pko ,femara , ovitrelle ve beklemek ..

İnşallah canım 🥰 ben dün adet oldum sandım. 2 cm civarı koyu renkli kan geldi günlük pede. Sonra normal ped koydum çok az lekelendi kesildi. Bugün sökülür dedim bugünde yok. Şaka gibi
Doktoru aradım, hafife aldı 😕 dedim belki size haber vermem gerekiyordur diye aradım burada endiselenmem gereken yada öğrenmem gereken bir durum yok, bekleyeceksin dedi 😄özel kliniğe gidiyorum istediğim gibi soru sorabilmek için ama hastaneden farkı yok, aynı geçiştirme. normal olabilirmiş 1 hafta olmazsa tekrar test yap dedi. Hep bir bilinmezlikler, semptomlar, acabalar cidden yorucu oldu bu ay bana.
Kuzum test yap bari bitane daha bu böyle olmayacak 😮 Doktorlara kaldıysak yandık hep aynı tavırlar aman ne var bunda tripleri insanı sinir ederler 🙄 senin leke de gelmişti zaten kaç gün önce. Normal değil ki bunlar olmadı başka doktora git yada emrivaki yap doktorundan randevu al bakın bana ne oluyor de 😅

D dolcefarniente001 doktorların rahatlığı benide öldürüyor kuzu
Benimde 11. Gün iğne günü saymassak aşırı kasık ağrım falan vardı aradım doktoru
Ya yerleşme ağrılarıdır, ya regl yaklaştı ondandır yada iğneyi ilk defa kullandık iğnede yapabilir bekleyelim bikaç gün daha diyor bana🤦‍♀️
30 tane seçenek sayarak çok rahatlattı beni saolsun😒
Kuzum sana en azından açıklama yapmış, ben ağrım var yazdım, bekleyelim yazdı 😄😄

Kuzum test yap bari bitane daha bu böyle olmayacak 😮 Doktorlara kaldıysak yandık hep aynı tavırlar aman ne var bunda tripleri insanı sinir ederler 🙄 senin leke de gelmişti zaten kaç gün önce. Normal değil ki bunlar olmadı başka doktora git yada emrivaki yap doktorundan randevu al bakın bana ne oluyor de 😅
D dolcefarniente001 doktorların rahatlığı benide öldürüyor kuzu
Benimde 11. Gün iğne günü saymassak aşırı kasık ağrım falan vardı aradım doktoru
Ya yerleşme ağrılarıdır, ya regl yaklaştı ondandır yada iğneyi ilk defa kullandık iğnede yapabilir bekleyelim bikaç gün daha diyor bana🤦‍♀️
30 tane seçenek sayarak çok rahatlattı beni saolsun😒
Ben buraya yazdım ya, 10 dk sonra su gibi adet oldum 😅 sıfır ağrı vardı, agrida başladı. Dün İlk gelen koyu kandan sonra 24 saatten fazla geçti azıcık kendime hak versem de Ben acele ediyorum galiba bunu kabul ediyim artık 😅🤣🤣 ama çok rahatladım gelince, testten sonra bide adet olmam zor olsaydi yine, beklemem gereken süre uzayacaktı. Şimdi tedavime baslayabilirim tekrar

Ben buraya yazdım ya, 10 dk sonra su gibi adet oldum 😅 sıfır ağrı vardı, agrida başladı. Dün İlk gelen koyu kandan sonra 24 saatten fazla geçti azıcık kendime hak versem de Ben acele ediyorum galiba bunu kabul ediyim artık 😅🤣🤣 ama çok rahatladım gelince, testten sonra bide adet olmam zor olsaydi yine, beklemem gereken süre uzayacaktı. Şimdi tedavime baslayabilirim tekrar
Hadi bakalım hayırlı olsun o zaman kuzum ne gün gidiceksin doktora? 🥰

