Gebeliğe Hazırlık Pko ve aspir seti yumurtalama tembelligi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Cennet Annesi

PAPATYAA 🐣 MELİSA 🧚‍♀️🐣
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Ocak 2016
805
9.698
28
Kizlar pkolu olup tembellik.olup.yumurtalarinda aspir seti kullanan guzel olunlu sonuc alanlar varmi acaba

İnternette çok okudum aspir setini kullanıp hamile kalanları. Adeti düzenli olanları.

Bende alıp kullanmak istedim aslında ama eminde olamadım senin gibi. Birçok şey deniyorum hepsi birbirine karıştı :spor:

Merhaba canim bana kardesim almisti aspir yagi elma sikesi keten tohumu yagi pco set die geciyo 2 ay kullandim ne adet oldum ne zayifladim nede bi ise yaradi bekle hemen etki etmez dediler devam ettim bosuna verdigim paralara yazikmis zaten paylasimlarinda hep gizli profil hic biride cikip yorumlarda ben kaldim bana sorun demiyo sonradan anladim ama is isten gecmis oldu ben tavsiye etmiyorum cnm ama sana fayda eder etki altinda birakmak istemem

Canim siparis verdm bende baya arastrdm. Tedavileri onlarca para veriyoruz 95 lira cok birsey degil denemek istedm belki fyda eder belki etmez bakalim bugun yarin gelir hemen baslicam kullanmaya sen nasil kullandin

Bizde o fiyata almistik ben aspir yagi ve sandoloz sakizli elma sirkesini birer tatli kaşiği ilik suya koyup sabah aç karinla içiyodum keten tohumu yaginida aksamlari yatmadan önce bir tatli kasigi icip 1 bardak ilik su iciyodum üstüne 2 günde birde cörek otu yagi iciyodum 1 tatli kasigi çok umutluydum ama bende gram etki etmedi insallah sende etki eder canim

Bizde o fiyata almistik ben aspir yagi ve sandoloz sakizli elma sirkesini birer tatli kaşiği ilik suya koyup sabah aç karinla içiyodum keten tohumu yaginida aksamlari yatmadan önce bir tatli kasigi icip 1 bardak ilik su iciyodum üstüne 2 günde birde cörek otu yagi iciyodum 1 tatli kasigi çok umutluydum ama bende gram etki etmedi insallah sende etki eder canim
Inslalah bakalim bugun gelmedi yarin gelir heralde bende merk ediyroum denemek istiyorum.

Canim siparis verdm bende baya arastrdm. Tedavileri onlarca para veriyoruz 95 lira cok birsey degil denemek istedm belki fyda eder belki etmez bakalim bugun yarin gelir hemen baslicam kullanmaya sen nasil kullandin
Cnm mrb bnde gecen ay asilama ypmstm tutmadi bu yaglari bayagidir takip ediodum siparis verdim yaklasik 3 haftadir iciorum bklm umarim faydasini goruruz bu ara akinti ve koku var bnde rahimi mi temizlio ne :))

Cnm mrb bnde gecen ay asilama ypmstm tutmadi bu yaglari bayagidir takip ediodum siparis verdim yaklasik 3 haftadir iciorum bklm umarim faydasini goruruz bu ara akinti ve koku var bnde rahimi mi temizlio ne :))
Canim kullanabiliyosan ne mutlu. Ben dedigim gbi icemedim. Bakalim yazarsn yine durumunu

merhaba arkadaşlar ben kullanalı yaklaşık 35 gün oldu ve bir etkisini görmedim. 2 kez adet oldum ama öncekilerle aynı adetlerim.. 7 günde sadece 2 günlük ped kullanıyorum... bu demekki ne prolaktinimi düşürmüş ne de adetimi söktürmüş.. çok sinir oldum.. yalan diyip insanlarımı kandırıyorlar.. yoksa sadece bende mi işe yaramadı.

Cnm
Bir fark gördünüzmü adetlerinizde falan???
Cnm bn tam 1 ay kullndm dun test yptm uc gun gecikmisti ve resmenbteste pozitif gordum bugun kan verdm ins.sonuc iyi cikar bu yaglaaaar resmen mucizeee iki yildr ugrasiorum uc yildr evliyim rabbim herkese nasip ersn bn yaglarda tereddutluydum bukdr cbuk bklemiodum

Ben kullandım aspir seti bayanlar instagramda bi sayfadan almıştım adetim bitince başladım kullanmaya 1 ay kullandım sonra adet olmadım çok şükür hamile kaldım yaglar bize vesile oldu ben eşimede keçiboynuzu özü ve keten tohumu yagı kullandırdım tavsiye ederim herkese yararı çok zararı yok nasılsa denemekte fayda var bende inanmamıştım ne etkisi olacakki olsada bende o şans nerde dıyordum ama etkisi oldu 1 yıldır olmuyordu bizim

X