Plazmapen ile çatlak tedavisi

merhaba, ben 2 gün önce tam 6 yıllık çatlaklarıma yaptırdım. Oldukça acılı olmasını bekliyordum ama beklediğimden az acıyla tamamlayabildim çok şükür :) sonucunu henüz ben de bilmiyorum yalnız

Son zamanlarda çok gözde bir yöntem.Var mı çatlak için tedavi yaptırıp memnun kalan hanımlar?
Zayıflayıp kilo almaktan oluşan çatlaklarım için yaptırdım gözle görülemez haldeler şuan.Önceden de ben aldırmıştım iz kalmadan temizlendi.İşlemlerimi Mehmet akgün e yaptırdım öneririm.

Aslında itiraf etmem gerekirse plazma Pen cihazını alıp kendim yaptım ve alt bacaklarımda ilk seansta inanılmaz küçülmeler oldu şimdi dermaroller ile destekleyip devam edeceğim dermaroller ile birlikte e vitamini ampulü kullanınca cilt yenileniyormuş

İşe yaradıysa muhteşem gerçekten çok şanslısınız kızlar. Benim daha çok yolum var galiba. Bu sebeple ayın sonunda liposuction ve karın germe ameliyatı olmaya karar verdim. Doktora gittiğimde bu kadar derin çatlaklar için boşa zaman ve para harcadığımı söyledi. Benim çatlaklarım oldukça derin. Bir de ameliyat sonrası yazarım artık :KK43:

Merhaba plazma peni kendiniz alıp kendinize uyguladığınızı yazmışsınız ne marka aldınız bana öneriniz ne olur bende kendim uygulamayı düşünüyorum
Merhaba ben çok araştırdım marka olarak burdan yazmam doğru olur mu bilmiyorum isterseniz mesaj olarak atabilirim size. Cihazı kendim aldım bacaklarımdaki çatlaklar için uyguladım. Yalnız çok acı veren bir işlem ben anestezisiz krem kullanmadan yaptım ama işlemden memnunum diyebilirim hem deride gerginlik yapıyor hem de çatlaklara iyi geliyor.

Merhaba cihazın markasını bende merak ediyorum netten araştırdım fiyat olarak çok farklılık var ama karar veremedim yardımcı olurmusumuz lütfen

Merhaba cihazın markasını bende merak ediyorum netten araştırdım fiyat olarak çok farklılık var ama karar veremedim yardımcı olurmusumuz lütfen
Merhaba ben alalı neredeyse 1 sene oldu ünlü internet sitesinden almıştım burayı kullanmayı çok bilmiyorum marka söylersem belki yanlış yapmış olurum ama isterseniz özelden kendi aldığım cihazı atabilirim size. Benim cihazım beyaz renkte ve kenarlarında sarı yerleri var bazı doktorlar ve estetisyenlerde aynı cihazdan gördüğüm için onu almıştım ama başka önerebileceğim bir cihaz daha var ben alırken o cihazı görmemiştim

Merhaba ben alalı neredeyse 1 sene oldu ünlü internet sitesinden almıştım burayı kullanmayı çok bilmiyorum marka söylersem belki yanlış yapmış olurum ama isterseniz özelden kendi aldığım cihazı atabilirim size. Benim cihazım beyaz renkte ve kenarlarında sarı yerleri var bazı doktorlar ve estetisyenlerde aynı cihazdan gördüğüm için onu almıştım ama başka önerebileceğim bir cihaz daha var ben alırken o cihazı görmemiştim
Merhaba bana da mesajla bilgi verebilir misiniz

Merhaba bende cihazı alıp uyguladım.ama amaç ilk etapta 2 hafta boyunca hiçbirşey sürmeden yarayı kurutup dökmek..kabuklar döküldükten sonra madacasol ve e vitavimini kullanmak etkili deniyor.sizin nasıl oldu fark gördünüz mü

Merhaba bende cihazı alıp uyguladım.ama amaç ilk etapta 2 hafta boyunca hiçbirşey sürmeden yarayı kurutup dökmek..kabuklar döküldükten sonra madacasol ve e vitavimini kullanmak etkili deniyor.sizin nasıl oldu fark gördünüz mü
Ben kendim hiçbir şey kullanmadım uygulamadan sonra. Ama uygulama yapan güzellik uzmanı öyle söylemişti . Ben bir kere yapma fırsatı buldum daha ama gözle görülür fark var tabi memnunum:)

X