Polikistik over

Sadglozgrr

Prens ve prenses annesi 🥰
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2020
702
1.210
27
Kızlar iyi akşamlar arkadasimin poliskitik över rahatsizligi var ve 1 senedir gebe kalamıyor çok üzülüyor bu polikistik overle hamile kalan var mı ve nasıl kaldı yardımcı olabilirmisiniz

Kızlar iyi akşamlar arkadasimin poliskitik över rahatsizligi var ve 1 senedir gebe kalamıyor çok üzülüyor bu polikistik overle hamile kalan var mı ve nasıl kaldı yardımcı olabilirmisiniz
Cankm kiloliysa zatiflasin akdeniz mutfağı tarzinda beslensin doktor klomen igne verse bi baska sorun olmazsa olur oyoe zor atlatilmayacak bisi degil cok kolay hamile kalan var boyle

Iyi akşamlar bende ileri derece pko hastasiyim kendiliğinden hiç adet görmüyorum hep ilaçla adet oluyorum ben asilama tedavisi ile 3 kere gebe kaldım ilk düşük oldu şuan 3 yaşında bi oğlum var çok şükür şimdide 3.asilamadan hamileyim arkadaşınızda tedaviye başlayabilir.

Bende burda bi konuda okumuştum pkoyu yenmek için bazı kullanılması gereken vitaminler varmış bide sürekli spor yapması gerekiyormuş pkoluların öyle yazıyor du bende pkoluyum bunların arasından ben balık yağı kapsülü d vitamini probiyotik bide curcumin oda zencefilde varmış taze zencefil çayı içtim miyo inositol önemliymiş pahalıydı bir çoğu nu temin edemedim ama kesinlikle spor yapsın göbek bölgesine yağ birikmemesi lazım çünki

Eklentiler

• Screenshot_20210414_172752_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210414_172752_com.android.chrome.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 16
X