Pkodan mı bunlar,belirti mi?? Bi bakabilirmisinizzz

Chmstry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
528
224
33
Batı 4.gün geçiyor bugün,pko varmış bende 2 aydır,doktor hormonlarında yok ama görünümde var demişti de belki hormonlarda da vardır artık bilmiyom,bu ay 11. Gün doktor çağırmıştı yumurta var demişti ilişki günleri sölemişti falan,buaydan umutluydum ama,idrar testleri negatif,8 gün önceki kan testi de negatifdi... ama olabilir dediğim son ilişkiden bugüne de 13. Gün ... kasık batmaları,akıntı,iki aydır var zaten,bu ay da var da,bir de bu ay ilk defa meme ucu acıması da var. Bunlar pkoda olan şeyler mi? Yoksa baktığımızda hamilelik belirtileri de... bir de inofolik kullanıyom onun da yan etkileri var mı,onu da iki aydır kullanıyom ama ilk defa memeucu acıyo..:rolleyes:

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.360
11.960
Hehhehe:) simdi dusunuyorum benim 14. Gun idrarda cikmisti. 13. Gun cikmadi diyosun ama belirtiler hamilelik gbi... bilemedim bir kac gun sonra tekrar mi test yapsan acaba:) gogus ucu feln pek adette olmaz aanki

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :69.1 Kg. Şimdiki Kilom :58.9 Kg.

Chmstry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
528
224
33
Bende zaten pek meme yok:) onun için hiç böle hassasiyet acı falan olmamıştı, beni de baya umutlandıran o da,her ay bi umut sora hayal kırıklığı olunca,bilemedim,pkodan falan oluyomu ki aaba dedim,bilemedim,sağol buarada cevap için,test de zaten her gün yapıyom ya

tulperde

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2011
3.242
4.554
Hamile olunca anlıyorsun belirtilerden ben 3 gün kala silik çizgiyi görmüştüm o gün o çizgiyi görmeseydim de anlardım hamile olduğumu 2 gün kala başladı bende belirtiler kasık batmaları gaz ve şişkinlik hala devam ediyor meme ucu hassasiyeti ve ağrısı da hergün çoğalıyor pko belirtileri öyle olmaz bence bekle biraz daha inşallah hamilesindir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-01-2022

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 199 gün kaldı.

Bebeğinizin yeni bir refleksi oluştu; Artık bebeğinizin başına dokunulduğunda ağzını açıyor. Buna aranma refleksi denir ve bebeğin besin kaynağını bulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduktan sonra emme işlemini bu refleks ile yapacaktır. Kalıcı dişler için diş tomurcukları ve ses telleri haline dönüşecek mebranlar(zarlar) bu hafta oluşmaya başlarlar. Bugün bebeğinizin mesane kesesi de oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Chmstry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
528
224
33
İşallah ama ben de meme acısı dışında hepsi her ay var,gaz,şişlik,akıntı,kasıklarda batma, baş dönmesi,bulantı,koku hassasiyeti... psikoloji değişik bişi ya,bekledikçe hepsi oluyomu ne:) ya da insan kendini dinlemekten illaki buluyo heralde :rolleyes:

dlekyigit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2016
940
704
30
Pkolu olup yardım edebilecek olan yok mu başkaa
Bennnnn pko varmış geçen ay öğrendim şu yaşıma kadar adet geçmesi bilmezdim son 2 aydır sürekli gecikiyordu rahim filmi felan derken hamile kaldım bende anlamadım zaten 2. Haftada çıktı idrarda benim canım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1323 gün geçti.

Chmstry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
528
224
33
Bennnnn pko varmış geçen ay öğrendim şu yaşıma kadar adet geçmesi bilmezdim son 2 aydır sürekli gecikiyordu rahim filmi felan derken hamile kaldım bende anlamadım zaten 2. Haftada çıktı idrarda benim canım
Aaa çok şanslıymışsın , ne güzel.sağ sağlim kucağna al işallah :dua:2.hafta derken gecikmenin ikinci haftası mı anlamadım onu,

dlekyigit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2016
940
704
30
Aaa çok şanslıymışsın , ne güzel.sağ sağlim kucağna al işallah :dua:2.hafta derken gecikmenin ikinci haftası mı anlamadım onu,
Yok canım şüpheli ilişkiden 2 hafta sonra tam adet günümde öğrendim idrar da

Chmstry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
528
224
33
Benim de son ihtimal verdiğim şüpheli ilişkiden de tam 2hafta geçti bugün ama testler negatif gösteriyo malesef :KK43:

dlekyigit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2016
940
704
30
Benim de son ihtimal verdiğim şüpheli ilişkiden de tam 2hafta geçti bugün ama testler negatif gösteriyo malesef :KK43:
Ben rahim filmi çektirdim o ay hamile kaldım canım içeriyi temizlemiş doktorum öle dedi

Chmstry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
528
224
33
Ben de mi istesem acaba, doktorden bişi istemek de ayıp geliyo bana,adamın işi,o bilir zaten diyom ama içim içimi de yiyo işte