Sivilceli Ciltler popomdaki sivilcelerimle sorunum yardimm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Hilal ay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2016
43
41
28
Merhaba arkadaslar Benim popomun uzerinde kırmızi nokta nokta sivilceler beni cook rahatsz ediyo peeling,kese yaptim ama ölü deri degil bilgin igrenç sivilceler war ve cok rahatsz oluyorum bu neden olur ve ne cözümü var cildiyeye mi gitmeliyim?

Ya bende de oluyor ara ara ama ben adet döneminde pedlerden Tariş olmasına falan bağlıyordum. Ben de bi gideyim :))

benimde sırt bölgesiyle beraber kalçalarda sivilce gibi yaralar mevcuttu. Bir duş jeli kullandım geçti. Bazıları peeling ile birlikte kullandı geçti. yardımcı olabilirim

Benim de LR Health&Beauty ailesiyle tanışmadan önce öyle sorunlarım vardı. Kese yapardım vs ama geçmezdi. Şimdi LR'ın hem kullanıcısı hem iş ortağıyım. Microsilver sorunlu ciltler için duş seti var. Ondan kullandım. Hem kolumdaki sivilceler geçti, hem de kalçamdaki sivilceler azaldı. Azaldı diyorum çünkü ben düzenli kullanmadım. Düzenli kullanım şart :)

Bu arada LR'dan önce geçici olarak fayda gördüğüm meşakatli yöntemler vardı onları da deneyebilirsin. Lr kullanmak istersen bana mesaj atman yeterli.

Topuk için kullanılan ponza taşı ile popoma ve koluma masaj yapıyorum. Ayrıca göz altım için kullandığım kahve ve yumurta akının artanını tüm vucuduma
Kullanıyorum. Ara sıra da süt, bal ve tuz karışımı ile vücuduma masaj yapıyorum. Pürüzsüz oluyor, düzenli kullanımda sivilceler yok oluyor.

Son düzenleme:
Benimde böyle bir sıkıntım var maalesef bazı yerlerde okuduğum bilgilere göre kabak lifi ve yosun sabunu aldım. birde ozon yağı aldım. Tabii önemli olan bunları sabırlı bir şekilde kullanmak. Her duşta lifi ve sabunu kullanıp her gece de yatmadan ozon yağını süreceğim. bugünden itibaren başlayacağım bakalım. Kullanılan ürünler tabi herkese faydalı olacak diye bir şey yok ama umarım faydalı olur ve kurtulurum pürüzsüz bir kalçaya kavuşurum :dua: gelişmeleri burda tekrar yazarım.
Sevgiler...

X