Plazmapen

SAKIN SAKIN YAPTIRMAYIN.....5 GÜN OLDU KABİR AZABI GİBİ BİR AĞRI.BİN PİŞMAN OLDUM SAKIN SAKIN DİYORUM...BAYAĞI 1.DERECE YANIK GİBİ GEZİYORUM...ÇOK SİNIRLIYIM VE BU İŞİN SONU İYİDE BİTMİCEK

Bu işlemi yaklaşık 3 hafta önce güzellik uzmanlığı kursunda yaptırdım, ufak tefek çil izlerim vardı yapmışken dudak üstüne de atalım dediler o bölgeye yapılan işlemde dudagı kaldırmak için yapıldı. Şuan insan içine çıkabilecek halde bile değilim işlem sonrası söylenen her şeye harfiyen uydum. Yüzümdeki lekeler iyice koyulaşmaya ve çil lekelerimin yerlerini daha büyük lekeler almaya başladı önce en fazla 3 hafta içinde geçecek dediler. Şimdi kremler, ozon yagları önerip 6 hafta süreç geçsin diyorlar bin pişmanım. Bu lekeler için danıştıgım alanında uzman kişilerde bana bu lekelerin geçmesinin çok zor olduğunu ve sadece bu lekeleri azaltabilecek işlemler yapabileceklerini söylediler ve fiyat olarakta ciddi rakamlar verdiler. Ne yapacağımı bilmiyorum. Asla bu işlemi yaptırmayın. Benim durumumda olup bunlardan kurtulabilen varsa lütfen paylaşsın. Psikolojim hiç iyi değil.

Merhabalar bende ekim ayında yaptırdım benlerim için kızarıklık yaralı şekilde gezdim 1,5 haftadan sonra kızarıklık kaldı ama 1 ay sonunda benlerim tekrar çıktı

Merhabalar bende ekim ayında yaptırdım benlerim için kızarıklık yaralı şekilde gezdim 1,5 haftadan sonra kızarıklık kaldı ama 1 ay sonunda tekrar çıktı
Yani benim çil lekeleriydi, umarım çillerim eski haliyle kalır ama daha fazlası olmaz ki zaten 1 ay olacak hala iyileşmiş değil, size de çok geçmiş olsun. Bu dönemde uyguladığınız ekstra bir şey varmıydı paylaşırsanız memnun kalırım.

Bizim yegen yapiyor.Kendine yapti cok guzel oldu.Ama bence tenden tene farkediyor.Benim yastan dolayi ve cilt inceligimden dolayi cekiniyorum.

Plazmapen yaptırdım daha 15 gün oldu ama yüzüm yanık izi gibi oldu nasıl düzelir?
Ben kasımda göz çevreme yaptırdım. Yaralarıma çok iyi bakamadım çünkü duş almadan yapamıyorum ve yaraya da su değmemesi gerekiyordu. Şuan bende de nokta nokta iz var. Faydası oldu mu? Evet oldu birazda olsa göz kapaklarım toparlandı kaşlarım yukarıya kalktı hafif çekik oldu. Bu izlerin üzerine tektar yaptırıcam ve bu sefer yarama çok iyi bakıcam bakalım faydası olacak mı. İlk üç gün fena şişti gözlerim kapanma derecesine gelmişti ve o nokta nokta yaralar ahh çok berbat bişey. Fakat sonuca değer✨ ha bu arada yaptırırken canı yanan oldu mu? Benim çok acıdı. Makinesini yenilemişler şimdi 2. Seansımı onunla yapacaklar.

Ben kasımda göz çevreme yaptırdım. Yaralarıma çok iyi bakamadım çünkü duş almadan yapamıyorum ve yaraya da su değmemesi gerekiyordu. Şuan bende de nokta nokta iz var. Faydası oldu mu? Evet oldu birazda olsa göz kapaklarım toparlandı kaşlarım yukarıya kalktı hafif çekik oldu. Bu izlerin üzerine tektar yaptırıcam ve bu sefer yarama çok iyi bakıcam bakalım faydası olacak mı. İlk üç gün fena şişti gözlerim kapanma derecesine gelmişti ve o nokta nokta yaralar ahh çok berbat bişey. Fakat sonuca değer✨ ha bu arada yaptırırken canı yanan oldu mu? Benim çok acıdı. Makinesini yenilemişler şimdi 2. Seansımı onunla yapacaklar.
Merhaba nokta nokta izleriniz ne renk?

Şimdi lekeleriniz nasıl oldu

Benim 3 ay oldu yüzüm delik deşik lekelerle dolu dermapenle geçer dediler iki kere dermapen yaptırdım hiç bir faydası olmadı.. bende ne yapıcagımı şaşırdım insan içine çıkamıyorum.

Öncelikle merhaba. Vücudumda rahatsız olduğum çok ben vardı. Bir çok dermatologa sordum , tanesi için 200 tl istiyorlardı. Bende öğrenciyim buna asla durumum müsade etmezdi. Güzellik salonunda çalışan bir arkadaşım plazmapen ile bana çok daha uyguna alabileceğini söyledi. Başta alınmış gibi görünüyordu, oluşan lekenin sonradan gideceğini 5-6 aya kadar ten rengime döneceğini söyledi. Bende kollarımda bulunan 8-9 tane beni aldırdım. Hayatımda yaptığım en en büyük cahillikti. O kadar pişmanım ki. Her gün ağlıyorum sinirden. Aylardır gün gün takip ediyorum sıfır ilerleme. Madecassol sürüyorum ama etki etmiyor sanırım. Bana hiçbir şey söylenmedi uygulama sonrası için. Hatta üstüne küçük bantlar yapıştırdılar. Bir hafta sonra da bantları çıkartırken kabuklarda birlikte çıktı. 3 gün su değmesin dendi sadece. Yapılan yerler halâ çok koyu pembe renkte. Nasıl geçireceğimi bilmiyorum. LÜTFEN YARDIM EDİN ! İnanılmaz psikoljim bozuldu. Benlerimi arar oldum öylesine iğreniyorum şu anki durumdan. Sürekli uzun kol giyiyorum kimse görmesin diye. Allah rızası için yardım edebilecek olan varsa yazsın bana lütfen.

Arkadaşlar öncelikle bu işlemi yaptırmak kolay önemli olan bakımı ben Ocak 15te gözaltı torbalarımdaki deri fazlalığını aldırdım hemde nokta nokta değil çift kat geçildi göz altım bildiğiniz köyü pembe sonrasında kahverengi oldu sonra yavaş yavaş açıldı ve bembeyaz oldu asla kabuk tutmadı. İşlemden hemen sonra 3gun fucicort sonrasında a vitamini ve Aloe Vera jel kullandım ne zaman kahverengi olmaya başladı o zaman gece expigment gündüz ürederm lipo kullandım. Ve gün geçtikçe sabırla açılmalar oldu. Ama 2 ayı buluyor gözaltı ise diğer yerler hassasiyetine göre değişir sabır ile geçmeyen leke yoktur. Yardım isteyen olursa bana yazabilir elimden geldiğince bilgi verebilirim.

X