Pkodan mı bunlar,belirti mi?? Bi bakabilirmisinizzz

Chmstry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
528
224
36
Batı 4.gün geçiyor bugün,pko varmış bende 2 aydır,doktor hormonlarında yok ama görünümde var demişti de belki hormonlarda da vardır artık bilmiyom,bu ay 11. Gün doktor çağırmıştı yumurta var demişti ilişki günleri sölemişti falan,buaydan umutluydum ama,idrar testleri negatif,8 gün önceki kan testi de negatifdi... ama olabilir dediğim son ilişkiden bugüne de 13. Gün ... kasık batmaları,akıntı,iki aydır var zaten,bu ay da var da,bir de bu ay ilk defa meme ucu acıması da var. Bunlar pkoda olan şeyler mi? Yoksa baktığımızda hamilelik belirtileri de... bir de inofolik kullanıyom onun da yan etkileri var mı,onu da iki aydır kullanıyom ama ilk defa memeucu acıyo..:rolleyes:

Hehhehe:) simdi dusunuyorum benim 14. Gun idrarda cikmisti. 13. Gun cikmadi diyosun ama belirtiler hamilelik gbi... bilemedim bir kac gun sonra tekrar mi test yapsan acaba:) gogus ucu feln pek adette olmaz aanki

Bende zaten pek meme yok:) onun için hiç böle hassasiyet acı falan olmamıştı, beni de baya umutlandıran o da,her ay bi umut sora hayal kırıklığı olunca,bilemedim,pkodan falan oluyomu ki aaba dedim,bilemedim,sağol buarada cevap için,test de zaten her gün yapıyom ya

Hamile olunca anlıyorsun belirtilerden ben 3 gün kala silik çizgiyi görmüştüm o gün o çizgiyi görmeseydim de anlardım hamile olduğumu 2 gün kala başladı bende belirtiler kasık batmaları gaz ve şişkinlik hala devam ediyor meme ucu hassasiyeti ve ağrısı da hergün çoğalıyor pko belirtileri öyle olmaz bence bekle biraz daha inşallah hamilesindir

İşallah ama ben de meme acısı dışında hepsi her ay var,gaz,şişlik,akıntı,kasıklarda batma, baş dönmesi,bulantı,koku hassasiyeti... psikoloji değişik bişi ya,bekledikçe hepsi oluyomu ne:) ya da insan kendini dinlemekten illaki buluyo heralde :rolleyes:

Pkolu olup yardım edebilecek olan yok mu başkaa
Bennnnn pko varmış geçen ay öğrendim şu yaşıma kadar adet geçmesi bilmezdim son 2 aydır sürekli gecikiyordu rahim filmi felan derken hamile kaldım bende anlamadım zaten 2. Haftada çıktı idrarda benim canım

Bennnnn pko varmış geçen ay öğrendim şu yaşıma kadar adet geçmesi bilmezdim son 2 aydır sürekli gecikiyordu rahim filmi felan derken hamile kaldım bende anlamadım zaten 2. Haftada çıktı idrarda benim canım
Aaa çok şanslıymışsın , ne güzel.sağ sağlim kucağna al işallah :dua:2.hafta derken gecikmenin ikinci haftası mı anlamadım onu,

Benim de son ihtimal verdiğim şüpheli ilişkiden de tam 2hafta geçti bugün ama testler negatif gösteriyo malesef :KK43:

Ben de mi istesem acaba, doktorden bişi istemek de ayıp geliyo bana,adamın işi,o bilir zaten diyom ama içim içimi de yiyo işte

Meme ucu acımasını duydun mu hiç neden olur biliyomusun? İlk defa geldi benim başıma da,bulamadım,bebek yoksa ne var ki ya :KK43:

Ben de mi istesem acaba, doktorden bişi istemek de ayıp geliyo bana,adamın işi,o bilir zaten diyom ama içim içimi de yiyo işte
Valla ben istemedim doktor ultrason da baktı rahimde yapışma var gibi görünüyor dedi çektirmem için istek kağıdı yazdı gittim çektirdim sonuca göre histereskopi olmadan hamile kalamayacağımı söyledi bende nasılsa olmayacak diye kafam çok rahat gezdim ameliyata gideceğim gün evde test yaptım 2 tane bozuk herhalde dedim gittim 2 tane alıp yine yaptım yine çıktı kanda baktık orda da çıkınca şaşırdık keseyi görene kadar inanamadık eşimle olmaz dediği için yarın kontrol var bakalım

Valla ben istemedim doktor ultrason da baktı rahimde yapışma var gibi görünüyor dedi çektirmem için istek kağıdı yazdı gittim çektirdim sonuca göre histereskopi olmadan hamile kalamayacağımı söyledi bende nasılsa olmayacak diye kafam çok rahat gezdim ameliyata gideceğim gün evde test yaptım 2 tane bozuk herhalde dedim gittim 2 tane alıp yine yaptım yine çıktı kanda baktık orda da çıkınca şaşırdık keseyi görene kadar inanamadık eşimle olmaz dediği için yarın kontrol var bakalım
Kalbini duymaya mı gidiceksiniz:anneadayı: 7 haftada duyuluyor galiba,benim doktor hiç öyle bişi demedi,7 ay önce bi gebelik geöirmiştim de ondan hep sen zaten hamile kalabiliyosun diyo,ozaman sağlıksız büyüdüğü için almıştı ama,sonuçta kalabiliyon diyo hep,

X