Polis kapıya gelip numara bırakır mı ?

Eselsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2018
778
550
34
Merhaba arkadaşlar ...
Canım o kadar sıkıldı ki ... Komşumuz bı kağıt verdi on gün önce kapıya polis geldi kızınizin onu aramasını söyledi ve bu numarayı bıraktı demiş . Komşumuz da bayramdan dolayı evde olmayınca yeni vermiş . Numarayı aradım kapıya gelen polis yokmuş orda sabah orda olurmuş o zaman ara dedi . Bilgi verilmesini rica ettim biz bişe diyemeyiz kendisine sorarsiniz dedi . Boşanma davası ile alakalı değildir herhalde . Ne için gelmiş olabilirler anlamadim

bunu sadece gelen polis bilir heralde. yarın arar öğrenirsiniz. hakkınızda şikayet vs olabilir ya da.

Aramışsınız açan karakol muydu

Boşanma davası ile ilgili polis eve gelir

Bulamayınca da not bırakır

Sabah arayın tekrar sorun

Onun mesai saatinde olan işi o bilir diğer arkadaşları bilmez bilse de karışmaz

evrak memurları vs dağıtımla uğraşan memurlar sticker gibi kağıt yapıştırır kapıya numara yazar ek olarak.ama resmî imzalı vs .
Maddi durum sosyo ekonomik durum incelemesi için gönderilmiş olabilir mi?dava açmışmıydınız hatırlamıyorum ama nafaka vs durumlarında talep edilmiş olabilir size ,komşularınıza maddi durumunuzu sormak için.

Sonuçta onlarda hakimin verdiği emri yerine getirmek dosyayı kapatmak istiyorlar böyle durumlarda .Tabi ben dava sürecinin başladığını düşünerek fikir yürütüyorum .

resmi bir durum olsa polis numara bırakmaz, karakola uğrasın der ya da siz aradığınızda o birimdekilerin de bilgisi olur. veyahut resmi bir yazı bırakır gibime geliyor. siz yarın bağlı olduğu karakola gidin, telefon numarasına itibar etmeyin.
resmi değil de özel bir sebepten aramış olabilir mi?

Sivil polisin kapıya gelip numara bıraktığını biliyorum.devam eden dava süreci varsa onunla ilgili geliyorlar.daha önce bir arkadaşımın başına gelmişti. Gelip numara birakmislardi.aradığında karakola gel mahkemeye birlikte gideceğiz demişlerdi. İlgili polise ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

evrak memurları vs dağıtımla uğraşan memurlar sticker gibi kağıt yapıştırır kapıya numara yazar ek olarak.ama resmî imzalı vs .
Maddi durum sosyo ekonomik durum incelemesi için gönderilmiş olabilir mi?dava açmışmıydınız hatırlamıyorum ama nafaka vs durumlarında talep edilmiş olabilir size ,komşularınıza maddi durumunuzu sormak için.
Dava acmistim ancak sadece nafaka verilecekti onu da vermiyor zaten bu durumda bana değil ona gitmeleri gerekmiyor mu

Hayır sizin maddi durumunuzu sormak yoklamak için de gelebiliyorlar.Komşunuza kağıdı verirken birşey sormuş mu acaba laf arasında.Anlaşmalımıydı ?Bir rakam belirtmişmiydiniz ?işte nafakaya ihtiyaç durumunuzu sorgulamak gibi

Boşanma davası ile alakalıdır..
Benimde başıma geldi çünkü.. mahkemeden araştırma için uygulanan birşey

Ya bilmeyen kişiler gelmez etmez başka bi iş var diye ahkam kesmesin lütfen. Sırf bu düşünce yüzünden zaten işler yürümüyor. Polis kapıya da gelir not da bırakır numarada bırakır. Öyle ki aramışsınız zaten polis cevap vermiş size. Ayrıca herksin evrakı ayrıdır. Bi başkası bilmez kimi aradığını. Gün içinde o kadar çok kişi aranıyor ki. Bazen arayan kişi bile kimi aradığını unutuyor.

Benzer bir durumu teyzem yaşadı, polis değillermiş... Karakola gidince öğrendiler

X