Polikistik overle hamile kaldım 🙏tedavi sürecim 🍀

Canım 3. Günü bile adet olan duydum iğneden sonra , evet pest etmek yok 🙏 🥰 inşallah dualarım sizinle 🥰
Aaa bende kendimi ilk sanıyodum, bi sıkıntı olabileceğini düşündüm sevindim bunu duyduğuma 🤣 evet canım daha yeni başladım yolum uzun demiştim 🥰🙏🏼
Allah razı olsun bende size dua ediyorum sağlıcakla gelsin minik 🧿🥰

Kesinlikle inofolic combi derim müthiş bir takviye onun sayesinde adetlerim düzene girdi ve sürpriz bir şekilde hamile kaldım. Daha önce ki gebeliğim tedavilerle 2 senede olmuştu.
Maşallah canım 🧿 sağlıkla al kucağına inşallah 🤲 evet bende tek başına yeterli olmadı fakat güzel bir takviye.

Merhabalar benim çatlatma iğnesi olduğum günü sayarsak 12.günüm bugün kan testi yaptırdım <5,00 çıktı acaba sonra yükselirmi yoksa kesin negatif mi 😔

İnşallah canım sende sağlıkla kucağına al minişini 🥰 doktoru bulmak gerçekten çok önemli, biraz evet yıpratıcı olmuş ama oda sınavın olarak düşün ve sınavını güzel şekilde geçip evladına kavuşmuşsun🤲🏼😍 bundan sonrası senin için çok güzel olsun, bendede insülin varmı şuan bilmiyorum en son pandemi başında baktırmıştım cıkmamıştı ama o zamandan sonra ciddi kilo aldım. O yüzden olabileceğini düşündüm doktora söyledim, bende 1000 mg kullanıyorum iğneden sonrada devam et dedi doktorum bakalım😊 vericem mutlaka canım haber iyi haber olur inşallah, Allah razı olsun dualarına bizide kattığın için, inşallah güzel sonuca ulaşırım 😊🥰🥰🥰
merhaba doktorunuz kim

ben de geçen hafta bir doktora gittim, pko yu söyledim prolaktini insülin direncini ama kan testinde bunları istemedi bile. bu biraz canımı sıktı. illa benim mi üstüne basmam gerek. demiri bile kan testine zor eklettim.

merhaba doktorunuz kim

ben de geçen hafta bir doktora gittim, pko yu söyledim prolaktini insülin direncini ama kan testinde bunları istemedi bile. bu biraz canımı sıktı. illa benim mi üstüne basmam gerek. demiri bile kan testine zor eklettim.
Bulunduğum ilçede özel bir hastanede çok tercih edilen bir doktor. Lakin benimde hiç tahlil istemedi. Tedaviye destek olsun diye verdi ilacı değerime bakmadan. Ben tedaviye başlamadan 2 3 ay önce regl olamıyorum diye gitmiştim. Pko olduğumu biliyor kilo aldığımıda, onun için hormonların bozulmuştur kilo ver düzene girecek dedi tarlusal verdi, regli olunca geliyimmi hormonlara bakmak için dedim yoo gerek yok ama istersen gel bakarız dedi. Bende gitmedim bidaha da hiç bakmadı hormonlArıma vs tedaviye başlarkende 🤷🏼‍♀️
siz nerede yaşıyorsunuz

Bulunduğum ilçede özel bir hastanede çok tercih edilen bir doktor. Lakin benimde hiç tahlil istemedi. Tedaviye destek olsun diye verdi ilacı değerime bakmadan. Ben tedaviye başlamadan 2 3 ay önce regl olamıyorum diye gitmiştim. Pko olduğumu biliyor kilo aldığımıda, onun için hormonların bozulmuştur kilo ver düzene girecek dedi tarlusal verdi, regli olunca geliyimmi hormonlara bakmak için dedim yoo gerek yok ama istersen gel bakarız dedi. Bende gitmedim bidaha da hiç bakmadı hormonlArıma vs tedaviye başlarkende 🤷🏼‍♀️
siz nerede yaşıyorsunuz
ist.dayım
normalde bugun adet olmam lazımdı, daha esamesi bile yok. kafama çok takıldı

Pko ve insülini düzenli beslenmeyle kontrol altına alabilirsin canımda prolaktini bilemiyorum. Regli olunca gidip tahlil isteyip tedavine başla derim herşeyi çok etkiliyor. Bu arada insülin ve prolaktine dahiliye doktorlarıda bakıyor yalnış bilmiyorsan

X