Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

KİZlar nasıl kandırdığını bilmiyorum ama profilinde bekar anne yazan ne sultan geç işte, heh mahidevrandan şüphe duydum ben.neden olduğunu söyleyeyim. Profilinde bekar anne yazıyordu ya, ikizlere de hamileydi, ama eşim diye bahsediyordu hatırladığım kadarıyla.icimden dedim ki, hem eşi yok hani ayrılmış,neden eşim diye bahsediyor dedim, yazacaktim dedim boşver. Doğru olmayan şeyler sezinlendim. Başka olayını bilmememe rağmen nasıl anlamışım .

KİZlar nasıl kandırdığını bilmiyorum ama profilinde bekar anne yazan ne sultan geç işte, heh mahidevrandan şüphe duydum ben.neden olduğunu söyleyeyim. Profilinde bekar anne yazıyordu ya, ikizlere de hamileydi, ama eşim diye bahsediyordu hatırladığım kadarıyla.icimden dedim ki, hem eşi yok hani ayrılmış,neden eşim diye bahsediyor dedim, yazacaktim dedim boşver. Doğru olmayan şeyler sezinlendim. Başka olayını bilmeme rağmen nasıl anlamışım .
Benim cin göz aplamm:KK70::KK70:vala iyi sezinlemişsin 2022 temmuz anneleri topiğindeki herkeste şüpheleinmiş bazı hareketlerinden ama ben hiç şüphelenmemiştim aptal saf ben:KK70::KK70:

Benim cin göz aplamm:KK70::KK70:vala iyi sezinlemişsin 2022 temmuz anneleri topiğindeki herkeste şüpheleinmiş bazı hareketlerinden ama ben hiç şüphelenmemiştim aptal saf ben:KK70::KK70:
Normalde emin ol en saf benimdir şurada ama hislerimden ve yaZim tarZindan, şu konuya yaZdiklarindan bile anladıysam, temmuz annelerinde olsam ooo... Var ya yanlış şeyler varsa illa ortaya çıkıyor,nettt!

Facebook da olur Twitter da bende hepsi var her türlü kendimi aklarım vala hepsinde de ismim aynı zaten :KK70::KK70:
Bende hiçbiri yok🤣
Anca zoomdan link atarim🤣🤣🤣
Ama telefondaki uygulamaların ekran görüntüsünü atsam ikna olursunuz bence 🤣

Eski sevgilim psikopati bana ulasamasin diye her yerden hesaplarımı kapatmıştım
Sonra da geri açmadım
Evlendim çoluk çocuğa karıştım derken baktim böyle daha mutluyum
Eminim hala girip adımı aratiyordur her yerde şerefsiz

Bende hiçbiri yok🤣

Sonra da geri açmadım
Şerefsiz bitmiş gitmiş sanane değil mi ? :KK12:

Bende hiçbiri yok🤣

Sonra da geri açmadım
Ulasamadi mi peki 😅😅😅

Ulaşamadı inşallah da ulaşamaz 🤣
Ölü taklidi yaparak kurtuldum resmen🤣
Bunlar niye böyle ya
Benimkinin ulaşmayı deneyecegini hiç dusunmedim narsistti çünkü ama yine de benim hesaplarım dışarıdan gelen mesajlara kapalıydı zaten her zaman

Sen yine de Allem et kallem et
Ablasının adı neydi
Kuzenin adı neydi
Dur bunun bir eniştesi vardı diye herkese mesaj atmış köpek.
Benim kedilinicke ulasmam lazım, o iyi mi filan falan diye
Topa bak topa.
Profilimde evli yazıyor, profilimde gelinlikli fotom var ne cesaret lan?
Ayrıca ne dusuncesizlik degil mi..

X