Tamam canım süper ilaca başlıcaksın o zaman inşallah olucak bu sefer 🤲🏻🥰
İnşallah canım 🥰
Sen naptın gittin mi kontrole
Kızlarım günaydın , nasılsınız inşallah herşey yolundadır 2-3 gündür bakamıyorum foruma yoğun geçti .. Dün bir profla görüştüm eşimle beraber gittik . vakit kaybetmeyelim düzgün bir tedavi uygulayalım dedi bu arada bende sağlık personeli olduğum için bu sefer devlet hastanesinde bir doktor tercih ettim. ağustos reglimle beraber aşılama yapılacak 2 kez deneyecek olmazsa tüp bebek yapmaya karar verdik . Şimdilik plan bu ama belkide ağustosa kadar kendiliğinden olur yanii umarım .. Sağ tüpten hiç geçiş yok aşılamada ihtimal biraz düşük ama yinede başarı elde edeceğimize inanıyorum dedi

Kızlarım günaydın , nasılsınız inşallah herşey yolundadır 2-3 gündür bakamıyorum foruma yoğun geçti .. Dün bir profla görüştüm eşimle beraber gittik . vakit kaybetmeyelim düzgün bir tedavi uygulayalım dedi bu arada bende sağlık personeli olduğum için bu sefer devlet hastanesinde bir doktor tercih ettim. ağustos reglimle beraber aşılama yapılacak 2 kez deneyecek olmazsa tüp bebek yapmaya karar verdik . Şimdilik plan bu ama belkide ağustosa kadar kendiliğinden olur yanii umarım .. Sağ tüpten hiç geçiş yok aşılamada ihtimal biraz düşük ama yinede başarı elde edeceğimize inanıyorum dedi
Günaydın kuzum çok iyi haber en azından plan belli. İnşallah hiç gerek kalmaz bunlara bu ay soldan gelir yumoşun ve bebiş olur 🤲🏻💙 Aşılamada sağdaki yumoşlar büyürse yine de yapacak mı? Çok bilmiyorum ama spermleri direk tüpe mi bırakıyorlar canım? Sağlık çalışanı olman çok iyiymiş bu süreçte sana kolaylık olur 😊 Ben mühendisim her şey zor valla izin al falan bakalım nasıl olacak 🤷🏼‍♀️ Ptesi tekrar kan ölçtürüp doktoruma söylücem ona göre gün vericek. Bende de durumlar böyle 😊

Canım çok güzel bir haber bu. Ben inanıyorum. Cidden kendiliğinden bile olabilir

Yok doktoruma haber vermiştim dün ne zaman geleyim dedim ptesi de kanda hcg ölçtür dedi artışa bakıcak heralde ona göre gel dicek canım 😊
Benim bugün adetimin 2.gunu. normalde kaç kere sordum 2. Günü gel dedi. Bakıp tekrar tedaviye başlayacak. Bugün aradım randevu için seminerdeymis.zaten kendisiyle konuşamıyoruz, sekteri ile gorusebiliyoruz. Pazartesi gel dedi. Pazartesi 4. Gün oluyor. Nasıl olacak ki öyle. Tedavi madem öyle oluyor niye hep 2. Gün cagiriyorlar

Benim bugün adetimin 2.gunu. normalde kaç kere sordum 2. Günü gel dedi. Bakıp tekrar tedaviye başlayacak. Bugün aradım randevu için seminerdeymis.zaten kendisiyle konuşamıyoruz, sekteri ile gorusebiliyoruz. Pazartesi gel dedi. Pazartesi 4. Gün oluyor. Nasıl olacak ki öyle. Tedavi madem öyle oluyor niye hep 2. Gün cagiriyorlar
Kuzum hormonlara o gün bakıyorlar bide hemen ilaca başlamak için heralde 2.gün çağırıyorlar ama çok önemli değil merak etme. Benim son adetim çok saçma geldiği için anlayamamıştım falan 2.günü gidecektim ama gelmedi diye gitmedim meğer o adetmiş neyse yani ben de 4.gün gittim haplara da o gün başladım hormonlara da baktı merak etme sorun olmaz. Baktı mı bilmiyorum ama bakmadıysa sabah 9-10 arası aç karnına gidersen prolaktin de baksın kesinlikle söyle sen. Yüksek olunca gebeliğe engel oluyormuş ufak bi hapla düzeliyor hemen bi arkadaşıma olmuştu. Haberin olsun canım 💙

Tedavi dediğin klomen falan gibi bişeyse ben reglimin besinci günü baslamıstım canım

