Pişmanım herşeye karar alırken iyi düşünün

Hayalperest5

Hayalperestim , bulutlardayım , uçuyorum
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.425
33
ister kızın ister yerin ne derseniz deyin , yazıcam çünkü başedemıyorum artık , her kavgada özelllikle otuz yaşından sonra evlenmedgume pişmanım , okul bitikten sonra ikinci okulumu İstanbul'da güzel İstanbul'da okumadığıma pişmanım , okuyup atanmadıguma pişmanım , İngilizce okuyup hemen atanıp mis gibi bir hayatım olabılırdı, cok daha iyi biriyle tanışabılıdrdım okadar pişmanım ki bunlara okadar İstanbul da okuyp orda yaşayabılırdım olmadı yapamadım . Hemen iş hayatına atılmak istedim Çünkü babam harçlık vermediği için abim verıyordu muhtaç olmak istemıyordum artık o yüzden cesaret edemedım ikinci okulu okumaya halbuki İstanbul'da okumak ve İngilizce okumak hayalimde olmadı kızlar :KK43: su an ağlıyorum yapamadıklarım İÇİN :KK43: elimde degıl bana kızacaksınız biliyorum ama elimde degıl

Hayalperest5

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.425
33
Gecmise bu kadar takilmak insani hasta eder. Biraz agla icini dok. Sonra elindeki sartlari nasil degerlendirebilecegini hesapla.
Yok degerlendıremıyorum bekarlıgımı isityorum o zaman İstanbul'da olurdum ailemin yanına gider gelırdim İngilizce okurdum iş imkanım daha da iyi olurdu hersey daha iyi okurdu olurdu:KK43: bıktım kendımden herseyden kendı yaptıgım secımler yüzünden halbuki nolcak git git sınava kazanmak cok kolay artık İngilizce oku mis gibi

Hiisaarr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
1.447
1.538
Olabilirdi pekte birşey değiştirmiyo o yüzden kader de bunu yaşamak varmış deyip önünüze bakın derim boş yere yıpratmayın kendinizi

Kirpicik

sarkastik kirpi uye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2016
3.900
8.653
Yok degerlendıremıyorum bekarlıgımı isityorum o zaman İstanbul'da olurdum ailemin yanına gider gelırdim İngilizce okurdum iş imkanım daha da iyi olurdu hersey daha iyi okurdu olurdu:KK43: bıktım kendımden herseyden kendı yaptıgım secımler yüzünden halbuki nolcak git git sınava kazanmak cok kolay artık İngilizce oku mis gibi
Kendi basina degerlendiremiyorsan psikologa git o degerlendirmene yardimci olur.

-pastel

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
9 Ekim 2015
10.509
11.907
Neden hayatını kabullenmeye calismiyorsun hep sikayetcisin Allah ın gücüne gider

Sanki herkesin hayatı 4 / 4 lük te eşleri Behlul karısı Bihter

Olan olmuş artık artık oflamanin puflamanin anlamı yok

Git bi tedavi ol hayat ömür bitiyor begenmedigin hayat bi başkasının hayali olabilir

Hayalperest5

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.425
33
Olabilirdi pekte birşey değiştirmiyo o yüzden kader de bunu yaşamak varmış deyip önünüze bakın derim boş yere yıpratmayın kendinizi
Neden diye sormaktan eski günleri düşünmekten eskiye dönemeemk kahredıyo beni

umuda_yolculuk2005

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
1.683
5.138
35
keşkelerle yaşamak çok ağırdır.
durumu kabullenip, sahip olduğunuz imkanları sorgulayın..

ben sürekli geçmişime dönmek istedim, allahımmm nolur, birgün uyansam ve 18 yaşında annemin babamın evinde olsam..
ne kadar eksik bir dua :KK43: evet şimdi annemin babamın evinde uyanacağım, duam kabul olmuş gibi görünüyor.
birçok farkla.. 18 yaşında değilim, bekar değil artık dulum, 2 çocukla birlikte baba evindeyim, bir çok sorumluluğum var..
aslında hayal ettiğim şey tam olarak bunlar değildi...

keşkelerle yaşamak yerine, anı yaşa çünki yarında, bugünü arıcaksın..

NeverOne

Guru
Pro Üye
18 Ekim 2013
16.274
32.607
30
O zamanki şartların öyleymiş, o şekilde karar vermissin. Buna şu anda keşke demenin anlamı var mı? Şimdiki sartlarinla yapsaydim demek kolay, belki de yapamayacaktin her şeye rağmen? Belki hiç de umdugun gibi olmayacaktı?

Hayalperest5

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.425
33
keşkelerle yaşamak çok ağırdır.
durumu kabullenip, sahip olduğunuz imkanları sorgulayın..

ben sürekli geçmişime dönmek istedim, allahımmm nolur, birgün uyansam ve 18 yaşında annemin babamın evinde olsam..
ne kadar eksik bir dua :KK43: evet şimdi annemin babamın evinde uyanacağım, duam kabul olmuş gibi görünüyor.
birçok farkla.. 18 yaşında değilim, bekar değil artık dulum, 2 çocukla birlikte baba evindeyim, bir çok sorumluluğum var..
aslında hayal ettiğim şey tam olarak bunlar değildi...

keşkelerle yaşamak yerine, anı yaşa çünki yarında, bugünü arıcaksın..
Eşinden mi ayrıldın :KK43: Allah yardımcın olsun benım eşim idare eder işte oyle boyle yaşıyoruz ama cok pişmanlıklarım var

Benbirlaydii

Cehalet ne güzel sey, herseyi biliyorsun.
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2014
8.642
6.448
Bende pişmanım. O kadar çok pismanliklarim var ki... saymakla bitmez. Ama hiçbir i fayda etmiyor. Giden zaman geri gelmiyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1356 gün geçti.

Tursu sever

Bazıları ölümsüz olmalı.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2015
1.529
2.382
Hâlâ yapamadıklarını yapabilirsin. Ama sen yapmassın sen anca pişmanım diye ağlayıp duruyorsun.

Tursu sever

Bazıları ölümsüz olmalı.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2015
1.529
2.382
Bir 10 yıl sonra da bugün yapmadıkların için ağlıcaksın. Sen de bir şeyler yapma hevesi yok. Hayatını kabullen , bu hayatı sen seçtin.

umuda_yolculuk2005

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
1.683
5.138
35
Eşinden mi ayrıldın :KK43: Allah yardımcın olsun benım eşim idare eder işte oyle boyle yaşıyoruz ama cok pişmanlıklarım var

ayrılmak üzereyiz, yaptığı pislikleri temizlemeye çalışıyorum şuan..
çok tş ederim.
eşinle sorunların yoksa, elindekilerle mutlu olmayı dene.okumak istiyorsan yine oku
ama asla ve asla geçmişi düşünerek yapma. takılı kalma, 1 adım dahi atamazsın.
bunları yaşaman gerekiyormuş ve yaşadın. bundan sonra ne yapacaksın kısmına odaklan :KK66: