pko ile doğal yoldan hamile kalan

Clife bitkisel macun nedir, doktor mu öneriyor yoksa aktarcılarda mı var
Aktarda defil kendi internet sitesi var baka lik onaylı içerisinde çörek otu cam bali aslan pençesi hayıt tohumu gibi bitkiler var araştırın çok kişi var hamile kalan tabiki ben ilk önce tedavi oldum klomen catlatma ignesi kullandım olmadi prolaktin ve tsh düşürdü doktor insulin direnci içinde glukofen kullanıyordum birde macun yedim 2. Ayda hamile kaldım

Aktarda defil kendi internet sitesi var baka lik onaylı içerisinde çörek otu cam bali aslan pençesi hayıt tohumu gibi bitkiler var araştırın çok kişi var hamile kalan tabiki ben ilk önce tedavi oldum klomen catlatma ignesi kullandım olmadi prolaktin ve tsh düşürdü doktor insulin direnci içinde glukofen kullanıyordum birde macun yedim 2. Ayda hamile kaldım
Hayırlı olsun inşAllah 😍. Bende Klomen çatlatma iğnesi üç kullandım olmadı. Şimdi aşılama yaptım sonucu bekliyorum. Hayırlısıyla olur inşAllah olmazsa bende söylediğinizden alacam. Bi kaç yerde daha karşıma çıktı

Hayırlı olsun inşAllah 😍. Bende Klomen çatlatma iğnesi üç kullandım olmadı. Şimdi aşılama yaptım sonucu bekliyorum. Hayırlısıyla olur inşAllah olmazsa bende söylediğinizden alacam. Bi kaç yerde daha karşıma çıktı
Amin inşallah. Rabbim size de tez zamanda nasip etsin doktor benden rahim filmi istedi ama 2000 tl olunca ben macun kullanıp beklemek istedim

pkos ile doğal yollarla yumurtlama görebilen hamile kalabilen var mı
Bana da doktor pkos dedi. Düzenli adet olduğum için çok şaşırdım üzüldüm.

Klomen yazdı günde 1 tane. Pcos’un en büyük ilacının sağlıklı beslenme olduğunu okudum. Dukan diyetine başladım yani karbonhidratı bıraktım. O ay 10 tane yumurtam gelişti. Tedavi iptal oldu.
Yani Beslenme ve spor çok önemli pkosta

Bana da doktor pkos dedi. Düzenli adet olduğum için çok şaşırdım üzüldüm.

Klomen yazdı günde 1 tane. Pcos’un en büyük ilacının sağlıklı beslenme olduğunu okudum. Dukan diyetine başladım yani karbonhidratı bıraktım. O ay 10 tane yumurtam gelişti. Tedavi iptal oldu.
Yani Beslenme ve spor çok önemli pkosta
haklısınız bnim yumurtlamam olmuyo ovilasyonla takip ediyrm doktorda eşimn sonucunu görmeden klomen başlamıyo öyle beklycem bakalm sağlıklı beslenmeyede çalşyrm aslnda ama

haklısınız bnim yumurtlamam olmuyo ovilasyonla takip ediyrm doktorda eşimn sonucunu görmeden klomen başlamıyo öyle beklycem bakalm sağlıklı beslenmeyede çalşyrm aslnda ama
Eşinizin sonucuna göre verilir tabii klomen. Ben tedaviye başladığımda keşke şimdiye kadar beklemeseydim demiştim. Sizin de teşhisiniz varda beklemeyin bence

Eşinizin sonucuna göre verilir tabii klomen. Ben tedaviye başladığımda keşke şimdiye kadar beklemeseydim demiştim. Sizin de teşhisiniz varda beklemeyin bence
ramazan ayı bitsin gidicez inşalllah eşim çalışıyo yoğun bi şekilde bir türlü gidemedik

evet pkosum bazen görüntüsü azalıyo bazen çoğalıyo hormonlarım normaldi en son gittiğimde

20210503_205933.jpg

pkos ile doğal yollarla yumurtlama görebilen hamile kalabilen var mı
Bende pkos var adetlerim okadar duzensiz ki anlatamam iki ay uc Ay hic olmaz oldugu aylar gunu tutmaz bazen basinda bazen sonunda olurum ne duyduysam yaptim hic fayda gormedi bu kadar tesatuf olurmu bilmiyorum ama nezaman kilo versem hamile kaliyorum nezaman yumurtluyorum hic bilmiyorum cunku adetler duzensiz seneler ce hamile Kalama dim simdi de kaliyorum kucagima alamiyorum Hatta suanda 8 haftalik dusuk yapiyorum

X