Popo videolari-instagram

senin için girip önerilere baktım. sıkma canını çünkü bende de çıkıyor tuhaf videolar özellikle güldürü bölümünde. ben ne öyle videolar arattım nede izledim. kocanın şuçu yok. epeydirde instagram kullanıcısıyım ilk kez girdim o bölüme öyle b,r uygulama değil. problem yaratmaya değecek bir şey değil

Bende hiç instagram kullanmıyorum ama durum belli : -(
Hamilelikte insan çok hassas oluyor ve herzamankinden daha fazla ilgiye şefkate ihtiyaç duyuyor.... erkeklerin bi çoğu da malesef bu dönemde bencilleşiyor benim eşimde instagram kullanmıyor ama bi ara telefonunda bişeyler görmüştüm deliye döndüm sorduğumda kendini savundu tabi ben açmadım falan dedi ıspatlayamadım günahınıda almıyım ama noldu ona olan güvenim sarsılmış oldu
Allah böyle eşleri ıslah etsin takma dicem olmuyo tabi ama bebeğini düşün bide yerinde olsam eşine instagramını kapatmasını isterdim
Neticede face falanda var şartmı instagram kullanmak zorunda değil rahatsız oluyorum de kapatsın
Üstelik hamilesin seni dinlemesi gerek

Evet aynen öyle oluyor. İnstagram kullanıyorum bende öyle videolar çıkmıyor öneri olarak.

Bende hiç instagram kullanmıyorum ama durum belli : -(
Hamilelikte insan çok hassas oluyor ve herzamankinden daha fazla ilgiye şefkate ihtiyaç duyuyor.... erkeklerin bi çoğu da malesef bu dönemde bencilleşiyor benim eşimde instagram kullanmıyor ama bi ara telefonunda bişeyler görmüştüm deliye döndüm sorduğumda kendini savundu tabi ben açmadım falan dedi ıspatlayamadım günahınıda almıyım ama noldu ona olan güvenim sarsılmış oldu
Allah böyle eşleri ıslah etsin takma dicem olmuyo tabi ama bebeğini düşün bide yerinde olsam eşine instagramını kapatmasını isterdim
Neticede face falanda var şartmı instagram kullanmak zorunda değil rahatsız oluyorum de kapatsın
Üstelik hamilesin seni dinlemesi gerek

Kizlar konu sahibi kesfete dusenden bahsetmiyor igtv den bahsediyor popüler videolar daha cok cikiyor karsi tarafin takipci sayisindan vs konu sahibi oraya bakmis,esi bakti anlamina gelmiyor,annemde kardesim de kullaniyor ikisinde de alakasiz seyler cikiyor ig tv de.

Evet arkadaşlar tam da dediğiniz gibi çok mu şart girmesi. Kaç gündür morelim çok bozuk bu konu yüzünden o da farkında. Bugün kontrolum vardı doktora gittim neyse bebek kucukmus yani haftasına göre. Gelişim açısından galiba doktor 3-4 gün küçük bebegin dedi ve ben ne kadar uzuldum anlatamam. Hastaneden sonra meaaj attım doktorun soylediklerini filan. Neyse uzatmayayim aksam oturdum konustum bu videolardan rahatsız olduğumu soyledim pek orali olmadi sonra ufak bir sınır krizi sonucu instegrama güle güle dedi. Tamam kaldı yorum sıkma canını dedi ve de kaldırdı. Neyse sonuc olarak o saçma şeyden de kurtuldum. Zaten face kullanmıyordu instagram da gitti oh be dünya varmış

X