Potansiyel Suclu

-Kristal-

""Guncel:66.1 Hedef:60"".mütemadiyen diyette!
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
2.713
3.296
35
Nasıl ve nerden başlasam bilmiyorum
Çok küçük bir şey imiş de ben çok tepki veriyomuşum.Zaten çoğu zaman böyle oluyor ya yanliş dusunuyormusum.ya abartıyormuşum yada büyütüyormuşum yani hep bende bir bozukluk var eşim ve ailesi hep masum hep melek...
Neyse şimdi problemime geliyim
Dun eşimin ailesi ve ben cocuklarım görümceler eltim oturmaya gittik.Allaha şükür bir problemimiz yok anlasıyoruz.sorunda gorumcemin iki buçuk yaşındaki oğlu ve 15-16 yasındaki kaynım aslında...
Dun çocuğu gördüm çocuğun boynu sankı utuye yapısmıs gibi kıpkırmızı sordum noldu x boynuna diye.
X dayısı yaptı dedi.Nee yuh dedim.O nasıl bir şey küçücük cocuga öyle yapılır mı böyle bir sey dedim.
Çok seviyor dedi.neyse bende başka birsey demedim.Aksam eşime anlattım
Küçücük cocuga yapılacak iş mi tövbe estağfurullah kıpkırmızı çocuğun boynu ayıp o nasıl sevgı o nasıl opme dedim.
Eşim ne ima ediyorsun sende çevrendeki herkese potansiyel suçlu olarak bakıyorsun.
Bilerek mi yaptı sanki ne bilsin öyle olacağını dedi.
Bende orayı o hale gelmesi için bir dakkadn fazla emmesi lazım dedim bırak bilmeyecek yasta mı dedim. Kucucuk çocuk bile elini istırdıgında acıycanı bilir dedim.Sonra dank etti o potansiyel suçlu lafı

(geçmişimde olan bir tacizi eşime bir sinir harbinde anlatmiştim.destek olmuştu uzulmemem gerektiğini söylemişti.sonrada o olayla ilgili hiç bir şey sormadı)

Çok ağırıma gitti.dedim sana anlattığım bir olayı yüzüme vuracaksan yemin ediyorum bsey anlatmam sana birdaha.dedim.
Anlatma bana bisey dedi.mutfağa gitti sonra geri geldi ben onu kastetmedim aklıma bile gelmedi.gerçekten yemin ediyorum falan filan dedi.ama öyle bir nokta akısı yaptı ki kalbi den vuruldum ve darmadağın oldum.

Nasıl ve nerden başlasam bilmiyorum
Çok küçük bir şey imiş de ben çok tepki veriyomuşum.Zaten çoğu zaman böyle oluyor ya yanliş dusunuyormusum.ya abartıyormuşum yada büyütüyormuşum yani hep bende bir bozukluk var eşim ve ailesi hep masum hep melek...
Neyse şimdi problemime geliyim
Dun eşimin ailesi ve ben cocuklarım görümceler eltim oturmaya gittik.Allaha şükür bir problemimiz yok anlasıyoruz.sorunda gorumcemin iki buçuk yaşındaki oğlu ve 15-16 yasındaki kaynım aslında...
Dun çocuğu gördüm çocuğun boynu sankı utuye yapısmıs gibi kıpkırmızı sordum noldu x boynuna diye.
X dayısı yaptı dedi.Nee yuh dedim.O nasıl bir şey küçücük cocuga öyle yapılır mı böyle bir sey dedim.
Çok seviyor dedi.neyse bende başka birsey demedim.Aksam eşime anlattım
Küçücük cocuga yapılacak iş mi tövbe estağfurullah kıpkırmızı çocuğun boynu ayıp o nasıl sevgı o nasıl opme dedim.
Eşim ne ima ediyorsun sende çevrendeki herkese potansiyel suçlu olarak bakıyorsun.
Bilerek mi yaptı sanki ne bilsin öyle olacağını dedi.
Bende orayı o hale gelmesi için bir dakkadn fazla emmesi lazım dedim bırak bilmeyecek yasta mı dedim. Kucucuk çocuk bile elini istırdıgında acıycanı bilir dedim.Sonra dank etti o potansiyel suçlu lafı