İğne günü hariç 12. Günüm
Sizce durum nedir kızlar =)
Dün yoktu çizgi hiç
Bugün var gibi silik baya ama
Dün olmayıp bugün olması ümitlendiriyor beni=)
Bide PembeAnkaKusu PembeAnkaKusu sen iğne günüde dahil mi 13. Gün yapmıstın testi =)

Eklentiler

• IMG_20210626_095716.jpg
    IMG_20210626_095716.jpg
    195,2 KB · Görüntüleme: 27
İğne günü hariç 12. Günüm
Sizce durum nedir kızlar =)
Dün yoktu çizgi hiç
Bugün var gibi silik baya ama
Dün olmayıp bugün olması ümitlendiriyor beni=)
Bide PembeAnkaKusu PembeAnkaKusu sen iğne günüde dahil mi 13. Gün yapmıstın testi =)
Çizgi var kuzuummm inşallah bebiştir 🤲🏻🥰 yok dahil değildi 11inde öğlen iğne 24ünde sabah test yaptım ama benim çizgi fazla koyu başka durumlar olabilir genelde senin gibi böyle silik çıkıyor çok sevindim 💙 yarın birdaha yap koyuluk artmış mı diye bak istersen canım ya da kan ver istersen acilden ay çok heyecanlııı 😅

Çizgi var kuzuummm inşallah bebiştir 🤲🏻🥰 yok dahil değildi 11inde öğlen iğne 24ünde sabah test yaptım ama benim çizgi fazla koyu başka durumlar olabilir genelde senin gibi böyle silik çıkıyor çok sevindim 💙 yarın birdaha yap koyuluk artmış mı diye bak istersen canım ya da kan ver istersen acilden ay çok heyecanlııı 😅
Aynen seninki masallahh zaten o kadarı ben rüyamda görürüm kuzu 😁
Benimde iğne dahil değil 12. Gün
Aslında kan vermek istiyorum da eşim evde haftasonu
Onu ümitlendirmek istemiyorum hiç boş yere, pazartesi o işe ben arkasından gizlice tahlil vermeye gidebilirim en erken 😁😁
Daha test böyle çıktı falan hiç demedim bile😁

Valla bende heyecanlıyım ne yalan söylim🤭 birasda ümitli🤭

Aynen seninki masallahh zaten o kadarı ben rüyamda görürüm kuzu 😁
Benimde iğne dahil değil 12. Gün
Aslında kan vermek istiyorum da eşim evde haftasonu
Onu ümitlendirmek istemiyorum hiç boş yere, pazartesi o işe ben arkasından gizlice tahlil vermeye gidebilirim en erken 😁😁
Daha test böyle çıktı falan hiç demedim bile😁

Valla bende heyecanlıyım ne yalan söylim🤭 birasda ümitli🤭
Erken de yapmışsın zaten canım inşallah bebiştir idrar testi kaldıysa ptesi tekrar yap koyuluk iki katına çıkarsa hemen koş kan ver 😂 ilk idrarla mı yaptın bunu?

Erken de yapmışsın zaten canım inşallah bebiştir idrar testi kaldıysa ptesi tekrar yap koyuluk iki katına çıkarsa hemen koş kan ver 😂 ilk idrarla mı yaptın bunu?
Evet sabah yapmıstım, ilk idrar kuzu
Zaten gün içinde yapsam çıkmas muhtemelen
İlk idrarla bu kadar silik çıkan
Aynen pazartesi test yapıp hala varsa dooğru kan vermeye gidicem=)

Merhabalar dün bende kontrole gittiğimde bir bayan vardı sırada sohbet ederken bana dedi ki 15 yıl tüp bebekle uğraştım yanlış anlamazsınız devlete gidin hiçte düşündüğünüz gibi değil çok güzel ilgileniyolarlar buralarda servet harcamayin bir devletide düşünün demişti dünden beri benimde aklımda randevu sırası günü korkusu var çok zor alınıyor randevu diye çekiniyordum ama bende şansımı denicem sanırım devlette çünkü eğer hiç bir türlü olmazss tüp bebek özelde çok fazla bir yük bu durum beni çok korkutuyor belli bir yere kadar gücümüz var ama sürekli bunu deneme şansımız maddi olarak mümkün değil malesef

X