POLİKİSTİK OVER OLUP HAMİLE KALANLAR

ilovely

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2021
9
2
30
Merhaba arkadaşlar,
Polikistik overim 3,5 yıllık evliyim 2,5 yıldır bebek sahibi olmak istiyoruz ama hala çocuğumuz olmadı. Özel bi hastanede tedavi gördük ama olumlu sonuç alamadık. Benimle aynı sorunu yaşayanlar Polikistik over olup hamile kalan arkadaşlar benimle irtibata geçebilir misiniz? Neler yaptınız bu süreçte?

Merhaba arkadaşlar,
Polikistik overim 3,5 yıllık evliyim 2,5 yıldır bebek sahibi olmak istiyoruz ama hala çocuğumuz olmadı. Özel bi hastanede tedavi gördük ama olumlu sonuç alamadık. Benimle aynı sorunu yaşayanlar Polikistik over olup hamile kalan arkadaşlar benimle irtibata geçebilir misiniz? Neler yaptınız bu süreçte?
Ben polikistik overim herşeyi denediğim halde olmadı oldu ama düşüklerim oldu ben sonra dan öğrendim pco olduğumu 1 yılı aşkın bir süre düşük den sonra olmayınca öğrendim rahim filmi çektirdim adet olmayı bekledim ve femara başladık öyle gebe kaldım rahim filminin rolü çok büyük tavsiye ederim

Yorumunuz için çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻
Rahim filmi hiç çekilmedim , gittiğim doktorumda hiç istemedi. Sürekli olacak deyip tedaviyi başa sarıyoruz ne yapacağım gerçekten kafam çok karışık, zor bir süreç rabbim yardımcımız olsun 😓

Ben polikistik overim herşeyi denediğim halde olmadı oldu ama düşüklerim oldu ben sonra dan öğrendim pco olduğumu 1 yılı aşkın bir süre düşük den sonra olmayınca öğrendim rahim filmi çektirdim adet olmayı bekledim ve femara başladık öyle gebe kaldım rahim filminin rolü çok büyük tavsiye ederim

Yorumunuz için çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻
Rahim filmi hiç çekilmedim , gittiğim doktorumda hiç istemedi. Sürekli olacak deyip tedaviyi başa sarıyoruz ne yapacağım gerçekten kafam çok karışık, zor bir süreç rabbim yardımcımız olsun 😓
Rahim filmini çektir derim ufak bir yapışıklık bile varsa defalarca denesende olmaz ben iyiki çektirdim diyorum valla

Bende de polikistik over var. Regl doneminde kanamaniz nasil oluyor ?

Benim koyu kahverengi akinti baslayip 2 3 gun suruyor sonra kirmizaya donuyordu. Eger bboyle bir rahatsizliginiz varsa immunat markasinin civanpercemi hayit biberiye ekstrat karisimi var tavsiye ederim. Kullanirken tsh kontrollerinizi de ihmal etmeyin. Bir sise ben yaklasik 2 bck 3 ay kullandim. Regl donemi baslayip yumurtlama zamani biraktim. O sise zaten fazla fazla yetiyor.

Evet benimde öyle koyu gelip daha sonra kırmızıya dönüyor. Teşekkür ederim bilgin için🙏🏻

Bende de polikistik over var. Regl doneminde kanamaniz nasil oluyor ?

Benim koyu kahverengi akinti baslayip 2 3 gun suruyor sonra kirmizaya donuyordu. Eger bboyle bir rahatsizliginiz varsa immunat markasinin civanpercemi hayit biberiye ekstrat karisimi var tavsiye ederim. Kullanirken tsh kontrollerinizi de ihmal etmeyin. Bir sise ben yaklasik 2 bck 3 ay kullandim. Regl donemi baslayip yumurtlama zamani biraktim. O sise zaten fazla fazla yetiyor.

Herkese merhaba ,
Bu ayın başında pko hastası olduğumu öğrendim. Bebek istediğimizi söyleyince doktor primolut hapini verdi ve adet olmazsan gebelik testi yaptır adet olursan kadın doğum uzmanına görün dedi .Tahmini adet günüme 3 gün kaldı (her ay adet olurum duzenlidir aslinda oynarsa
2 3 gun farkeder yani en son 25 30 30 şeklinde ilerlemişti ) ama hiç bi şekilde adet belirtim yok normalde 1 hafta ya da 10 gün kala göğüslerde şişkinlik kasıklarda ağrım olurdu ama şu an hiç bi adet belirtim yok acaba bunda ilacın etkisi var mi ?
Sadece 1 2 kere bi ağrı girdi kasıklarda bi de sarı akıntı sonrasında beyaz akıntı seyretti şimdi akıntı yok .
Ileriki günlerde adet belirtisi olur mu ?
Bu ilaci kullanip bitirdikten sonra hamile kalan oldu mu ?
Hic bi belirtisi olmadan hamile kalan oldu mu ?
Ne zmn idrar gebelik testi yaptirsam doğru sonucu alırım?
Bilgisi olan tecrübelerini paylaşabilir mi ?

X