PJ Yorumluyor :)

PJ yorumundan memnun kaldınız mı ?

• Evet

OY: 6 100,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    6
MErhaba kızlar, ben falcı yada astroloji uzmanı değilim,

ama bu konuda çok fazla araştırma yapıyorum, çok ilgim var ve senelerin vermiş olduğu bir öğrenim var.

Bir topikte bayanlar ve eşleri hakkında burç yorumları yaptım, çoğu gayet memnun kaldı ve motivasyon topladılar,
ve bu konuda çok büyük talep oldu, bende bunun üzerine topik açıp bu konuda bayanlara yardımcı olmak istedim.

Merak ettiğiniz birileri varsa bana onları yazın.

Yazarken, kendinizde ve sorduğunuz kişinin burcunu, biliyorsanız yükselenini, yaşını , en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz özelliğini yazın (kendinizinde )..

Cevapları özelden gönderiyorum, sizden de memnun kalıp kalmadığına dair yorumlarınızı buraya bekliyorum.

kısa kısa cevaplar vermiyorum, o yüzden hemen cevap gelmeyebilir, mümkün olduğunca yazıyorum, ve direk gerçekleri yazıyorum, alınmaca kırılmaca yok

hepinizi öptüm :KK23::KK23::KK23:
evet canım..benim özelliklerimi tam anlamıyla anlatmıştın..süpersin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yanlış anlaşılma oldu sanırım, yuvasına bağlı zaten eşim, annesine de ailesine de çok düşkün. O konuda sorun yok ama işte ah o siniri yok mu beni deli ediyor maalesef. İyiyken çok iyidir, müthiştir ama kızdı mı gözü bişey görmez.

erkekler genel de öyledir cnm o kızkınken sen de inat davranma bence o zman daha da kötü olur ama sen bir balık olduğuna göre son derece uyumlu itaatkar anlayışlı uysal bir yapın olmalı yanılıyor muyum bebeğimmmmmmm

erkekler genel de öyledir cnm o kızkınken sen de inat davranma bence o zman daha da kötü olur ama sen bir balık olduğuna göre son derece uyumlu itaatkar anlayışlı uysal bir yapın olmalı yanılıyor muyum bebeğimmmmmmm

ahhhh ah ilk seneler ne kavgalar yaşanırdı bir bilsen, 18 seneyi devirince her halukarda aşıyorsun bunları, o kızgınken seslenmem, yeri geldiğinde de lafımı koyarım esirgemem.
Ama genel olarak uysal sakinimdir, herşeyine katlandım yani yıllarca, bir başkası olsaydı mümkün değil katlanmazdı, o derece diyeyim sana. Ama o halde bile kendini mükemmel görüyorya, dayanamıyorum işte bu kısma, anında patlarım yani Sen mükemmelsin de ben kötü müyüm be mübarek, 18 yıldır çalışırım, evde .......... üstüne oturup da bir koca parası yemiş değilim, accık da beni öv değil mi, hep kendidir iyi olan.:KK47::KK47::KK47:

Son düzenleme:
canım topicin hayırlı olsunnnn :KK16::KK16::KK16::KK16:

inan benim ve eşim için yazdıkların karekterlerimiz %99 uyuyor diyebilirim...

eşimle aşk dolu evliliğimiz var bildin tebrik ederim:KK9::KK9::KK9::KK9:

tabi her aile içinde olduğu gibi bizimde sorunlarımız oluyor

genelde bunları yaratan 3.şahıslar oluyor

ben ona yıllarımı verdimm kolay vazgeçemem :KK16::KK16::KK16::KK16:

diğer arkadaşlarada diyorummmm şiddetle tavsiye edilir :KK34::KK34::KK34::KK34:

sağol bebeğim :KK19: Sormak istediğin birşey olursa çekinme :KK19:

hayırlı olsun yeni konun canım benm ben senden yorumumu aldım zaten aklına bilgine tecrübelerine sağlık :KK16::KK16::KK16:bir de ileriye dönük birşey sorayım sana benm herşeyim düzenim yerli yerinde yaşımda geldi geçiyor kısmetse evlenmeyi düşünüyorum benm için uğurlu bir ay olabilir mi özellikle ramazan dan sonra olursa daha iyi olur çünkü kendimi ona göre hazırlıyorum

Özelden cevap yazıyorum, senin zaten en büyük hayalin güzel mutlu bir yuva , ama biraz talihsizsin bu konuda :KK17:

ben balık, eşim yengeç
ben 38 eşim 41 yaşında.,eşimin hiç sevmediğim yanı hep olumsuz düşünmesi-olaylara kötü yönden bakması, çok kızgın sinirli olduğunda hiç bişeyi gözünün görmemesi.
sevdiğim yönü ise, çalışmaktan hiç bıkmaması-yorulmaması, iş olduktan sonra gece -gündüz çalışır, ama maalesef şu anda işsiz.
kendimin sevmediğim özelliği utangaç-sıkılgan bir tip olmam.

Biraz dinleneyim hemen yazacağım kızlar eşin öyle olmaması lazım yazmış ama erkek yengeçlerle kadın yengeçler çok farklı , özelden mesaj atıcam canım :KK23:

slm:) ilk kez kk da :KK54:tarot baktırıyorum. seneler önce baktırmıştım ankarada % 100 tuttu sneler sonra farkına vardım olaylar gerçekleştikçe. benada bakarsan sevnirim. ben ve eşim 34 yaşındayız ben koç eşim oğlak yükselenlerimizi bilmiyorum.bu ara gerçekleşmesini beklediimiz şeyler var. maddi manevi bakalım ne diceksin. şimdiden tşkkrler.

MErhaba kızlar, ben falcı yada astroloji uzmanı değilim,

ama bu konuda çok fazla araştırma yapıyorum, çok ilgim var ve senelerin vermiş olduğu bir öğrenim var.

Bir topikte bayanlar ve eşleri hakkında burç yorumları yaptım, çoğu gayet memnun kaldı ve motivasyon topladılar,
ve bu konuda çok büyük talep oldu, bende bunun üzerine topik açıp bu konuda bayanlara yardımcı olmak istedim.

Merak ettiğiniz birileri varsa bana onları yazın.

Yazarken, kendinizde ve sorduğunuz kişinin burcunu, biliyorsanız yükselenini, yaşını , en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz özelliğini yazın (kendinizinde )..

Cevapları özelden gönderiyorum, sizden de memnun kalıp kalmadığına dair yorumlarınızı buraya bekliyorum.

kısa kısa cevaplar vermiyorum, o yüzden hemen cevap gelmeyebilir, mümkün olduğunca yazıyorum, ve direk gerçekleri yazıyorum, alınmaca kırılmaca yok

hepinizi öptüm :KK23::KK23::KK23:

merhaba size özelden mesaj attım

X