Polikistik over ve hamilelik hikayem

Kızlar bende ayni durumdayim 3 senem bitti .ama 2 kere femara sayesinde hamile kaldım ilkinde 6 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum ikinciside 20gün önde kimyasal gebelik oldu salak gibi 10günlük düşük yaptığım halde beklemeyip söktürücü kullandm yani dusukten 15 gün sonra.adet gordum bugün 3.günüm kendim gidip femara aldım sabah içtim bu Ay denicem kendim yine bakalım ne olacak.çok şükür ki sen 3 4 ayina gelmişsin pko olmak düşüğe çok sebepmis oyuzden çok korkuyorum.s

Fener’e ilacı kendin mi eczaneden alıyorsun yoksa doktor mu yazıyor bende 1 senelik evliyim banada doktor pko dedi ve hiç tedaviye gitmedim akışına bıraktım ama her adetimde çok üzülüyorum

Fener’e ilacı kendin mi eczaneden alıyorsun yoksa doktor mu yazıyor bende 1 senelik evliyim banada doktor pko dedi ve hiç tedaviye gitmedim akışına bıraktım ama her adetimde çok üzülüyorum
Ilk doktorum vermişti hamile kalıp düşük yaptıktan sonra kendim alıp denedim ve hamile kaldım şuan kızım da 6 aylık denemeni tavsiye ederim

Merhaba bende pko hastasıyım ama yani adetim iki üç gün gecikiyordu hamile olmadığımı öğreniyordum doktora gittim pkosın dedi ve hani çok yeniymişim bu hastalıkta o yüzden bende ilk defa femara kullandım birinci ay 18 mm oldu gün aşırı ilişki dedi doktor ben uyamadım fazla ve adet oldum bu ay gene kullandım femarayı üç ay kullanılıyormuş zaten gebelik bu üç ay içinde olmassa aşılama önerdiler bana şimdi bu famera kullanımımda ikinci ayım bu sefer yumurtam 24 mm ve ilk defa bu kadar büyüdü doktorda çok şans bu dedi gün aşırı dedi ilişki bir gün var bir gün yok bende her gün girme taraftarıyım yani bende hamile kalabilir miyim siz ilişkiyi gün aşırımı yaşadınız yoksa her gün mü bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar artık bende çok tükendim yoruldum 😢

X