(geçmişimde olan bir tacizi eşime bir sinir harbinde anlatmiştim.destek olmuştu uzulmemem gerektiğini söylemişti.sonrada o olayla ilgili hiç bir şey sormadı)

Çok ağırıma gitti.dedim sana anlattığım bir olayı yüzüme vuracaksan yemin ediyorum bsey anlatmam sana birdaha.dedim.
Anlatma bana bisey dedi.mutfağa gitti sonra geri geldi ben onu kastetmedim aklıma bile gelmedi.gerçekten yemin ediyorum falan filan dedi.ama öyle bir nokta akısı yaptı ki kalbi den vuruldum ve darmadağın oldum.
bence genel bakış açını eleştirmiş,yani şüpheli de konuşunca bir dakikadan fazla emmesi gerek diye aklına gelip söyleyebilir ama dert etme cnm,bu konularda fazla hassasın belli ,ee nedeni de belli ama eşine tepki gösterme boşver....herşeyi anlatsak bir dert içimizde kalsa bir dert,takma kafana....

Sizin yaşadığınız durumu yüzünüze vurmak için söylememiştir eşiniz !
Aklına bile gelmemiştir.
Potansiyel suçlu demek sadece sapıklık anlamına gelmiyor.
Ben böyle düşünüyorum..
Bazı kişiler küçük çocukları severken kendinden geçebiliyor..
Yanlış düşündüğünüze inanıyorum..

Sizin yaşadığınız durumu yüzünüze vurmak için söylememiştir eşiniz !
Aklına bile gelmemiştir.
Potansiyel suçlu demek sadece sapıklık anlamına gelmiyor.
Ben böyle düşünüyorum..
Bazı kişiler küçük çocukları severken kendinden geçebiliyor..
Yanlış düşündüğünüze inanıyorum..

Ben aslında kötü boyutta bişey olduğu için değil sadece yaptıgının bilincinde olacak yasta olduğu için böyle bir sey söyledim.oda nelere gitti.

Ben aslında kötü boyutta bişey olduğu için değil sadece yaptıgının bilincinde olacak yasta olduğu için böyle bir sey söyledim.oda nelere gitti.

Canım yeri geliyor babalar anneler bile çocuğunu severken kendinden geçiyor.
Mesela ben :KK53:
Kesinlikle yanlış düşünmüşsün..

Eşiniz böyle bir olay yaşadığınızı kast ederek söylememiş, dikkat etmediği için çıkmış ağzından. Eşinizin her söylediğine lütfen alınganlık yapmayın ve önemsemeyin. Bunda takılacak bir şey yok.

Yalnız çocuğun annesi normal karşılıyor ben onu tuhaf buldum. Çocuğun sevgiyi algılama biçimi bozulacak.
Bizim burada şahit olduğum şeylerden birisi de çocukların hakaretvari cümlelerle, vurarak, ısırılarak sevilmesi.
Düşünmüyorlar ki, sonra o çocuk sevmek için arkadaşına vuracak, olaylar olaylar...

Ben bebekken biri bi öpmüş, yanağıma bir ay morluk oturmuş ya, annem anlatmıştı. Tövbe yarebbim kadın öpmemiş, somurmuş. Tepkinizde haklısınız.

Ama çocuğun annesi nasıl bu kadar umursamaz onu da anlayamadım... İlginç.

bence de taciz durumu olabilir dikkatli olun
yanı sıra eşinizin bi imada bulunmadığı açık boşuna üzülmüşsünz o konuda

O ne öyle 15-16 yaşındaki çocuk boyun mu emermiş severken,taciz ediyor belliki..hasta ruhlu.lütfen küçük çocuğun annesini uyar...

Uyarmayı geçtim eşime söyledim böyle söyledi annesine soylesem taşlar beni herhalde çünkü hiçbir konuda kendilerine toz kondurmuyorlar.
Tam taciz mi bilmiyorum belki annesinin yanına yapmıştır oyun gibi.

X