populer kozmetik marka önerileri

mgeyik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2017
40
19
28
arkadaşlar hepinize merhaba. şimdi sizlere bildiğim populer kozmetik marka önerilerinde bulunmak istiyorum;
öncelikle gözden başlamak istiyorum zira zaman geliyor 40 dakkamı makyaj yaparak bu alana veriyorum:

Guerlain : asansörlü siyah göz kalemi. inanılmaz bir formul. uygulaması çok yumuşak. zaman içerisinde akma bozulma gibi problemler yaşatmıyor. tek düşmanı sıcak su :) siyah rengi gayet yogun herkes size soracaktır hangi marka gözündeki kalem diye .

eğerki ben kalem sevmem derseniz likit oranı yüksek eyeliner önerisinde bulunmak istiyorum.

Chanel : Ecriture De Chanel Eyeliner isimli eyeliner. bugun ikinci tüpümü aldım. asla eyeliner süremiyorum diyenler için keçeli kalem şeklinde uygulaması ve kuyruk yapması gayet kolay ve yoğun renge sahip. benim asla vazgeçemediğim parasını titreye titreye verip acımasızca kullandığım üründür :)

Maskara için size iki önerim var :

Guerlain ve M.a.c : seyrek ve cılız kirpikleriniz mi var ? o halde Guerlain'in Maxi Lash, MAC'in Zoom Fast Lash ini şiddetle öneriyorum . (tercihim MACten yana)

Gelelim Dudaklara

Aklıma ilk gelen ve benimde en çok etkilendiğim Dior'un yeni mat serisi.Rouge Dior (tercihim, Radiant Matte 771 no) inanılmaz yumuşak sürümü ve az bi süre sonra dudaklarınızda donduktan sonra gün boyu yiyin için bana mısın demez. dudağınızdan çıkmaz.dudağınızda katı bir maske varmış gibi bir histe bırakmıyor. gün boyu saten dudaklar diyebiliriz.

şimdilik bunları yazıyorum fakat merak ettiğiniz fikir almak istediğiniz sorularnız varsa bu başlık altında buluşalım..