Predictor early negatif fakat ucuz test silik çizgi?

yasmin0707

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
41
7
38
Merhabalar,
Güvenilir diye predictor gebelik testini kullandım hep,adet düzensizliğim var bu sebeple her ay acaba hamilemiyim değil miyim diye sürekli test yaptım.Predictorde iki tane arka arkaya test yaptım ikinci çizgi hiç yok fakat ,ucuz bir gebelik testinde yine iki tane yaptım saatler sonra ikinci pembe çizgi silik çıktı.Sizlere şunu sormak istiyorum.Predictor güvenli bir test olduğunu düşünüyorum fakat onda negatif diyerinde silik çıkabilir mi sonuçta silik çıkan test ucuz bir test,sonucu yolluyorum sizlere ,lütfen yardımlarınızı bekliyorum🤲

Eklentiler

• AA638DB7-45BA-42F1-905C-968E61844B6D.jpeg
    AA638DB7-45BA-42F1-905C-968E61844B6D.jpeg
    69,3 KB · Görüntüleme: 1.134
Pkoluyum bi ara düzene girmişti ama şimdi 45 güne bir oluyorum ve adetim geçti.Predictorü kullandığımda sıvıyı hazneye yavaş aldığını farkettim bende belki bu üretimde hata olmuştur diye düşündüm çünkü iki predictorüde aynı yerden almıştım.kasık ağrısı bel ağrısı bu ay çok farklı .daha net bir foto göndereyim.

Eklentiler

• 33CCFEC1-4709-4FD9-81BD-CFEF4D17F056.jpeg
    33CCFEC1-4709-4FD9-81BD-CFEF4D17F056.jpeg
    101,5 KB · Görüntüleme: 1.000
10 dk içinde belirenn çizgi gerçektir diye biliyorum
ben bi yorum okudum su ile deniyorsun suyu çiş damlatiğin yere 3 4 damla damlat ikinci çizgi gidecek mi diye bak ben yaptım gitmedi bugun de hamile oldugumu ogrendim :) darisi başina inşallah

Pkoluyum bi ara düzene girmişti ama şimdi 45 güne bir oluyorum ve adetim geçti.Predictorü kullandığımda sıvıyı hazneye yavaş aldığını farkettim bende belki bu üretimde hata olmuştur diye düşündüm çünkü iki predictorüde aynı yerden almıştım.kasık ağrısı bel ağrısı bu ay çok farklı .daha net bir foto göndereyim.
Predictor early yerine yanlislikla predictor express almis olabilir misiniz? Tam tarif edemiyorum ama testte bi farklilik var sanki 🧐

ben bi yorum okudum su ile deniyorsun suyu çiş damlatiğin yere 3 4 damla damlat ikinci çizgi gidecek mi diye bak ben yaptım gitmedi bugun de hamile oldugumu ogrendim :) darisi başina inşallah
Bunu hiç duymamıştım 3 gün oldu testi yapalı hemen denicem dediğinizi

Aldığım ürün bu pembe olan ,aslında güvenilir ama dediğim gibi eskiden haznesine hemen alıyordu ama bu iki teste biraz bekledikten sonra sıvıyı yavaş aldı ,o yüzden üretimde mi hata oldu diye düşündü

Saatler sonra çıkan sonuç doğru değildir ki üzerinde yazıyor olmalı. İlk 10-15 dk yı dikkate alın. Bu durumda ikisi de negatif gibi ne yazık ki.

Allahım tamamını erdirsin inşallah sağlıkla mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲

Ben dün katıldım aranıza,hep internetten takip ederdim.Fakat bu şekilde sizlerin sorularıma cevap yazmanız çok güzel bir duyguymuş en azından insan kendini yalnız Hissetmiyor.Teşekkürler

• Beğen
Reactions: Z P
Aslında böyle kuruntu yapmaktansa en iyisi gidip test almak fakat iki gün yasak olduğu için Allah nasip ederse pazartesi alıcam test tekrar.

Canım saatler sonra çıkan çizgiler geçersizdir. Benim de saatler sonra çıkmıştı ama hamile değildim. Hamile olduğum ay yaptığım testte hemen ikinci çizgi çıkmıştı

Allah Allah bende hiç böyle sonradan belirli çizgiler çıkmaz sizde naasil çıkıyor :))
Yani bide çok silikte değil garip gerçekten. Bekleyin bakalım adetiniz geçince bakin

X