Polikistik overle hamile kaldım 🙏tedavi sürecim 🍀

Tabi canım biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allaha kalmış artık🤲🏼 Hayırlısıyla gelelim o günlere hayorlısı neyse o olsun inşallah 😊 çok güzel çıkmış canım sağlıkla gelsin minik cinsiyetinne 😊

Erkek canım nasipse 🧿🥰 11. Hafta da erkek dedi doktorumuz yüzde 90 bakalım değişmezse artık erkek diye biliyoruz 🥰

Erkek canım nasipse 🧿🥰 11. Hafta da erkek dedi doktorumuz yüzde 90 bakalım değişmezse artık erkek diye biliyoruz 🥰
Ay maşallah sağlıkla gelsin paşa 🧿😊 sağlıklı olsunda valla biyerden sonra hele bizim gibi baştan değerini anlayanlar için cinsiyet önemli olmuyor sanırım ne verirse allah sağlıklı versinde en başta 😊

Ay inşallah canım kötü düşünme inşallah pozitifi alırız😊 sendedemi hiç belirti yok ya ben şimdi ya çatlamazsa diye strese girdim stresten çatlıcağo varsada çatlamıcak :KK48:
Ay al bendende o kadar ya hiçbişey yok kendim kendimi yiyorum acaba çatlamadımı başkalarında hep kasık ağrısı olmuş ya akıntı olmuş bende o da yok dün biraz peçeteye şeffaf akıntı geldi o ne ağrı ne bişey bi kameramız olsa elimizde orda ne oluyor ne bitiyor baksak artık böyle hayaller kurmaya başladım 😂😂

Ay al bendende o kadar ya hiçbişey yok kendim kendimi yiyorum acaba çatlamadımı başkalarında hep kasık ağrısı olmuş ya akıntı olmuş bende o da yok dün biraz peçeteye şeffaf akıntı geldi o ne ağrı ne bişey bi kameramız olsa elimizde orda ne oluyor ne bitiyor baksak artık böyle hayaller kurmaya başladım 😂😂
Benim bir saattir falan sol karında bi batma başladı bacağıma vuruyo sadece henüz akıntı makıntı yok🤣 ay keşke öyle bişey olsa bu ovülasyon testleri falanda iğneden doğru sonuç vermez dimi 😅 valla canım bu gidişle doktorun kapısında yatıcam galiba bende 🤣🤣

Benim bir saattir falan sol karında bi batma başladı bacağıma vuruyo sadece henüz akıntı makıntı yok🤣 ay keşke öyle bişey olsa bu ovülasyon testleri falanda iğneden doğru sonuç vermez dimi 😅 valla canım bu gidişle doktorun kapısında yatıcam galiba bende 🤣🤣
Ay seninde ağrın başlamış güzel bişeymi ağrıması bilmiyorum ama benimde ağrsın istiyorum sanki öyle çatlarmış gibi hissediyorum 😂🤭Yaa hiç bilmiyorum hiç kullanmadımda ovulasyon testi Allah sonumuzu hayır etsin ya inşallah güzel haberler alırız senin kaç gün oldu şimdi ne zaman test yapacaksın ☺️☺️

Ay seninde ağrın başlamış güzel bişeymi ağrıması bilmiyorum ama benimde ağrsın istiyorum sanki öyle çatlarmış gibi hissediyorum 😂🤭Yaa hiç bilmiyorum hiç kullanmadımda ovulasyon testi Allah sonumuzu hayır etsin ya inşallah güzel haberler alırız senin kaç gün oldu şimdi ne zaman test yapacaksın ☺️☺️
Ya benimde çok hafifki bende hissetmem gerek gibi düşünüyorum henüz bişey yok daha 😂 cuma vuruldum 2. Gündeyim daha. Ayın 29 30nda test yaparım heralde 😊

Ya benimde çok hafifki bende hissetmem gerek gibi düşünüyorum henüz bişey yok daha 😂 cuma vuruldum 2. Gündeyim daha. Ayın 29 30nda test yaparım heralde 😊
Bende perşembe günü vuruldum doktor 10gün sonra gel öğrenebilirsin kan testinde dedi ama internette 14 günden önce yanıltır fln diyor dayanabilirsem bekliyim diyorum hayal kırıklığı yaşamamak için ama bilmiyorum inşallah hamileyim diye yazarız buraya yaa 🥰☺️

Bende perşembe günü vuruldum doktor 10gün sonra gel öğrenebilirsin kan testinde dedi ama internette 14 günden önce yanıltır fln diyor dayanabilirsem bekliyim diyorum hayal kırıklığı yaşamamak için ama bilmiyorum inşallah hamileyim diye yazarız buraya yaa 🥰☺️
İnşallah inşallah canımm ya 😍🥰 10. Gün sanki biraz erken gibi canım ama vardır doktorununda bi bildiği belki 🤷🏼‍♀️

Merhaba canım hayırlısı olsun inşallah sende mucizene kavuşursun 🥰 evet seni sık kontrole çağırıp muayne etmesi güzel bişey .. ben doktorumu buluna kadar birazcık yıprandım çok şükür ki sonunda buldum .. bende insilun direnci olmadığı halde ben sadece polikistik over var diye glifor kullandım günde bir kez 1000 mg. Kesinlikle polikistik over olanların bu hapı doktora danışarak kullanması lazım senin kullandığında aynı ilaç işlevleri aynı isim farklı sadece ☺️ hayırlı haberlerini bekliyorum bana da haber ver mutlaka 🥰 sizlere dua ediyorum her gece Rabbim bu duyguyu yaşamak isteyen kim varsa hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲 umudunu yitirme benimde ilk yumurta büyümesinde ve ilk çatlatma iğnesinde hamilelik oluştu 🧿🤲 darısı başına inşallah
merhaba, klomen ve çatlatma iğnesi yardımıyla mı hamile kaldınız acaba?

Belkide nasıl gidiyor ağrı belirti bişey varmı :)
Dünden beri regli ağrısı gibi ağrım oluyo canım belime batıyo bazen bazen yumurtalıklarımda oluyo iğnenin etkilerimi bilmiyorum. Bide sarımsı gibi krem gibi bi akıntı oldu bu sabah 😊
Senin nasıl canım sen benden 1 gün ileri gidiyosun dimi 😊

Dünden beri regli ağrısı gibi ağrım oluyo canım belime batıyo bazen bazen yumurtalıklarımda oluyo iğnenin etkilerimi bilmiyorum. Bide sarımsı gibi krem gibi bi akıntı oldu bu sabah 😊
Senin nasıl canım sen benden 1 gün ileri gidiyosun dimi 😊
Aynen bugün 6.günüm dün Sol kasık ağrım vardı baya bugün çok hafif bacağımı uzattığımda ve bacağıma vuruyor ağrı ama akıntı fln yok bende özellikle çok ayakta kaldığımda ağrı oluyor belime vuruyor bilmiyor zaman geçmiyor 🙁

Aynen bugün 6.günüm dün Sol kasık ağrım vardı baya bugün çok hafif bacağımı uzattığımda ve bacağıma vuruyor ağrı ama akıntı fln yok bende özellikle çok ayakta kaldığımda ağrı oluyor belime vuruyor bilmiyor zaman geçmiyor 🙁
İnşallah güzel şeylere işarettir canım. Benim sarı akıntı baya arttı inşallah enfeksiyon falan değildir 🙄

X