Polikistik over

havin35

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2017
30
5
30
Kızlar polikistikoverim var 1.5yıldır evliyim klomen kullandım şimdi ise iğneye gecicez ama ben ocak 1de adet oldum sonra ocak 28de ve hala adet görmedim ?
Kalp atışlarım hızlandı beyaz bi kokusuz aakıntım var ayaklarıma ılık ılık bişiler akıyor hep yorgun ve uykuluyum gaz sacılarım var test yaptım tek çizgi sizce olmuş olsa belli olurmuydu testte erkenmi yoksa ?

Pko çok illet bir hastalık bendede var senelerdir çoğu zaman bu sefer kesin hamileyim dedirtti bana ama hep fos çıktı hamile değilim yine adetim gecikti dediğim zamanda hamile olduğumu öğrendim ve kaybettim oyuzden bence hiç belirtilere takılmadan doktora gidin en sagliklisi

Pko çok illet bir hastalık bendede var senelerdir çoğu zaman bu sefer kesin hamileyim dedirtti bana ama hep fos çıktı hamile değilim yine adetim gecikti dediğim zamanda hamile olduğumu öğrendim ve kaybettim oyuzden bence hiç belirtilere takılmadan doktora gidin en sagliklisi
Doğru söylüyorsun siz ne kadarlık evlisiniz ? Nasıl oluştu peki gebeliğiniz umudum bitti yorgunum piskolojm maf durumda eşim takma diyor ama birde cevre baskısı var tabiki ama çok yoruldum artık

Doğru söylüyorsun siz ne kadarlık evlisiniz ? Nasıl oluştu peki gebeliğiniz umudum bitti yorgunum piskolojm maf durumda eşim takma diyor ama birde cevre baskısı var tabiki ama çok yoruldum artık
Ben 13 yıllık evliyim canım bir kızım var klomenle hamile kaldım ona şimdide düşük ten sonra tekrar hamileyim çok şükür bu seferde inofolicle hamile kaldım rabbim sana ve olmayan herkese nasip etsin

Ben 13 yıllık evliyim canım bir kızım var klomenle hamile kaldım ona şimdide düşük ten sonra tekrar hamileyim çok şükür bu seferde inofolicle hamile kaldım rabbim sana ve olmayan herkese nasip etsin
Dua et benim içinde o kadar üzgün ve çaresizimki olmuyor olmyacak galiba :KK43:

Canım selamlar. Bende pkoluyum evliyim bebeğim olmuyor... soğan kürü yaptım 15 gün... adetime 2 gün kaldı bekliyorum... seni çok iyi anlıyorum o baskı bende de var o kadar canımı sıkıyorlarki kimseyle görüşmek istemiyorum

Canım ben hamile kalmadan iki ay önce düşük yaptım ayrıca Pko da var doktor inofolic başladı hemen hiç ara vermeden kullandım düşükten sonra bir adet gördüm sonraki ay hamile olduğumu öğrendim
Canım bu ay bende adet günü alıp başladım bugün çatlatma iğnemi oldum 5 gün günde bir tane klomen kullandım ilk kullanışım inş bende bebeğime kavuşurum

Canım ben hamile kalmadan iki ay önce düşük yaptım ayrıca Pko da var doktor inofolic başladı hemen hiç ara vermeden kullandım düşükten sonra bir adet gördüm sonraki ay hamile olduğumu öğrendim
Canım sendeki pko nasıl hormonları bozan cinsten mi benim sadece ultrasonda pko görüntüsü vardı

canım gözün aydın.
bende inofoliğe başlayacağım nasıl kullandığın hakkında bilgi verir misin?
ne zaman başladın ve ne kadar kullandın?

Canım sendeki pko nasıl hormonları bozan cinsten mi benim sadece ultrasonda pko görüntüsü vardı
Canım tahlillerim çok kötü çıkmıyordu benim ama usgde kistler fazlaydı ve ben adet goremiyordum kilo vermem gerektiği söylendi 8 kilo verince adet dongum 45 güne düştü ondan önce aylarca adet goremiyordum

Canım ben hamile kalmadan iki ay önce başladım günde bir tane toz olani kullandım ikinci ay hamile kaldım

anladım canım onu da mesela adetliyken mi başladın?
devamlı mı kullandın bir ay içinde yoksa kullanıp da belirli günde bıraktığın oldu mu?

anladım canım onu da mesela adetliyken mi başladın?
devamlı mı kullandın bir ay içinde yoksa kullanıp da belirli günde bıraktığın oldu mu?
Devamlı kullandım canım ben düşük yaptım düşükten hemen sonra daha kanamam bitmeden doktor başla dedi adetliykende kullandım ara vermeden

Devamlı kullandım canım ben düşük yaptım düşükten hemen sonra daha kanamam bitmeden doktor başla dedi adetliykende kullandım ara vermeden

anladım canım benim çok sağ ol Rabbim evladını sağlıkla sana bağışlasın inşallah.:nazar::dua:

X