Gelin Makyajı Porselen makyaj mı normal makyaj mı?

papatya2626

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
64
0
gelin makyajında genelde porselen makyaj kullanılıyo ama bana yapay olur gibi geliyo sizce hangisi daha doğal ve güzel olur?kaydirigubbakcemile3

gelin makyajında genelde porselen makyaj kullanılıyo ama bana yapay olur gibi geliyo sizce hangisi daha doğal ve güzel olur?kaydirigubbakcemile3

Ben şahsen porselen makyajı hiç denemedim çünki denememi gerektirecek bi durumla henüz karşılaşmadım ama bi arkadaşın düğünü vardı geçen haftalarda kına gecesi makyajı normaldi ama daha kınanın başında akmış ve dağılmıştı bi sonraki gün porselen makyaj yapmışlar bız resımlerınde gorduk cok gussel ve dogaldı dugunun sonuna kadarda hıc akmamıs benım tercıhım porselen makyajdan yanaaaaaaaopuyorumnanaktan

Canım öncelikle hayrlı olsun...

Ben hem nişan,hem kına hem de düğünde porselen makyaj yaptırttım.Gayet doğal duruyor,öyle dediğin gibi bir yapaylık söz konusu değil.Tabii ki bunda makyözün de etkisi var. Makyaj asla akmıyor..Benim nikahım akşamüstüydü,gece hala duruyordu makyaj suratımda akmadan...Kesinlikle porselen makyaj derim ben...Tabii ki tercih senin...

canım porselen makyaj kesinlikle. ama yaptırdığın yere ve malzemelerine dikkat et. her porselen makyaj kaliteli değildir. porselen makyaj istiyorsan biraz fiatlı oluyor ama inan değiyor.

Bende porselen makyaj düşünüyodum çünkü 1 saat filan yol gitmem gerekecek düğünden sonrada 4-5 saatlik yol gidicem hadi o önemli değilde. kuaförüm normal makyaj yapıp makyajın kalıcı olmasını sağlayan bi spreyden bahsetti.porselen yapay durabilir dedi. normal yapıp sprey sıkalım dedi

spreyle güya sabitliyorlar ama fondöten ve allık için gitmiyor diyemem. bende sprey sıktırdım,sadece göz makyajım yerndeydi gece bitiminde

ben düğünümde porselen makyaj yaptırdım.düğün sonuna kadar en ufak bi akma bile olmadı.ama bunda kullanılan markanında önemi vardır sanırım.açıkcası ben memnun kaldım.

Porselen makyaj duydum ama görmedim
Ben doğal makyajı seviyorum kızlar
mesela albümler bölümde leyla01di sanırım arkadaşımızın makyajı çok doğal ve çok hoşuma gitti bilmiyorum porselenmidir değilmidir.O tarz makyajı çok beğeniyorum bir tanıdığımın düğünü oldu ve makyajı tam bir fiyaskoydu nişanlığı lilaydı gözüne lila far sürmüşler ama allığı turuncu saçları röfle kaş rengi açıktır bide boyamışlar yani abartılı makyajdan nefret ediyorum:umursamaz:
Abartılı bile olacaksa uyumlu olsun en azından..

porselen makyaj hiç yaptırmadım yapaymı doğalmı bilmiyorum ama araştırıp öğrenmem lazım. nişanımda normal makyaj yaptırmıştım. nişan sonunda makyaj namına hiçbişey kalmadı yüzümde. hatta gözümün kenarına taş yapıştırttım onlar bile uçmuştu.
tabi öncelikle makyözünüzü iyi seçin çünkü düğün hayatta birkere oluyo. kusursuz olmasını istiyo insan.
iyi araştırıp öyle karar verin kuaföre.

ben nişanda normal makyaj yaptırdım ama hiç memnun kalmadım.. şimdi araştırdım ve porselen yaptırmayı düşünüyorumkii ben hafif makyaj seviyorum oyüzden porselen makyajdada hafif oalcak.. yani istenirse hafif abartılı olmayan yapılabilir...
amaç göz makyajın akmasın yoksa allık fondatön önemli değil....

buarada porselen makyajda kullanılan malzemelerde çok öenmli... her yer aynı kalitede kullanmıyor..
düğün öncesi denemek amaçlı yaptırılmalı bence...

