Pozitif çıkan testim,1,5 aylik oğlum 😔

Ne vicdansız bir kaynanan ve kocan varmış..
Sanki onların başına gelmeyecekmiş gibi davranmalarına ayar oldum.
Allah bildiği gibi yapsın onları.
Sana ve bebeğine de tez zamanda Allah acil şifalar versin valla çok üzüldüm haline.
Y

Kv görümce çalışan akşama kadar dışarda olan insanlar ve ben onlarla her gün görüşüyorum her gün evime geliyor durum böyleyken neden kendi annemden hasret kalayım?

Iste bilmeden yargılamamak lazim diyorlar ya tam da o durum
Bilmemem çok normal çünkü ben bu açtığınız konuyu okuyarak yorum yapıyorum eski konularınızı bilemem demek istediğim durum çok ciddi maalesef anne baba kardeş dinlemiyor

Hiç de haklı falan değil. Kurallar konu sahibinin annesi için geçerli ama kayınvalidesi için geçerli değil. Vakaların ağır seyrettiği zaman sülalesini yemeğe çağırmıştı. Hem de konu sahibi hamile ve rahatsızken.
Eski konularını bilmiyorum bu konuya göre yorumumu yaptım maalesef virüs senin annen benim annem dinlemiyor hiç biriyle görüşmemek gerek ama sanırım eşi veriyor bu tavizi maalesef eş arkanda olmayınca hayat çok zor ben korona var gelemezsiniz gelemem deyip kestirip atabiliyorum sanırım konu sahibinin işi zor Allah yardım etsin

Cok cok gecmis olsun. Esinize ve annesine inanilmaz gicik oldum. Vicdan yoksunlari. Bende para verip ozelde test yaptirdigim icin kv arayip sormamisti cok icine oturmustu o para. Kizim 8 aylikti koronaya yakalandigimda 3 gun boyunca cok yuksek atesi cikiyordu tylol ve paranox fitil kullandim kizima. Sonrasinda 2 haftada ancak toparlandi ama eski goruntusu gitti bir dahada gelmedi. 11 aylik su an neredeyse. Inanilmaz suzuldu cok zayifladi. Uzuluyorum ama bir yandan atlattik diyorum daha beteride olabilirdi. Bol bol emzirin bebeginizi parol kullanabilirsiniz kendiniz icin en azindan agrilarinizi sizilarinizi hafifletir. Umarim bir an once atlatirsiniz yavrunuzla beraber. Birakin esiniz olacak dana ve anasida birbirini gazlayip dursun siz iyilesmeye ve bebeginize odaklanin.

Eşinin ailesinden bulamadığı ne malum
Sonuçta gidip gidip geliyorlarmış belki görümcelerinizde pozitif ama belirti göstermemiş olabilirler.
Hani biz hiç gidip gelmiyordu dikkat ediyorduk deme hakları bile yok.
Allah insanı merhametsizlerden uzak etsin.
İnşallah kısa sürede iyileşirsin.
Ama ilaç kullanarak iyi etmiyorsunuz bu hastalık öyle iyileşince bitti kurtuldum hastalığı değil bir yerde hasar bırakarak gidiyor.

X