Pınar Altuğ: 'Çakma el bulur değiştiririz'

Evet ben de sevmem ellerimi mesela :63::KK70::KK70::KK70:
yuzuk bile yakismiyor ama dimi.bazen saat yanina bileklik falan takayim diyprum ozeniyorum millete ama ben takinca sanki yenigelin kolu gibi duruyor hatta kocakari kolu gibi :))

yaslılıktan mı böyle,? kendimi bildim bileli böyle demiş çok ilginço_O

Reklam kokan hareketler gibi açıkcası her tarafı gepgergin olan bi kadının elleri Bu kadar buruşuk olamaz.. Ayrıca bu kadın solaryumdu yazın yanmalardı Falan kapkara bi kadın Fotoda elleri bembeyazzzz

Reklam kokan hareketler gibi açıkcası her tarafı gepgergin olan bi kadının elleri Bu kadar buruşuk olamaz.. Ayrıca bu kadın solaryumdu yazın yanmalardı Falan kapkara bi kadın Fotoda elleri bembeyazzzz
evet ya dogru diyosun elleri bukadar beyaz olamaz.birde el mimiklerini cok kullanan biri ,cocuklar duymasinda sinir oluyodum el kol hareketlerine.hic boyle durmuyodu.
caktirmadan ilgi cekip reklamini yapmis oldu degilmi

evet ya dogru diyosun elleri bukadar beyaz olamaz.birde el mimiklerini cok kullanan biri ,cocuklar duymasinda sinir oluyodum el kol hareketlerine.hic boyle durmuyodu.
caktirmadan ilgi cekip reklamini yapmis oldu degilmi
Bende kendi elleri olmadığını düşünmüştüm,ellerini gösterdiği kendi fotoğrafında böyle durmuyor dikkat ederseniz,o eller başkasının sanki:KK57:

X