PKO'yu yenmek isteyenler buyrun içeriye!

Ansumjora

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2020
558
490
30
Bende PKO var ancak sendromu yok. Adetlerim saat gibi düzenlidir. Asla sekmez.
Kilom kendimi bildim bileli 55'in üzerinde olmadı. Ve hiç bir şekilde tüylenmem yok. Hatta lazer epilasyonda bile tüylerim ince ve görünmez olduğu için tedavimi devam ettiremedim.

Ama bunun dışında B12 vitaminin çok düşük, iğneler oluyorum tam artıyor 2 ay sonra yine yerlerde, sanki bir yerde kaçak var ve deli gibi saçım dökülüyor. Onun dışında hiç ama hiç bir sıkıntım yok.

Yumurta gelişimim ve çatlama durumuda gayet iyi doktor kontrolünde 2 ay baktırmıştım.

Bana ne öneririzsiniz?

kbr473593

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
50
15
27
Kilom kendimi bildim bileli 55'in üzerinde olmadı. Ve hiç bir şekilde tüylenmem yok. Hatta lazer epilasyonda bile tüylerim ince ve görünmez olduğu için tedavimi devam ettiremedim.

Ama bunun dışında B12 vitaminin çok düşük, iğneler oluyorum tam artıyor 2 ay sonra yine yerlerde, sanki bir yerde kaçak var ve deli gibi saçım dökülüyor. Onun dışında hiç ama hiç bir sıkıntım yok.

Yumurta gelişimim ve çatlama durumuda gayet iyi doktor kontrolünde 2 ay baktırmıştım.

Bana ne öneririzsiniz?
Ben bu ay naturallen deneyecem instagram SAN alıp içeriği pcos için baya iiyi

Serenimo34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2018
174
63

Bana ne öneririzsiniz?
Aşağı yukarı aynı durumdayız, tek fark benim b12 normal. Bir yerden kaçak var ama bulamıyorlar.

Mathteacher27

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2021
84
184
20
Artık bende savaşçıyım.

Smfr

🤲sabırla bekliyorummmm
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017