PKO VE HAMİLELİK 😊

Merhabalar pko hastasıyım ilk tedavi ve aşılamayla hamile kaldım bugün hamile olduğumu öğrendim 😊 inş isteyen herkese ve bu hastalıkta olan herkese umut ışığı olur mevlam dilerse herşey olur çok dua etmek lazım
Sağlıklı bir şekilde ilerler gebeliğiniz umarım sorunsuz bir şekilde kucağıniza alirsiniz 🧿

Merhabalar pko hastasıyım ilk tedavi ve aşılamayla hamile kaldım bugün hamile olduğumu öğrendim 😊 inş isteyen herkese ve bu hastalıkta olan herkese umut ışığı olur mevlam dilerse herşey olur çok dua etmek lazım
ÇOK SEVİNDİM İNŞALLAH HAYIRLISIYLA SAĞLICAKLA KUCAGINAZI ALMAYI NASIP ETSİN :) BENDE BU HAFTA BASLADIK BİRAZ BAHSEDEBİLİRMİSİNİZ BİZLEREDE YARDIMCI OLUR BELKİ BENİM İĞNEYLE BUYUTME OLUYOR BUGUN İĞNENIN 3 GÜNÜ

Belirti yaşamışmıydınız

Ay canım benim hayatımı yazmıştın bende bugün öğrendim ilk klomen denememdi hakkımızda hayırlısı olsun isteyen herkese nasip olur inşallah

İlk aşılama yaptırdığınız ve test verene kadarki günlerinizde nasıl şeyler hissettiniz acaba?
Kasıklarımda çok şiddetli ağrılar oldu bir kaç gün sonra 15. Günü idrar testi yaptım pozitif çıktı 28. Günü kan tahlili verdim 8340 çıktı ve bir kaç gün sonra hastaneye gittim 6 haftalık hamileyim bebeğimin kalbinin sesini de duydum çok şükür böyle işte 😊😊

Kasıklarımda çok şiddetli ağrılar oldu bir kaç gün sonra 15. Günü idrar testi yaptım pozitif çıktı 28. Günü kan tahlili verdim 8340 çıktı ve bir kaç gün sonra hastaneye gittim 6 haftalık hamileyim bebeğimin kalbinin sesini de duydum çok şükür böyle işte 😊😊
Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inş. kim istiyorsa nasip etsin inş. çok mutlu oldum :) darısı başımıza

Merhaba gözünüz aydın sizin adınıza çok çok sevindim sağlıkla kucağınızıda alın inşallah💐💐💐 siz aşılamanın 15.günü mü yaptınız ilk testinizi acaba

bende pkoluyum ve bu ay klomen kullanımına başladım aşılama için için sizin adınıza çok sevindim pko olunca aşılamaya tutma ihtimali çok zor diyorlardı ümit oldunuz bana

X