Lekeler, Çiller Pişik kremi yüzümü mahfetti

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

parfumkokusu

hola!
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
2.865
2.721
normalde bu konuyu mesaj olarak da uygun konunun altında yazdım ama çok güncel yazışmalar olmadığı için ve bugünde başıma çok fena bir şekilde dert açtığı için ayrı konu olarak yazmayı uygun gördüm.
KK'Da ve daha bir çok blogta, videoda pişik kremi mucizesi diye paylaşılan şey benim yüzümü mahfetti... tüm kremleri genellemek doğru olmaz ben sudocrem kullandım. hepsi aynı şeyi yapar mı bilemiyorum. ama en çok övülen kremde buydu pek çok marka içinde.. neyse konuya geçeyim.
" SUDOCREM kullandım... lekelerimi açmadı.. sivilcelerden emin değilim biraz kuruttu gibi ama öyle yok sürünce leke bırakmıyor falan değil yani.bunlara benzerleri zaten okudum KK forumda da. genel şikayetlerdi.etki edip etmemesinden daha büyük bir zarar verdi bana... 1 haftadır aralıklı olarak kullandım ben iyiki de öyle yapmışım. allahım o da ne?? yüzümde simsiyah 2 tane kocaman nokta gibi bişi oldu. önce siyah nokta çıkmış dedim ( yok aslında bende siyah nokta pek çıkmaz. çıksada öyle gözle görülür türden olmaz çok. gözeneklerim çok sıkı çünkü.) kocamannnn BİR SİYAH NOKTA PARDON 1 DEĞİL 2.... sonra sıkayım dedim. siyah nokta da değil herhalde çıkmıyor yüzümden.güneşte baktım büyüteçli ayna ile kahve ama koyu kahve bişi... NOKTA... HEMDE 2 TANE... napıcam bilmiyorum.. bir de geçmezse yandim.....!!!rezalet... sivilce iyiydi yani bunun yanında. ne olduğunu bilen var mı??nası geçer ki bu lanet şey?:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

bence hemen bir cildiyeye danış bende duymuştum hatta bu aralar bir deneyim diyordum aman o zaman denemiyelim. Sende hemen bir cildiyeye git bence geçmiş olsun..

bence hemen bir cildiyeye danış bende duymuştum hatta bu aralar bir deneyim diyordum aman o zaman denemiyelim. Sende hemen bir cildiyeye git bence geçmiş olsun..

evet ya ama internette araştırdım yok öyle bir şikayet. çok ilginç yani beni mi buldu. önce emin olmadım. 1 tane çıkınca başka birşeydir dedim. ama sürüyorum 1 gün sonra oluyor. inş geçecek birşeydir bu ya =( yoksa aynaya bakınca bile küçük bir ben gibi duruyor allahım yaa offff!!!

allah allah bende hiç böyle bir şikayet okumadım hatta dün iş arkadaşımla konuştuk sudo krem nerede satılıyor falan dedi alıp deniyecektik inşallah en kısa zamanda geçer canım belki allerji gibi bişeydir?

allah allah bende hiç böyle bir şikayet okumadım hatta dün iş arkadaşımla konuştuk sudo krem nerede satılıyor falan dedi alıp deniyecektik inşallah en kısa zamanda geçer canım belki allerji gibi bişeydir?

yok alerjiye benzemiyo. yine siyah nokta yapsa ona da razıyım. diycem ki yağlı krem tabi gözenekleri tıkadı ondan oldu. ama bu siyah noktaya da benzemiyo. siyah nokta olsa baş verir. oynayınca falan da bilirsiniz yani.. bu sanki orda bir ben var gibi bişi oldu. dün daha ufaktı biraz oynadım bugün büyüdü. anlamadım ya hiç böyle birşey görmemiştim. bir de ilk olduğunda bende önemsemedim. şüphe ettim ama değildir dedim. tekrar sürdüm cildime denemek de istedim. sabah baktım aynaya yine olmuş =(

X