Platonik aşk sizce açılmalı mıyım?

hurremqueen

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
57
-10
Merhabalar bu konuyu açmak için hesap açtım normalde kk’da dolaşan biriydim sizlere bir konuda danışmak istedim.
Ocak ayından beri birinden hoşlanıyorum aslında tam hoşlantı değil ama bana göre olduğunu düşündüğüm biri var. Aynı köylüyüz hatta ilkokul arkadaşım kendisi :)
Sosyal medyada takipleşiyoruz hatta snapchat uygulamasında da her gün toplu snap atıyorum arkadaşlarıma ve ona.Aynı şekilde o da bana atıyor.Hatta bazen o bana cevap yazıyor ben ona cevap veriyorum konuşuluyor ama devamlı değil bir yerden sonra cevap verilmiyor ve konuşma bitiyor.Bir ara da instagramda hikayelerime beğeni atıyordu. Benimle ilgileniyor falan diye düşünmüştüm şapşal gibi 😅
Fakat kendisi sanırım aşk acısı çekiyor. Paylaşımları dramatik ve ayrılmış birinin yapacağı türden paylaşımlar.Bir canlı yayınında biri aşk acısı çektiğine dair imalarda bulundu.Hatta bende bir kere bir tane snapine cevap vermiştim bu nasıl şarkılar aşk acısı mı çekiyorsun diye aşık olacak birini bulamadım demişti pek inanmadım 😂
Sorunum şu hem aşk acısı çektiğini düşünüyorum hem de aynı köylüyüz laf söz olsun istemem. Açılmayı düşünüyorum fakat bunu nasıl yapacağımı hatta yapıp yapmama konusunda da kararsız kaldım.
Siz olsanız nasıl bir adım atardınız?

Adım atmazdım cunku karsı tarafin ilgisi olsaydı bunca zaman adeta; disisini etkilemeye calısan arizona kertenkelesi edasıyla belli ederdi🤷🏻‍♀️
İlk takipleştiğimde çoğu hikayeme beğeni atıyordu başta bende bi düşündüm acaba ilgisi var mı falan diye ama ara ara snaplere cevap attıkça konuştukça beğeni atmamaya başladı ben de tam anlayamadım

Ay hiçte açıklamazdım zaten aşık değilsin sanırım sadece hoşlantıysa bırak o koşsun peşinden. Ay bide gerçekten ayrılık acısı yaşıyorsa yara bandı olmaya gerek yok

Bana pek sana ilgisi varmış gibi gelmedi. Ortak arkadaşlarınız varsa beraber vakit geçirmeye çalışın. Yuzyuze de görüşülsün belki bi elektrik olur aranızda

Merhabalar bu konuyu açmak için hesap açtım normalde kk’da dolaşan biriydim sizlere bir konuda danışmak istedim.
Ocak ayından beri birinden hoşlanıyorum aslında tam hoşlantı değil ama bana göre olduğunu düşündüğüm biri var. Aynı köylüyüz hatta ilkokul arkadaşım kendisi :)
Sosyal medyada takipleşiyoruz hatta snapchat uygulamasında da her gün toplu snap atıyorum arkadaşlarıma ve ona.Aynı şekilde o da bana atıyor.Hatta bazen o bana cevap yazıyor ben ona cevap veriyorum konuşuluyor ama devamlı değil bir yerden sonra cevap verilmiyor ve konuşma bitiyor.Bir ara da instagramda hikayelerime beğeni atıyordu. Benimle ilgileniyor falan diye düşünmüştüm şapşal gibi 😅
Fakat kendisi sanırım aşk acısı çekiyor. Paylaşımları dramatik ve ayrılmış birinin yapacağı türden paylaşımlar.Bir canlı yayınında biri aşk acısı çektiğine dair imalarda bulundu.Hatta bende bir kere bir tane snapine cevap vermiştim bu nasıl şarkılar aşk acısı mı çekiyorsun diye aşık olacak birini bulamadım demişti pek inanmadım 😂
Sorunum şu hem aşk acısı çektiğini düşünüyorum hem de aynı köylüyüz laf söz olsun istemem. Açılmayı düşünüyorum fakat bunu nasıl yapacağımı hatta yapıp yapmama konusunda da kararsız kaldım.

Yara bandı olursunuz yapmayın 🤦🏼 Yaraları iyileşince söküp atar 😬

İlgisi olsa 10 kere açık ederdi. İlgisi yok. Sende birkaç gün takip etmesen,görmesen unutacaksın gibi duruyor.

adım atmayın tabiiki karşı taraf adım atar öyle bir hissi varsa size karşı

Adım atmazdim.
Aynı köylü olduğunuz için,ilk okul arkadaşı olduğunuz için konuşuyor sanki.
Yani bir erkek beginiyorsa zaman kaybetmez.
İlgisi olsa ; sizin saymış oldugunuz ortak noktalar üzerinden sürekli bir sohbet girişiminde bulunur.
Açılması için,sohbet başlatması için bir sürü malzeme var ama girişimi olmamis.
Hatta aşk üzerinden şakayla karışık gönderme yapmışsınız ; yine tepki yok.

Adım atmazdim.
Aynı köylü olduğunuz için,ilk okul arkadaşı olduğunuz için konuşuyor sanki.
Yani bir erkek beginiyorsa zaman kaybetmez.
İlgisi olsa ; sizin saymış oldugunuz ortak noktalar üzerinden sürekli bir sohbet girişiminde bulunur.
Açılması için,sohbet başlatması için bir sürü malzeme var ama girişimi olmamis.
Hatta aşk üzerinden şakayla karışık gönderme yapmışsınız ; yine tepki yok.
haklısınız

X