Müzik Dersleri Piyano ile ilgilenen var mı?

gnçkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
37
1
33
ben piyano ile çok yakından ilgileniyorum ve çok seviyorum müziği.. sanırım yeteneğim de varmış ve ben gerçekten beni ifade ettiğini düşünüyorumm:sm_cool: . benden başka ilgilenen var mı aranızda yerimseniben.

10 senedir piyano değil ama org çalıyorum.harika bir duygu çok zevkli yeteneğin varsa muhakkak üstüne git canım

kızlar bende varım:sm_cool: piano çalmayı çok seviyorum müzik ruhumu dinlendiriyor fakat şimdi başka bir müzik aletine geçmek istiyorum sizce hangi müzik aletini seçeyim lütfen bana yardımcı olun kızlar :icecream:

:) bende piyano çalıyorum. özel ders te veriyorum. konservatuar mezunuyum..

Ben de çalıyorum.İlerde piyano okuyabilirim.:lepi:

@hukukçu19 bence yan flüt seç.a.s

Ben org çalıyorum ve bana huzur veriyo.
bu aralar biraz boşladım ama devam edicem kesinlikle çok seviyorum çünkü.

ben de asaletine hayranim piyanonun calmayi cok isterdim ancak hic firsatim olmadi ogrenmek icin bi de kucuk yaslarda egilmek lazimmis sanirim boyle seylere biraz gec kaldim sanirsam
aslinda uygun fiyatli bir kurs bulsam ogrenmek istiyorum bi ara org calmistim cok keyifli bisey

hobi olarak gelistirmek istiyorum tabiki aslinda hevesim var yani hevesimi almak istiyorum kendi meslegimi yapicam ama hobi olarak devam ettirmek isterim

küçük yaşlarda başlamak elbette önemli. ama şu daha önemli: piyanoda ne yapmak istiyorsun. meslek haline getirmek istiyorsan en geç 7 yaşında başlamış olmalısın. ama yok hobi olarak bir iki parça çalmak istiyorsan geç değil. kemik ve kas gelişimi tamamlandıktan sonra bu iş sadece hobi olarak geliştirilebilir. o da belli bir seviyeye kadar gider.

Beeennn kaydirigubbakcemile2
Hayranım pianoya, küçüklüğümden beri çok istiyorum ama henüz kısmet olmadı almak senağlama
Ama birgün mutlaka piano çalıcam :icecream:

çok seviyorum çok asil bi müzik aleti bence ve başındayken insan kendini çok güvenli hissediyo benim kadar seven yoktur heralde bu piyanoyu

selam ben 3 yıldır (güzel sanatlarda bulunduğumdan beri) piyano çalıyorum.. selamlar herkese

Piano.. Bambaşka. Çok isterdim dehşetçe çalmak 1.5 sene ders aldım da şu konservatuar olayını nasıl kazanıcam ben çok istiyorum bu da başka bi mevzu.

ben de istiyorum ogrenmeyi ama pahalıdır diye tahmin ediyorum..ders alan we weren arkadaslar ucretler nası bilgi werebilirmisinz?

Bende basliyorum piyano calmaya daha dogrusu müzik okuluna başlıyorum.Piyano çalmayı çok istiyorum bakalım becerebılecekmiyim.

ben keman çalıyorum ama piyanou da çalmayı çok istiorum.Ama piyano almam imkansız gibi bir şey o kadar pahalı kimafoldumben

Küçükken hep org çalardım büyüyünce piyano çalmak istedim fakat imkanlar el vermedi. Hevesim de, becerimde sönümlendi gitti. :KK5:
Sanat insanı olmalıydım.

ben de ilgileniyorum kendisiyle :)
henüz sadece plan aşamasında malesef. kemanım var ama uzun zaman önce dersleri bıraktım. keman öğretmenim, aslında parmaklarımın piyanoya çok uygun olduğunu söylemişti. azıcık da kulağım var. belki hobi olarak yaparım ileride :KK66:

zekayı geliştirdiğini düşündüğüm için çocuklarıma 5 yaşındayken başlatmıştım. şimdi büyük kızım konservatuarda piyano öğrencisi

X