polen ve arısütü hamile kalma

G

gulsun37

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gulsun37
selam bayanlar bende hamile kalmak için uğrasanlardanım malesef herşeyi deniyorum
bu ayda aktardan arısütüpolen bal karışımını aldım hamile kalmayı kolaylaştırıyomuş sabah akşam alıyorum yan etkısı falan yok hemde faydası çokmuş bakalım bu karışımı kullanıpta hamile kalan varmı aranızda sevgiler herkese....

• Konu Sahibi gulsun37
2 yıllık ama herşey normal dr. söylemesi

• Konu Sahibi gulsun37
bence o zaman eşin pharmaton diye bir vitamin var her sabah onu içsin sende dhea tb var her sabah onu iç bu vitaminler üreme sistemini canlandırıcı etkiye sahiptir.Arı sütü ve polende iyi gelebilir ama tek taraflı vitamin takviyesi neye yarar bilemeyiz birde yaşın kaç?

• Konu Sahibi gulsun37
mrhaba ben tuğçe aranıza yeni katıldım

• Konu Sahibi gulsun37
bence o zaman eşin pharmaton diye bir vitamin var her sabah onu içsin sende dhea tb var her sabah onu iç bu vitaminler üreme sistemini canlandırıcı etkiye sahiptir.Arı sütü ve polende iyi gelebilir ama tek taraflı vitamin takviyesi neye yarar bilemeyiz birde yaşın kaç?

canım bu ilaçların yan etkisi varmı? benimde eşimde sperm azlığı var. da bu vitamin işe yararmı diyosun?

• Konu Sahibi gulsun37
canım tşk ettim cevabın için söyledigin ilaçları biliyorum bende ilaç sekt. çalısıyodum sperm ve yumurtlamalar hersey yolunda dedi dr. yaşı sormussun yas 36 sanırım takıntı oldu oyuzden sevgiler...

X