Tatlı Tarifi Porsiyonluk Kıbrıs Tatlısı - Pınar Süt Sponsorluğunda

Ben bu tatlıyı ilk defa burada gördüm canım çekti yaptım. Gerçekten tadı çok güzel oldu:) ama ben kremayi nisastayla yaptım. yapimi da kolay sayenizde cok güzel bir tatlı yapmayı öğrendim.
Sizin sunumunuz da çok hoş tabi:KK200:

Sunumun çok çok şık olmuş canım, ellerine sağlık. Başarılar dilerim :KK200:
Çok teşekkür ederim canım :KK200:
Ben bu tatlıyı ilk defa burada gördüm canım çekti yaptım. Gerçekten tadı çok güzel oldu:) ama ben kremayi nisastayla yaptım. yapimi da kolay sayenizde cok güzel bir tatlı yapmayı öğrendim.
Sizin sunumunuz da çok hoş tabi:KK200:
Denemenize ve beğenmenize çok sevindim. Tarif defterinize yeni tarif eklemenize vesile olduğum için de ayrıca mutlu oldum :KK36:

Sunumun ,fotoğrafların kalitesi cook güzel başarılar dilerim ❣
Teşekkür ederim:KK37:

Eline sağlık çok güzel olmuş. Merak ettiğim birşey var, şerbeti nasıl çektirdin porsiyonlukta Kuruluk yok muydu hamurunda hiç?
Bunu deneyebilirim gerçekten :KK200:

Eline sağlık çok güzel olmuş. Merak ettiğim birşey var, şerbeti nasıl çektirdin porsiyonlukta Kuruluk yok muydu hamurunda hiç?
Bunu deneyebilirim gerçekten :KK200:
Her porsiyon için 2 yemek kaşığı şerbet döküyorum üzerinden 10-15 dk sonra ters çeviriyorum bi 10-15 dk öyle kalıyor çekiyor hatta bayağı şerbetli oluyor kek sünger gibi oluyor zaten verdiğim şerbet ölçüsü tam denk geliyor gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun:KK37:

Başarılar, oyumu size verdim, umarım kazanırsınız. Tarifiniz, sunumuz, görselinizi çok beğendim. :)

X