri953 kullandım ben. ilk 1 sene neredeyse bitmiş gibiydi. arada rötüş yapıyordum sadece. ancak hamilelik yaşayınca kıllar geri çıkıyor. bu nedenle cihaza yüklenmiyorum.
annemde sadece bıyık bölgesine kullandık. 2 uygulamadan sonra cidden inceldi kıllar. yazın bir hazıranda bir eylülde yapmıştık. düzensiz olduğu halde etkili oldu. hormonlarda sorun yoksa ve gebelik durumu yoksa ben cihazı öneriyorum. çevremde kullanan arkadaşlarım da memnun.

Bende almayı düşünüyorum ama emzirme döneminde kullanmanın bir sakıncası var mıdır acaba?

Ben 2 bcuk ay kadar kullandım sonra gebe kaldım. Baya bi süre çıkmadı tuylerim az kullanmama rağmen ise yaradi . Sonra gebelik ve emzirmeden kullanamiyorum. Hani diyorlar ya tüyleri uyutuyor ama güçlendiriyor. Sanki gerçekten öyle oldu daha sonra cikan tuylerim daha siyah. Emzirme bitsin tekrar baslayacagim. Yüzüme uygulamadim hassas.bi cildim var cesaret edemedim

1 sene önce aldım ve kullanıma başladım. İlk aylarda sadece kol ve bacaklarda kullandım, artık yok denecek kadar az tüy çıkıyor. Onlarda görüş açımda ulaşımda zorlandığım yerlerde.
Sonraki aylarda koltuk altı ve özel bölgede uygulamaya başladım. Onlarda bitti sayılır.
Pcos rahatsızlığım sebebi ile kıllanmam oldukça fazlaydı ve kalın telliydi. Yüzümde bulunan kıl yoğunluğu çok fazlaydı. Açıkçası korkarak başladım, fakat 3 tel tüy kaldı yüzümde de❤️

Beyaz tenli ve yoğun kıllı biri olarak çok araştırarak almıştım, çok memnun kaldım.😊

6 -7 sene önce almıstım . Kullanımı pratik ama ben çok kıllı olduğum için çok zor geldi ve bazı bölgeler acıyordu 🙈. En son bir kaç önce karar verdim tekrar başlayayım diye ama cihaz çalışmadı 😒. Sanırım bozulmuş yada bana küsmüş 🥴

1 sene önce aldım ve kullanıma başladım. İlk aylarda sadece kol ve bacaklarda kullandım, artık yok denecek kadar az tüy çıkıyor. Onlarda görüş açımda ulaşımda zorlandığım yerlerde.
Sonraki aylarda koltuk altı ve özel bölgede uygulamaya başladım. Onlarda bitti sayılır.
Pcos rahatsızlığım sebebi ile kıllanmam oldukça fazlaydı ve kalın telliydi. Yüzümde bulunan kıl yoğunluğu çok fazlaydı. Açıkçası korkarak başladım, fakat 3 tel tüy kaldı yüzümde de❤️

Beyaz tenli ve yoğun kıllı biri olarak çok araştırarak almıştım, çok memnun kaldım.😊
Tam olarak modelin ismini yazablirmisniz lütfen

4 yıl kadar önce evde ıpl cihazı için hangisini alayım,alacağım, alıyorum derken ancak geldi beklenen doğum günü hediyem...:KK48:Arayış içinde olanlar için bununla ilgili açılmış konum mevcut

Ev Tipi Lazer Epilasyon Cihazları :KK56::KK56:

Philips Lumea Prestige IPL cihazını yı tercih etmemde ki sebepler:

- Philips markasına ait olması
- Bu alanda çıkan ilk cihaz olması
- Kablosuz olması
- En son üretilen model olması
- Genel olarak kullanıcıların memnuniyeti

Lazer için mevsimsel en uygun olan bu dönemde kullanmaya başlayıp tecrübelerimi burda sizlerle paylaşacağım..

Eki Görüntüle 2735488

Eki Görüntüle 2735489
Ah aradığım konu. Bende istiyorum bundan. Ama hangi model yada ne denli işe yarıyor diye diye kaldım. Çok sevindim lütfen bir an önce tecrübelerinizi paylaşmaya başlayın 😍

X