pko ,femara , ovitrelle ve beklemek ..

Canım belki yumurtaların o dozla gelişecektir bilemeyiz. Görmüştür bişey mutlaka. Yani mesela bu ilaclari kullanıp yumrutasi kiste donen de çok oldu. Dozunu ayarlamak önemli altında bişey arama öyle uygun görmüş demek❤️
Yo bişey aradığımdan değil zaten
İşin ehli olan o, sorgulayacak durumda değilim=)
Dediği şekilde kullanıcam, bakalım vesile olur insallah bizim bebişede 🥰

Kaçıncı günlerde büyümustu yine olur bu sefer tutunur inşallah❤️
Adetimin 2.gunu başladım 5 gün kullandım sonrasında büyümüştü adım attıkça hissediyordum o kadar belliydi yani belirtisi ve bilmiyorum kanitli bir şey mi ama ben bir kere denedim çatlatma ignesini sonraki ay dinleneyim dedim o ay kendiliğinden hamile kaldım ama kimyasal oldu nasip olmadı ama femara kullandığım günden beri her yumurtalamami hissediyorum ve oluşuyor çatlıyor bence bana iyi geldi ki bende pcos var Mayıs ayında kullanmıştım Haziran ayninda gittiğimde doktor demişti 1 tane çok güzel boyutta yumurtan var diye kendiliğinden oluşmuştu bu ay da mesela yumurtlama günümü ovulasyon kullanmadan hissettim bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama yumurtlama olayını düzeltti gibi bende inşallah size de şifa olur

Adetimin 2.gunu başladım 5 gün kullandım sonrasında büyümüştü adım attıkça hissediyordum o kadar belliydi yani belirtisi ve bilmiyorum kanitli bir şey mi ama ben bir kere denedim çatlatma ignesini sonraki ay dinleneyim dedim o ay kendiliğinden hamile kaldım ama kimyasal oldu nasip olmadı ama femara kullandığım günden beri her yumurtalamami hissediyorum ve oluşuyor çatlıyor bence bana iyi geldi ki bende pcos var Mayıs ayında kullanmıştım Haziran ayninda gittiğimde doktor demişti 1 tane çok güzel boyutta yumurtan var diye kendiliğinden oluşmuştu bu ay da mesela yumurtlama günümü ovulasyon kullanmadan hissettim bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama yumurtlama olayını düzeltti gibi bende inşallah size de şifa olur
Yaa ne güzel😍 darısı bebiş olmasına o zaman. Bende de pkos var benim yumurtalar ilaç harici olgunlasmiyor. Femara ise yaradı mı bilmiyorum yarın kontrolüm var adetin 12. Günü bugün ovulasyon testiyle takip ediyorum ama sanırım daha var

Kizlar ben ovülasyon takip ediyorum bu şekilde oldu sanırım daha yapmam gerekiyor. Anlayaniniz var mı ? Bu ay femara kullandım. Yarın doktor kontrolüm var o söyler zaten ama işte sabırsızlık 🤭

Eklentiler

• IMG_20210808_150305.jpg
    IMG_20210808_150305.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 24
Buralarda bende oyle okıdugum ıcın sordum ama bılmıyorum klomenı verıyo bende aynı yastayım canım 🥰 sen ıstanbuldamısın
Ya bende 28 yaşındayım ve pko yum. Sizi görünce bi ümitlendim yine.. 1 buçuk yıldır çocuk istiyoruz olmuyor. Klomen tedavisini 1 kere denedik olmadı. Akışına bıraktık olmadı. Şimdide aslan pençesi alcam (tavsiye edermisiniz yada hayıt suyumu ) doktora gitmeyide bıraktım aylardır strese giriyorum ha oldu ha olcak diye. Tekrar gitmem gerekiyor sanırım kendim başaramıyoruuum 😔

Ya bende 28 yaşındayım ve pko yum. Sizi görünce bi ümitlendim yine.. 1 buçuk yıldır çocuk istiyoruz olmuyor. Klomen tedavisini 1 kere denedik olmadı. Akışına bıraktık olmadı. Şimdide aslan pençesi alcam (tavsiye edermisiniz yada hayıt suyumu ) doktora gitmeyide bıraktım aylardır strese giriyorum ha oldu ha olcak diye. Tekrar gitmem gerekiyor sanırım kendim başaramıyoruuum 😔
Canım selam bende aslan pencesını 1 kere kullandım ama adet olmak ıcın kullanmıstım dogal yolla adet olayım dıye ılacsız olmustum onu kullandıktan sonra adet 🤦🏻😊 ama benm fıkrımı sorarsan doktora gıt 1 kerede olmuyo cunku bende 1.5 sene denemıstım olmamıstı bak bu surecte doktorunda cok onemlı eger ıstanbuldaysan bahcelıevler medıcanada savaş hoca var onu cok tavsıye ederım sana cok ıyı bı adam umudunu kaybetme bıde kafana takmamaya calıs ınsallah kısa surede olur 🙏🏻

X