Kesinlikle porselen makyaj, düğünümde evde babam belime kırmızı kurdeleyi bağlarken ve evden kardeşimin ve babamın kolunda çıkarken çok ağlamıştım,makyajımda hiç akma olmadı,yeni yapıldığı haliyle duruyodu. Üstelik porselen makyaj ağır olur gibi bi durum yok,renkler aynı sadece malzemeler özel.

keisnlikle porselen makyajjj...ben hemen aglarım zatennnn bide düğünümde falannnn düşünemiyorummm...zaten agır makyaj istemiyorum güzle bi kapatıcı hadidi allık parlatıcı tarzında ruş kalın şekilde çekilmiş göz kalemii..far falan istemiyorum ama ozamanki duruma baglı:),kimi gelinleri palyaço gibi yapıyolarrr ya deli oluyorum gelin sade olmalııı(makyajı tabi)

nedir bu porselen makyaj? ben hiç duymadım evlenirken de normal malzemelerle makyaj yapıldı... aman zaten herşeyim yarım yamalaktı o gün.. makyöze de dünya para verdik hiç öyle bişeyyden bahsetmediydi...

bence de porselen makyaj zaten artık gelinlere hep porselen makyaj uygulanıyor. yemek yesen de ağlasan da makyajına hiç bişey olmuyo.. seninde yok rimelim aktı yok rujum bozuldu gibi kuşkuların olmuyo hihoyyyt

Kıslar başka bir sayfada porselen makyaj konusunda da bişeyler yazmıştım. Yormayım kendimi dedim yapıştırdım aşağıya
......

Ya şu porselen makyaj konusuna uyuz oluyorum. Benim kuaförümde sadece porselen makyaja 100 tl alıyor. Normal makyaj ise 15 tl. Valla ben nişanımda normal makyaj yaptırdım, harika oldu.

Porselen dedikleri şey canım makyaj sonunda yüzüne komple bir sprey sıkıyorlar (elite ve beyu markalarının var ve kozmetikçilerde 15-20 tl arası satılıyor) ışte bu sprey makyajı sabitliyor ve tüm gece hiç bozulmuyor. Onun dışında tüm makyaj aynı yapılıyor. Malzemeleri falanda hiç farklı değil sallamasınlar. Benim nişanımda yanımdaki kıza porselen makyaj yaptılar, dikkat ettim hiçde özel bir şey kullanmadılar. O yüzden canım sana tavsiyem git elite in makyaj sabitleyicisini al kozmetikçilerde (20 tl falan) normal gece makyajı yaptır. Kuaförden çıkınca sık yüzüne spreyi olsun sana porselen makyaj.

Bunun dışında valla bende bucada oturuyorum ama şeküreyide, jaleyide tam nasıllar bilemiyorum. Yani bi arkadaşımın gelin başı, birininde nişan başı jalede oldu. Aman aman bi güzellik göremedim ben. Önemli olan zaten hayatım kuaförü senin yönlendirmen. Bence ucuz olana git.

Kıslar başka bir sayfada porselen makyaj konusunda da bişeyler yazmıştım. Yormayım kendimi dedim yapıştırdım aşağıya
......

Ya şu porselen makyaj konusuna uyuz oluyorum. Benim kuaförümde sadece porselen makyaja 100 tl alıyor. Normal makyaj ise 15 tl. Valla ben nişanımda normal makyaj yaptırdım, harika oldu.

Porselen dedikleri şey canım makyaj sonunda yüzüne komple bir sprey sıkıyorlar (elite ve beyu markalarının var ve kozmetikçilerde 15-20 tl arası satılıyor) İşte bu sprey makyajı sabitliyor ve tüm gece hiç bozulmuyor. Onun dışında tüm makyaj aynı yapılıyor. Malzemeleri falanda hiç farklı değil sallamasınlar. Benim nişanımda yanımdaki kıza porselen makyaj yaptılar, dikkat ettim hiçde özel bir şey kullanmadılar. O yüzden canım sana tavsiyem git elite in makyaj sabitleyicisini al kozmetikçilerde (20 tl falan) normal gece makyajı yaptır. Kuaförden çıkınca sık yüzüne spreyi olsun sana porselen makyaj.

Bunun dışında valla bende bucada oturuyorum ama şeküreyide, jaleyide tam nasıllar bilemiyorum. Yani bi arkadaşımın gelin başı, birininde nişan başı jalede oldu. Aman aman bi güzellik göremedim ben. Önemli olan zaten hayatım kuaförü senin yönlendirmen. Bence ucuz olana git.

Canım sağ ol makyaj fukarası olduğum için teknik-taktik nedir hiç bilmem. Yani çok makbule geçti yazdıklarınız. Konu sahibinede teşekkürler.

canım ben porselen makyaj yaptırmadım
ama benim makyajımda kalıcı oldu.
porselen makyajı kalıcılık için yaptırmana gerek yok

arkadaşlar porselen makyaj yaptıranlar resimlerini koyarlarsa daha anlaşılır olur sanki.Aradaki farkı sizin deneyimlerinizle görelim.

porselen makyajın ürünleri farklı. eğer makyajı yaptırdığınız yer normal makyaj ürünleri kullanıyorsa ya porselen makyajın nasıl yapıldığını bilmiyor yada sizi kazıklıyor diye bilirim bu durumda. öyle makyaj sonunda sadece siprey sıkmakla olmuyor.KRYOLAN PORSELEN MAKYAJ FONDOTENı SUPRA CREAM
yazarsanız .google.onun için özel ürünler olduğunu görebilirsiniz.

X