Bebek İkinci El Pierre Cardin Bebek Arabası ve Suny Baby salıncak çok uygun fiyata...artı hediye:)

Yakamozzz33

Bir kalpte üç aşk ...
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2009
4.417
588
Kızlar elimde sadece 1 kez (oda market mesafesi kadar kısa bi mesafede kullanılmış) yepyeni sıfırdan farksız Pierre Cardin Bebek arabası var piyasa fiyatı 310-350 arası değişiyor ancak ben 150 ye vereceğim ptt kargoyla uygun fiyata gönderim yaparım henüz tutma yerinin jelatini bile üstünde yepyeni olduğundan emin olabilirsiniz ihtiyacım olmadığı için yer sıkıntısından satıyorum araba bu:

(arabanın kendi resimleri tüm ayrıntılarıyla sayfa 2-dedir arkadaşlar sıfırdan farksızdır emin olabilirsiniz.)
PS-313 Quick Çift Yönlü Bebek Arabası / Füme Gri-Kırmızı
(rengi vs resimdekinin aynısıdır.)

• Markası: Pierre Cardin
    • Üretim Yeri: P.R.C
    • Markanın Ait Olduğu Ülke: France
    • Ürün ağırlığı: 9,9 kg.
    • Taşıma Kapasitesi: Eu-15kg. / US-25kg.
    • Kullanım zamanı: 0 aydan itibaren EU (48 ay)
Özellikler

• Ekstra dayanıklı ve çok hafif özel alışımlı dayanıklı çift kat metal kasa (A1 High Performance metal)
    • Ayarlanabilir itme kolu boyunuza göre ayarlayabilirsiniz.
    • Pierre Cardin`e özel geriye yatık dizayn bebeğinizin puset içinde sürekli arkasına yaslanmasını sağlamakla beraber, bebeğin ağırlığını tüm arabaya eşit dağıtır buda. size araba buzda kayıyormuş hissi yaratır
    • Takılması ve sökülmesi tek çok hızlı ve kolay kemer sistemi ekstra güvenli ve rahat
    • Arka birleştirilmiş tek ayak hareketiyle devreye girip çıkan fren sistemi vardır; ön tekerlekler 360 derece dönebilir ve tek hareketle sabitlenebilir
    • Çift Taraflı Kullanım Özelliği
    • Oturma ve sırt yeri sportif görünümlü 3 kademe yatış pozisyonlu Oturma,Dinlenme.Uyuma
    • Terletmez Kumaş{Anti Alerjiktir} su geçirmez malzemeden yapılmış olup kolayca çıkabilir ve silinebilir
    • Ayak koyma yeri uzayıp kısalarak yatma ve oturma pozisyonuna göre ayarlanabilir
    • Çevresindeki Pierre Cardin yazıları ve reflektif paneller geceleri bebeğinizin güvenliğini arttırmaktadır
    • Bebeğinizi gövde ve bacaklarından sabitleyen 5 noktalı emniyet kemeriyle maksimum güvenlik sağlar
    • Emniyet kemeri bebeğin boyuna göre ve kilosuna göre ayarlanabilir
    • Puseti tutuğunuz kolları pusetle aynı renkte desenler içerir
    • Aynı şekilde koldaki kapakların rengide pusetle uyumludur
    • Tente rahatlıkla sökülüp takılabilir
    • Sportif, hafif, konforlu
    • Not: Ürün 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Suny baby ev tipi anakucağı ;
(otomatik sallanır özellikli)

buda çok az kullanıldı piyasa fiyatı 210 ve fazlası şu an, 100 e vereceğim anakucağı ve salıncak olarak geçiyor üst oyuncakları haricinde herşeyi kutusunda olduğu gibi duruyor ...(oyuncakları çıkarmıştım o yüzden kaybettik yoksa doğru dürüst kullanılmadı en fazla 2-3 kez binilmiştir, rengi herşeyi resimdekiyle aynıdır.)

özellikleri:
Sunny Baby TY-001 Flora Ev Tipi Ana Kucağı

Otomatik sallanabilme özelliği
Kaliteli yumuşak kumaş
Extra boyun minderi
5 Noktalı emniyet kemeri
Kolay ve rahat taşıyabilme
Farklı açılarda ayarlanabilen koltuk
Farklı tonlarda müzikli
Işıklı 8 farklı müzikli ve 3 farklı zaman ayarlı kumanda paneli
Elektrik ve pille çalışabilme özelliği
5 farklı hızda sallama fonksiyonlu
Kullanım yaşı : 3kg ile 14kg arası
Taşıma kapasitesi : 14kg
Net ağırlık: 5.00kg
Brüt ağırlık:5,60kg
Kapalı koli ebatları: 64,5 x 42 x 46,5

iki ürünü birden alana pembe port bebe ve bebek çantası da hediyem olsun :) (uygun fiyatlı setlerden arkadaşlar ama işinizi görür sıfıra yakındır )

Son düzenleme:
bebek arabasinin kendi resnini koyabilcekmisin rica etsem ??? bi de tentesi tam kapaniyo mu ???

akşam çekip özeline atayım canım, tentesi tam kapanıyo resimdeki gibi tertemiz lastikleri herşeyi yepyeni cnm kullanılmadı emin olabilirsin...

akşam çekip özeline atayım canım, tentesi tam kapanıyo resimdeki gibi tertemiz lastikleri herşeyi yepyeni cnm kullanılmadı emin olabilirsin...
canim gondermeni bekliyorum arabnin resimlerini ayrntili bi sekilde cekersen sewinirim.

şimdi çekip atacağım canım kusura bakma eve yeni geldim arabayı ambalajlayıp kilere kaldırmıştım çıkarıp çekmesi biraz zaman alacak ama senin için çıkarırım şimdi, bi saate atmış olurum :)

merhaba yakamozz.elektirikli salıncağı düşünüyorum.nerede yaşıyorsunuz,kargo çok tutarmı acaba?
Canım ptt kargo diğer kargolara göre uygun gönderiyor çok fazla tutacağını sanmam ancak boyut olarak çok küçük birşey değil kutusunda olduğu gibi duruyor ebatlarından ptt kargo hesaplamadan hesaplatabilirsin istersen ...

Bebek arabasinin fotografini ben de rica edebilir miyim? Fiyatin en son olacagi nedir? Ayrica nerede oturuyorsunuz acaba?

arkadaşlar araba fotolarını ayrıntılı şekilde burayada ekliyorum zaten sıfır gibi gıcır gıcır olduğunu resimlerdende görürsünüz :) yakınen görün diye tekerleklerine tutma kısmına iskeletine kadar yakından çektim içiniz rahat olsun yeniliği konusunda, buyrun sorunsuz alındığı gibidir ... :KK66:
Kapandığında bu şekilde fazla yer kaplamaz;

tekerleklerinden anlarsınız yeniliğini;

jelatinlerine kadar üzerindedir;

ön kısmı;

tutma kısmı, en ufak yırtık vs yoktur;

ön profilden;

kumaşından anlaşılıyordur yeniliği;

arabanın önden görünüşü;

tutma kısmı bebeğin yüzü anneye bakacak şekilde yer değiştirebiliyor;

yandan görünüşü;

iskeletinin yakından görünüşü; (aklınızda soru işareti kalmasın)

tentesi açılmış şekilde görüntüsü;

X