Pişmanım kızlar bir akıl verin bana lütfen

Esraayyy41

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2018
4
0
33
Kızlar selam benim şu aralar bir derdim var kimseye bu kadar açık ve ayrıntılı anlatamıyorum anlamıyorlar beni lütfen yardım edin. Şimdi benim 5 yıl önce sürekli peşimde olan bir erkek vardı ben onu tam 3 kez reddetttim şimdi ise tam 5 yıl geçmiş aradan birden aklıma düştü pişman oldum ama çok ani gelişti gittim bunu instagramdan ekledim ilk mesajıda attım sonra biz konuşmaya başladık ama normal arkadaş gibi hiç geçmişten bahsetmeden birkaç gün konuştuktan sonra ben buna tüm düşündüklerimi söyledim önceden ben seni arkadaşım olarak görüyordum ama hata ettim sanırım diye uzuuuuıın bir yazı yazdım bu tabi şook çok şaşırdı ben ona böyle açılır gibi konuşunca beni reddetmedi benim o zamanlar dediğim gibi arkadaşımsın sen benim de demedi sadece şaşkınlığını ifade etti öyle kaynadı gitti konu. Şimdi arada konuşuyoruz bazen o yazıyor bazen ben ama çoğunlukla ben yazıyorum :KK43: olumsuz hiçbir şey söylemiyor normal konuşuyoruz o konuyla ilgili de tek laf etmiyoruz. Kızlar sizce beni tekrar sever mi birazda o mu beni süründürmek istiyor ben çok mesaj atıp bunaltmakta istemiyorum yazmadan duramıyorum da aslında açıldıktan sonra kendimi çekmem lazımdı dimi ama yapamıyorum kızlar nolur bana akıl verin nasıl davranmalıyım? O ne düşünüyordur ?

Selam canım öncelikle hayatında birisi varmı bence onu bi iyice araştır hayatını iyice bak ailesiyle arası nasıl falan diye ve sonrada yeniden yaz eğer sevgilisi veya sevdigi falan yoksa eğer varsa bence peşini bırakmalısın ee ne de olsa arafan baya süre geçmiş üzüldüm senin adına umarım hakkında en hayırlısı olur

Selam canım öncelikle hayatında birisi varmı bence onu bi iyice araştır hayatını iyice bak ailesiyle arası nasıl falan diye ve sonrada yeniden yaz eğer sevgilisi veya sevdigi falan yoksa eğer varsa bence peşini bırakmalısın ee ne de olsa arafan baya süre geçmiş üzüldüm senin adına umarım hakkında en hayırlısı olur
Hayatında birisi yoktur diye tahmin ediyorum yani inşallah yoktur :KK43: ben ona düşüncelerimi söylediğimde söylerdi herhalde ama belli de olmaz tabi. Sanırım şimdi de benim biraz çaba sarfetmem gerekiyor ama onun ne düşündüğünü bilmiyorum ki. Bilsem ona göre davranıcam şimdi daha önce ben reddetiğim için şimdi biraz hep ben konuşayım ilgimi belli edeyim sonuçta geçmişte o o kadar düştü benim üstüme diyorum ama ben bu seferde onu bunaltmaktan korkuyorum sıkmakta istemiyorum çıkmazdayım yani anlayacağın

Bence biraz kendini geri çek seviyorsa gelir sevmiyorsa ve başkası varsa hayatında salla gitsin

İlgini belli etmişsin zaten. Şimdi geri çekil. O yazınca tatlı tatlı konuş ama o yazmadan yazma. O kovalasın. Olacaksa böyle olur bu iş.

Aradan 5 sene geçmiş gönlü geçmiş olabilir. Sevgi çok tehlikeli bir duygudur. Bı zamanlar çok seversin ama yokluğunda sürekli düşünürsün neden beni sevmedi diye diye kendini soğutur hatta belki nefret etme noktasına gelirsin. Yani duyguları değişmiş olabilir bence boşver zorlama seviyorsa nasılsa gelir. Sevmiyorsa da eline fırsat geçmiş intikam alır uzak dur

X