PKO-Hayıt,Civan perçemi, Aslan pençesi vee uzun suren kanamamm

Duammmm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2016
1.107
798
Merhaba arkadaşlar; Sizlere kısaca durumumu anlaticam. Aynı durumu yaşayanlar veya bilenler yardımcı olsun lütfen yada teselli 😂😣

Kızlar ben 3 buçuk ay önce falan 1 asilama geçirdim tutmadı ilki. İkinci asilama ya gitmeden de ara vereyim dedim işte 3 buçuk ay flan oluyar.
Pko var bende onuda 2 senedir flan biliyorum.
Hormonların a normel dendiği halde. Yani aşırı derecede değilmiş galiba. Ama akne, saç dökülmesi, hafif kıllanma yaptı. Kilom yok.

Kasımda 10 gun flan hayit içtim yani öyle düzensiz şekilde. Hormonlara iyi geliyor biliyorsunuz.. Daha önceki aylar bal çörek otu tarcin yada soğan kürü de yapmışlığım var tabi onu da kayda geceyim😂

Vel hasıl kızlar kasımda 10 gun hayit. Daha sonra adet oldum 10 gun. Adetin ilk gününden itibaren 24.gün yine adet oldum beklediğ imden erken şekilde. Yani pko da adet tarihleri belli olmasa da hemen hemen birkaç gün sarkar sa da bu sefer fazla erken gibi geldi.

Ve kızlar işte bu en son adetim de 10 gun sürdü. Ben güçlü mu aldım 10.gun mecbur. Ama hala özür kanı olarak devam ediyor yani 14 gündür kanamam var pek azda sayılmaz. Bazen kırmızı bazen kahverengi bazen çok yoğun. Ve kokusuz gibi.

Önemli ! Ben bu son adet başlamadan birkaç gün önce hayit içmeye başladım tekrar. Ve civan perçemi, aslan pençesi bunlarda aldım üçünü karıştırıp bir bardak şeklinde günde bir kere içiyorum.

Kızlar size sorum sizce pko ma iyi mi geldi de kisleri mi patladı da bu kanama.. bu arada yumurtalarım bazen çekiliyor sanki ağrım oluyor.
Diğer yan etkilerini boşuna sayıp başka şeylere yormuyorum ..
Kızlar böyle bise yaşadınız mı ?
Korkmaya başladım doktora gidip hala neden kanamam var sormak istiyorum.
Ne yapmalıyım bilmiyorum ama kanama halsiz dusürdü beni..
Yardımcı olursanız çok çok sevinirim
Korkuyorum !!

Hadi gelin sohbet edelim☺

Merhaba hamile kalmışsınız sağlıkla kucaginiza alirsiniz inşallah. Acaba bu içtiğiniz çayların faydası minoldu nasıl hamile kaldınız.

X